Ana Menü

2022-2023 Sezonu / 23. Hafta Sivasspor-Beşiktaş 4 Şubat 2023 16.00

Başlatan ilhan mansız_melis, Şubat 04, 2023, 16:00:00

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Mert
Rosier
Welinton
Saiss
Masuaku
Necip
Tayfur
Hadziahmetovic
N'koudou
Cenk
Abou

11'iyle başlıyoruz. Saldır Beşiktaş.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

1 aydır bakım yapılıyormuş diyorlar yakından bakılınca saha çok kötü ama daha kötüsü varsa oda bizim takım.

Sivas'ın yeni transferleri bizimkilerden daha iyi valla.
Since 1903

[KralKartal]

Meliscim Şenol hoca hakkında güzel sozlerini! bekliyorum,
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Bence bu sene Şenol hocalık bir durum yok. Kadro kendisine ait değil, Ahmetovic i bile hocanın istediğini düşünmüyorum.

Atakan, Emrecan, Muleka ve Ahmetovic'e toplam 12 m euro para vermişiz.

Anadolu takımlarından artık oyuncu alınmasın ya.
Since 1903

[KralKartal]

Motivasyon da mi yapamıyor...kadro da mi kuramıyor... nasıl alakası yok. Şiddetle karşı çıktığım hoca ismi, bizim taraftar aynı toplumun aynası, illada RTE diyenler gibi... ne olursa olsun Şenol hoca diyenler, gerçeği göremiyor..seneye de kalsın hoca birsey degismez. 4 sene kalsın 1 şampiyonluk yasamayaz

[KralKartal]

Ek olarak, her yeni hoca değişikliği olumlu yansır takıma. Olumlu yönünü göremedim.
Filozofik konuşmalar ile futbol oynanmıyor. Siyasetçi olsun bence Şenol hoca. Milli takımı bitirdi, sıra Beşiktaş mi? 
Herkes Besiktasin iyiliğini ister ama küflenmiş adamlara da bel bağlamak olmaz olmamalı.

KeePSaKe

Benim de Şenol Hoca dan pek bir umudum yok, bana kalsa keşke Sergen Hoca ile devam edilseydi ama hoca dayanamadı.

Hataları vardır ama burda dediğim gibi kızalacak bir sey varsa şu an Şenol Hoca değil adam zaten bu kadroyla ligde 5 maçlık galibiyet serisiyle takıma olumlu hava kattı ama bu kadro kalitesiyle bir yere kadar.

Takımının orta sahası zaten her şeyi anlatıyor gidin bir gs nin orta sahasına bakın aradaki kalite farkını anlarsınız. Fb nin de bizimkisinden iyi.

Sivas macında Besiktas kalitesinde cıkan 11 den toplasan 4-5 futbolcu var.  Abou bile bitik bir sekilde gelmiş acilen toparlanması lazım. Yedeklerden Umut Meraş, Dele Alli ile Muleka giriyor. Yani bunları tek tek yazmama bile gerek yok. Şu takımda Messi olsun o bile kurtaramaz o kadar kötü.

Yönetim istifa sesleri yükselmeye başladı bir kaç maç sonra bunları artık stadyum da duyacağız.
Since 1903

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Şubat 04, 2023, 18:12:50Meliscim Şenol hoca hakkında güzel sozlerini! bekliyorum,

Allah razı olsun Şenol hocadan. İpten aldı bizi. :)

ilhan mansız_melis

Ankaragücü maçında "yönetim istifa" seslerini duyacağız belli ki ve zaten duymamız da lazım. Tarihin en kötü başkanlarından ve yönetimlerinden birine şahitlik ediyoruz. Sezon başında "Premier lig kadrosu" kurduk diyen Ceyhun efendinin de yüzü kızarır mı bilmem.

Hocanın Muleka'yı kanatta oynatmasını doğru bulmuyorum. Zaten iki haneli IQ'ya sahip adam kanatta tek haneye düşüyor. Necip yerine de Kerem Atakan ile başlaması lazımdı. Oyuna girdikten sonra 2 tane pozisyon hazırladı.

[KralKartal]

NoPasaran

Beşiktaş son dönemlerin en kotu futbolunu oynadı .

Geçen haftaki maç butun motivasyonu yok etti. Bundan sonrada zor düzelir artık

Yönetimde sorunlu
Bence hocada sorunlu

Yönetim sene sonu artık gider diye umut ediyorum

Şenol Güneş hakkında görüşlerim belli. Çağ dışı hocaları sevmiyorum

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

N'koudou'yu iteleyebilsek bir yerlere keşke. Sözleşme uzatma görüşmesi yapılıyor diye okudum ama umarım doğru değildir. Kötüyken bu kadar çekilmeyen bir topçu olamaz ya.

KeePSaKe

Adam 5 seneden beri takımda ve takıma doğru düzgün faydası olmadı, bedava yollayın gitsin.
Since 1903