Ana Menü

Besiktas Takim Kaptani Baska bir takimda oyniyamaz!!! (tümer)

Başlatan carsiköln, Mart 28, 2007, 23:35:34

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

OYNAYAMAZ!!! GORUSEMEZ BİLE...

cokta iyi oldu giderkene tümer bi işe yaradı...RİCO geldi...
YÖNETİM İSTİFA !!!

allen ıverson

Sergenin gerisinde kalmasının hep ezikligini yaşadı,bizim sergen yalçına düşkünlügümüz belli...ilhan mansız la aynı dönemde geldi ama ilhan manzısın delikanlılıgı ortada...itiraf edelim arkadaşlar zaten çok sevmedik biz bu adamı....iyide yapmışız

carsi_erzurum

bence bu konu biraz fazla uzadı beşiktaşımızın en büyük kaptanlarından biri olan baba hakkı bile futbolu galatasarayda bırakmıştır  artık böle konulara takılmamamız lasım
şampiyon olmak için destek isteyen bi takımımız var onlarla ilgilenelim bence

yuNuS1903

NoPasaran

Bu bir makale olsa son cümlesini şöyle bağlamak gerekirdi..

"Kaptanını öyle bir seçeceksinki,bir gün yeri geldiğinde Bırak Beşiktaşı başka takıma git dediğinde bile seni bırakmak istemeyecek"

Olay bu kadar aslında..Sen günü birlik kaptanlar seçersen takımına bunlar olur.. Bir adamın karakteri her yerde kendini belli eder,ben şuçu tümere değil Onun kişiliğini anlayamayan Beşiktaş Yönetimine suç buluyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Alıntı yapılan: carsiköln - Mart 31, 2007, 10:02:30
Alıntı yapılan: CradLeStoNe - Mart 30, 2007, 21:37:22
Alıntı yapılan: carsiköln - Mart 28, 2007, 23:35:34
"besiktas takim kaptani baska bir takimda oyniyamaz, bu kadar" diye baskanimiza, nasil karsilik veriyorsunuz???

fenere inat yapıcam diye iki günLük oyuncumuzu nobreyi kaptan yapmadıLar mı ?!
kaptanLığa ne kadar önem verdikLeri o zaman öğrendik..

dogru söylüyorsun, sonuna kadar katiliyorum, kaptan TEKTIR TEKK, tayfur gibi, sifo gibi, nobreler tümörler degil

peki TAYFUR hangi takimdan geldi biliyormusun??
o da fenerbahce oynadi..o zaman burda nobreninde hakki kaptan olmak, gecicide olsa..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Delirdik

nobre, sırf fenerbahçeye inat oLsun diye saraçoğLunda kaptan çıktı (1seferLikti ve daha kaptan çıktığını görmedim ben ;D )
tayfur ise yıLLarca kaptanımız oLdu

kıyaslamam biLe abi :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

noumAmokachi

Alıntı yapılan: carsi_erzurum - Nisan 01, 2007, 20:48:22
bence bu konu biraz fazla uzadı beşiktaşımızın en büyük kaptanlarından biri olan baba hakkı bile futbolu galatasarayda bırakmıştır  artık böle konulara takılmamamız lasım
şampiyon olmak için destek isteyen bi takımımız var onlarla ilgilenelim bence

Saçmalama yaa ne galatasarayı futbolu 1948 yılında BEŞİKTAŞ taraftarı onu ıslıkladı dıye bıraktı.SÖZLERİDE ŞUYDU''BU FORMAYI BANA BEŞİKTAŞ TARAFTARI GİYDİRTTİ.EĞER İSTENMİYORSAM FORMANIN HAKKINI VEREMİYORSAM BIRAKIRIM SÖZLERİYLEDE BIRAKTI.Sana kim demişse dadaş kardesım gsde bıraktı diye yanlıs sölemiş ;)saygılarımla...
BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.