Ana Menü

Kralkartal Fitness Grubu

Başlatan Batuhan, Mayıs 08, 2014, 13:39:59

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

Unutmadan şunu da belirtmem gerekir.

Antreman sırasında yaptığınız her hareketin doğru olmasına özen gösterin. Hedeflediğiniz organı geliştirmek için iyice araştırın ve hocanız kontrolünde yaptığınız hareketin doğru olduğundan emin olun.

Yanlış yaptığınız her hareket vücuda hiçbirşey kazandırmayacaktır. Ağırlık kaldırayım daha ağır olsun diye yanlış şeyler yapmayın vücudu incitirsiniz biryerlerinizi kırarsınız. ( tecrübe ile sabittir )

Mutlaka motivasyon artırıcı müzikler dinlemeniz size daha faydalı olur.

setlerinizi piramit şeklinde yaparsanız ve ağırlığı ters orantıda artırırsanız kas kütlenizi artıracaktır. ( 12-10-8-6)
en son sette en ağır ağırlığı kaldırmak asıl vücuda kas kütlesi kazandırır.

Kardiyo için ise şöyle bir dipnot düşeyim vücut 20-25 dk dan önce yağ yakımına geçmez, çünkü o süre zarfı içinde vücuttaki fazla su atılır ve yağ asitleri için yeterli sıcaklık oluşur. Kardiyo zamanı 1 saat yapacagınız kardiyo günlük vermek istediğiniz kalori ye denk olacaktır.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

Fitness konusunda bilgi almak isteyen arkadaşlar olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. ( Bunu da belirtelim )
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

protein tozum bitti bir süre kullanmayı düşünmüyorum. Doğal protein kaynaklı ürünler tüketmeye devam.

Aslında off sezonu kardiyo ve mekik çalışması + squat yaparak günlerimi geçirmem gerek ama eksikliklerim var o yüzden basmaya devam

That's me.

[KralKartal]

Protein tozu kullanmadim hic, yumurta ton baligi tavuk gibi besinlere yoneliyorum,
Ama bu ara yine saliverdim, o istikrari yakalamak zor..kullanacak kadarda agir spor yapmadim..

Spor olsun diye yapiyorum, kasmiyorum pek...
Bir ara kasarim ama ne zaman :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

Protein tozu gerekli bi supplement abi. Kullanmanı öneririm

peynir dilaltı suyundan yapılır ve bitkiseldir. hiçbir türlü sıkıntı yaratmaz. antremandan sonra bir buçuk ölçek almak faydalı.

Salma ve spora devam et abi faydalarını gördükçe bağımlısı olursun

That's me.