Ana Menü

(15.hafta)beşiktaş bursa maçın yıldızı

Başlatan yuNuS1903, Kasım 24, 2006, 21:43:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TunaSuner

ricardinho hafiften hafiften oynamaya başladı.Bu adam türkiyenin yıldızı ötesi yok.
Ne Bir Heves Ne bir Tutku BEŞİKTAŞIM Anlatılmaz Bir Sevgi Bu !!!

eRe

her hafta bunlardan bırı oynasa sadece bız yıne sampıyon oluruz.yeterkı bırı oynasın.bu hafta oynayan yıldız rıco pasaydı ıns dıger haftalarda yanına kleberson delgado eklenır.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

çArþý_ulan

Ricardinho bence maçın adamı...kendine geldi devamını bekliyorum...runje de iyiydi ama gitmekten kurtulamaz heralde

CHEm !

runje o topları çıkarmasa nsl yencektik
Allah kitap Beşiktaş

ugur24

ricardinhonun ne kadar katkısı varsa runjenin de o kadar var 2-1 öndeyken çok gol kurtardı runje..runjeeee runjeeeeeeeeeee ;)

Scyther

rico paşa ama runjede mükemmeldi bence delgado yerine a.tandoğan konulsaydı keşke

canmert

valla runje de iyiydi ben runjeye verdim son dakkalarda iki top çıkardı aklımız gitti yiyecek diye
ama rico da mükemmeldiiiiii

MeLo

Rico yeri ayrıydı tabi.
En önemlisi runJeyi geri kazandıq.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

carsi52

ricardinhooooooooo tabiki de ve bide runjeeeeeeeeeeeeee runjeeeeeeeeeeeee
Bölünür senin için uykular!

ist.hatirasi/3-4

izleyemedim ama paşa ile runje iyi oyun cıkarmıs
YÖNETİM İSTİFA !!!

ideniztr

bence de kesinlikle ricoo..delgado ilk yarı yerden kalkmadı delli etti bizi..butun kapalı bireysel kufur ediodu..ne zaman rico girdi..delgado duzelecek gibi oldu ama sakatlandı...bence anket rico runje ve tandoğan olmalıydı... bu tandogan sagbek değil de sag acık oynasa daha ii dedik hep..burak uzatmaları oynuyo kredisini tuketio..tandoğan daha ii onun yerinde en azından adammın ne yapabileceğini kapasitesini bilioruz..burak mi mac oynuo 10 mac oynamıo..alinin her mac bi kac golluk ortası var...sakarya macında 70 den sona atak yapabildik nedeni ali sag acıga gecti ama tigana onu ısrarla oynatmıo...brugge macında kapalı altta bulusmak uzere... bu arada kapalı alttan kimseyle tanısamadım bu forumda yok mu alta giden brugge macında pm atsın ltf
Bir gunde kral olmadık...Bir günde tahttan inmeyiz...

BerkAy1903

19o3

PQlat

Abi böle bi konu acmaya gerek bile yok tabikide Ricardinho

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

boss

Ben derken delgado satılsın rıcardınho hepsinden iyi cok  basarılı olur derken herkez tepkı koyuyodu sımdı herkez rico cu olmus :D ;D