Ana Menü

"Hazır ol Kleberson"

Başlatan eRe, Mart 31, 2007, 13:03:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Sakat futbolcular nedeniyle sıkıntılar yaşayan Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, G.Birliği maçı öncesi sürpriz bir isime sarıldı. Fransız hoca, yaşadığı sıkıntılar ve sakatlıklar nedeniyle ligin ikinci yarısında hiç şans tanımadığı Kleberson'a "hazır ol" emri verdi. Tigana, dün menajer Ali Gültiken ile yaptığı toplantıda, Kleberson'a şans vereceğini belirtti.

Ondan yararlanacağım

Brezilyalı futbolcunun antrenmanlardaki performansından memnun kaldığını belirten Fransız teknik adam, şunları söyledi: "Kleberson'un çok istekli. Sadece maç eksiği var. G.Birliği maçında kendisinden yararlanmak istiyorum. Onun Beşiktaş'ın orta alandaki gücünü artıracağını düşünüyorum."

Kadro dışı kalan İbrahim Akın konusuna da değinen Tigana, "İbrahim'i sistemime uymadığı için göndermek istiyordum. PAF takımındaki hocalardan rapor isteyeceğim. Eğer düzelme gösterirse ve benden özür dilerse affedebilirim" diye konuştu.

Kaynak : Hürriyet
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ugur24

bu adam ne zaman oynasa benim cinlerim tepeme çıkıyo..mümkünse hiçbir maçta oynamasın..

Non Mollare Mai

Kleberson diye birisi vardı bizim takımda değil mi ? Unutmuştum ben..
edit

Delirdik

kLeberson nerede oynuyordu yaa
kaLecimizdi dimi ::)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

husoeagle

demek dönüyor utandır hepimizi kleberson

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

carsi52

Bu adam bitti nasıl oynasın.
Bölünür senin için uykular!

eRe

ınsallah 3 toptan 1ını olumlu kullanabılır
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

konyAçArşıbAyrAm

benim güvenim kleberson'a sonsuz bence bir çok kişi yanılacak onun hakkındaki olumsuz düşüncelerden dolayı

SATUKBLADE

benim eskisi gibi olacağından umudum yok inş yarın yeneriz kişisel olarak futbolcuların hepsi ii olur

konyAçArşıbAyrAm

satukblade katılıyorum sana hepsinden önce galibiyet ve şampiyonluğumuz

Dem@

tigananın dediği yalan oldu klabersona sanş vermedi işte biz oyuncu analizini çok geriyoruz o kötü bu kötü burak yılmazda berbat bi oyunu bakarsanız ya baki mercimerk ts maçı ve öncesinde gördük ama son 4 maçtır ii bir futbol sergiliyo bu bi oyun  umarım şans verilir de iii oynar şans verilmezsede yol versinler