Ana Menü

Stad

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Mart 31, 2007, 20:11:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

Bi forumda gezerkene buldum..PROJE DAHA ACIKLANMADI...SİZCE BU NASIL?
YÖNETİM İSTİFA !!!

carsi52

Bende forzadan gördüm güzel ama amatör stad gibi duruyo arka taraf boş oLuncu böyle olursa o arka tarafa büyük bi KARTAL koyması istenir.
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

arka taraf olmamış bence arka tarafa bi şeyler konulması şart

Brestgerfich

Arka taraf neden boş bırakılıyo ya ?
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Non Mollare Mai

Ellemesinler Mabedimizi.. İstemiyorum yeni stad falan. Bir yığın borç varken stad yapcağınıza onlar ödensin.. Boşuna atmosferi bozmanın anlamı yok. Yine o yürekler inletir o stadıda ama onca anı hatıra kolay değil bırakıp qitmek. Çekin ellerinizi İnönüden..
edit

Brestgerfich

Atmosfer sağlanır,daha fazla yürek stadta Beşiktaşımızı destekler.. Genişletilecekse yapılsın... ama 3-4 bin kişilik yer için değmez...50-60 bin kişilik lazım...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ugur24

iğrenç olmuş..hiç beğenmedim..deniz manzarası var diye eski açık öyle şekilsizmi kalacak ? çok kötü gözüküyo..

Kartalizmatik

bence kapalı aynen kalmamı
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Dewi1TenGri

arkadas larıma katılıyorum degıstırılecekse tmm ama  bu atbosferi bozmasınlar. biz böylede iyiyiz
RAMPALARIN USTASIYIM GÖZLERİNİN HASTASIYIM.61

ist.hatirasi/3-4

zaten kimse istemiyor...yeni stadı şimdiki bişeye degisilmez...Yönetim mali acıdan sorun yok diyor sadece olanı elden gecirmeliler tuvaletler vb yerler fazlasına gerek yok!
YÖNETİM İSTİFA !!!

allen ıverson

yeni stad şart...rekabet edemeyiz arkadaşlar galatasaray stadı dikecek fenerbahçenin hali ortada adamlar ısıtmadan falan bahsediyo,küçük olsun bizim olsun yanlış bence.Atmosfere gelince stadın komple kapalı oldugunu düşünsenize akustik nasıl olur...bizde rahat girilen ve çıkılan yagmur yagınca perişen olmadıgımız bi sıtadı hakediyoruz arkadaşlar.....

Non Mollare Mai

Yüreğimiz yeter..

Unutmayın 2.500 > 55.000 ;)
edit

DIABLO

bence böyle güzel zaten izin vereceklerini zannetmiyorum hatta vermesinler böyle devam
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

carsiköln

hangi stad olursa olsun, biz hersey güzellestiririz arkadaslar, takmayin bu kadar stada felan, carsi var, unutmayin, hersey bizim icin yapiliyor, rahat edelim diye, daha iyi bagiralim diye, biz cöpten cikmis bir stadi bile inletiriz evelallah, cekinmeyin sakin yeni staddan felan, yapilsin yapilmasin farketmez
Inadina Beşiktaş

Çarşı

Eski açık tribünün üstü açık kalması ve yüksek olmaması manzara için mi yoksa şekilsizlik oldun diyemi merak ettim.
Deplasman seyircilerii orda oturacaksa  açık olsun ama tek isteğim deplasman tribünü için stadımızda boşluk bırakılmasın yeter yani eski acığa stadın kapasitesinin %5'i kada koltuklu üstü açık tribün koyulsun yeter. tabi ben bu resime dayanarak konuşuyorum.