Ana Menü

Sezer'den Önder Özen'e ağır suçlamalar

Başlatan NoPasaran, Haziran 08, 2014, 18:05:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Gelecek planıyla bu bir değil bana göre. Hani altyapı yatırımı olsa, stat yatırımı vs. her türlü yatırım tamam karışır. Ama takımı oynatacak adamları dinlemeyip kendi kafasına göre adam alması başlı başına hata ve o takımdan başarı beklemekte hata.

NoPasaran

Takım planlamasına karıştığını düşünmüyorum ben çok fazla..

Gökhan Töre konusunda sözleri var bana göre çok aşırı saçma ama artık ben bu işin arkasında başka şeyler olduğunu düşünmeye başladım. Sanırım Hilbert olayı gibi şahsi olarak bu işin olmasını istemiyor.

Geri kalan konularda Önder Özen'in en azından Başkan'ın sözlerine destek vererek açıklama yapması gerekir ama ben kimseyi dinlemem gibi bir tavrı var belkide yanılıyorum..

Mesela alınacak oyuncu sayısı konusunda bile başkan 5 oyuncu derse sende 5 oyuncu planlıyoruz dersin geçersin. Ama 4 diyor. Bunu kasti olarak yaptığını düşünüyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Az önce konuştu trtspor'da. Sol bek Ramon tamam gibi. Sağ bek alacağız dedi. Forvet alacağız dedi. Ortaya adam düşünüyoruz dedi. Gökhan olursa iyi olur ama olmazsa dünyanın sonu değil dedi. Gökhan'ı İtalya'dan bir takım istiyormuş, Rubin satmak istiyormuş ama teknik direktörleri bırakmak istemiyormuş.

Ben yine aynı şeyi yazacağım. 4-5 falan başkan bıraksın o işleri. Bütçeyi söylesin, işi bilenlere bıraksın. Başkanın inisiyatifiyle aldığı hiç bir futbolcudan faydalanamadık çok net ortadayken aynı hataları yapmaya gerek yok.

IL Capitano

Erhun'a katiliyorum. Isin kötu tarafida ben baskanin futboldan cok anladigini da zannetmiyorum. Demba ba ile Diofu karistirdi. Ligin ikinci yarisi Bilici basarili buldu. Biraz az konussa tv mikrofanlarina herkes rahatliyacak.

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....