Ana Menü

Vodafone artık tamamen Türkiye'de

Başlatan NoPasaran, Mart 31, 2007, 14:45:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 01, 2007, 17:38:28
ben bu düsünceyi anlayamiyorum.
almanyada veya baska avrupa ülkelerindede türkiyede olan yabanci yatirimin 100 kati daha fazla yabanci yatirim var,onlarin memleketi ellerinden gitmedide bizimkimi gidecek??

Sayın abim..

Vodafone gelsin herşeyi sıfırdan kursun tamam ama senin yerli sermayen kalmadı ya..Telsim yok artık..Türkiyenin dev şirketlerinden telsimin artık ne ismi ne kendi var
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

mdc

Sevgili abi ;
Almanya örneği vermişsin.
İyi güzel,hoş da
Almanya kendini sömürttürür mü ?
Biz sömürtüyormuyuz dersen
Valla orasına bir şey diyemem işte .......
HAYATTA BEŞİKTAŞ

keskinli

telsim türklerin elindeyken(cem uzan)dahami vatanseverdi,yoksa dahami hirsizlardi??
toprak satisi konusuna gelince,ben bi türk vatandasi olarak almanyada istedigim kadar arazi,istedigim kadar hisse,istedigim kadar mülk satin alabilirim,tabii param varsa.hic bi sinirlama veya kotada yok bu konuda.
türkiyeden mali gücü yüksek her sirket istedigi bi alman sirketini satin alabilir,eger sirket satiliksa.
sömürü konusuna gelince,simdiye kadar sömürülmedikmi?tüm sirketler devletin elindeyken,devleti kim sömürüyordu,devletimiz kimi sömürüyordu??
devlet mali deniz yemeyen keriz cümlesinin övünerek söylendigi bi ülkede,özellestirmeler bence cok dogru.gecmislerdeki büyük yolsuzluklara bakarsaniz ne demek istedigimi anlarsiniz.
ama yigitin bi cümlesine katiliyorum,satilan sirketler kimse satilmis,niye onlara satilmis,kim kime yakin veya uzak,bunlar aciklanmali.
kisacasi özellsetirme dogru ama bu özellistirmede bazilarinin cepleri dolmus olabilirler.benim düsüncem böyle
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

yigit_izmitli

BjKcArsi54

ya siteside değişmiş bedava msj atiyoduk güvenlik kodu hatası veriyo ;D insallah halledilir yaknda :)

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin