Ana Menü

2014-2015 Takım Planlamanız

Başlatan ERHUN, Nisan 29, 2014, 01:00:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

@NoPasaran

Diğer konuda konuşulanlar Ramon'dan çıktığı için buraya yazıyorum.
Yedeğe yabancı bence mantıklı değil.
Stopere bir yabancı gelecektir. Sağ bek ve sol bekede gelebilir. Ortada Atiba kalacaktır. Ofansif orta saha alınacak, Diego olur başkası olur bilemem ama öyle duruyor. Forvetede yabancı biri alınır. Pedro, Atiba, Holosko ve Sivok'un sözleşmeleri devam ediyor. 5 tane yabancı alabiliriz gibi geliyor bana. Holosko ve/veya Sivok'la yollar ayrılabilir sene sonu daha netleşir. Pedro ve Atiba kalır, bence kalmalı.

K.D

Öncelikle kaleden başlayalım:

Tolga kesin kalacak bence yedek olarak artık cenke güvenmeyen yüksek bir kesim var o yüzden Günayın döndükten sonra 2. kaleci olmasından yanayı eğer o da tutarsa 2 yerli kaleciyle bu işi götürebiliriz muslera gibi biri gelmediği sürece kalede yabancı saçmalık.

Defansa gelirsek Pedro kesinlikle kalmalı BENCE ramon motta da kalmalı gelişim göstermeye açık ikisi de,mottayla beraber İsmail idare eder sol tarafı.Ersan yedek olarak kalabilir ama yerli yada yabancı çok iyi bir stoper şarttır bu takıma hatta 2 stoper bile olur biri ortalama olmak şartıyla.
Sağ bek konusuna gelecek olursak serdarla bu işin gitmeyeceği açık yedek bile olmaz bence serdardan olursa Şener özbayraktar ismi hoşuma gidiyor onunla beraber bir yerli daha bile alabiliriz eğer yabancı hakkımızı burada kullanmayacaksak ama serdarın bence bu takımda işi yok ne yazıkki

Şimdi gelellim orta sahamıza jones yolcu ön libero olarak kesinlikle Veli ve Atiba kalır ve bence eğer yanlarını Hunt ve Diego gelirse ikisinden 1 tanesi sürekli 11 de şans bulur.Ve son haftalara göre değerlendirirsek de gerek uzaktan şutları gerek baskısı ile veli bence gelişime en açık oyuncumuz. Bunun dışında Oğuzhan faydalı olacak ilk oyuncumuz bize ne yazık ki Necipin artık bize fayda sağlayacağını düşünmüyorum evladımızdır tamam ama ben kiralanmasından yanayım.
Kanat oyuncularımıza gelirsek Töre kesinlikle kalmalı bence o kanatta ben beğeniyorum ve arkasında da yine kerim frei gibi gelecek vaad eden bir yetenek var o çocuğuda bu yaz kazanacağımızı düşünüyorum.Olcay ne kadar sinir olsam da gol özelliği olan bi kanat ve uzun lig-kupa-Avrupa marotonunda iş görür ama onu yedeğe çekecek kesinlikle kaliteli BİR SOL KANAT gereklidir diye düşünüyorum.

Forvet hattımıza gelecek olursak Cenk Tosunun performansına göre 11 şeklimizi bile değiştirebileceğini düşünmekle beraber en kötü iyi yedek olduğunu düşünüyorum. Almeida kalsa bile bir yabancı forvet alınmasından yanayım kalmazsa ise 1 yabancı 1 yerli olmak üzere 2 forvet alınmasından yanayım.

Son olarak fernandes,Dany,Süzen,Toraman,Sezer,Enaramo,tanju,atınç,hasan türk falan artık bu takımda oynayamazlar yada bu takıma geri dönemezler bence bunların dışında yazın serdar,necip,pektemek,şişmanoğlu gibi oyuncular satılabilir yada kiralık gönderilebilir.

Böyle görüşler içerisinde bulunmak istemezdim ama yazıklarımı gözden geçirince köklü bir revizyon geçirmesi gerekiyor takımın şu an ilk 11 oynar ve kalması gerek dediğim futbolcu sayısı 6:Tolga,Pedro Franco,Ramon Motta,Veli,Gökhan Töre,Oğuzhan Yedek olarak kalsın dediğim futbolcu sayısı ise 7 :Günay Güvenç,ersan,ismail,atiba,olcay,kerim frei,almeida diğer tüm oyuncuları elden çıkarmak mümkün değil ama kendi sezon planlamamızı yaptığımız için onları elden çıkarttığımı düşünüyorum(inşallah olur allahım :D ) ortalama 20 kişilik kadro kuracağımız için en az 7 kaliteli transfer lazım

O 7 kişi:Şener özbayraktar,yabancı-yerli 2 stoper,hunt,diego,yabancı-yerli(gençlerbirliğindeki çocuk olabilir adını unuttum) kanat yada yabancı kanat,Gomis ve yerli 1 forvet daha(mustafa ve ömerin gitmesi durumunda)

Biraz uzun oldu arkadaşlar umarım okumak sıkmaz hadi bakalım inşallah her şey gönlümüzce olur BEŞİKTAŞIM! :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Veli.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Veli.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Kale hakkında yoruma gerek yok. Gayet iyi durumdayız.

Defans konusunda eğer sinan haklıysa Ersan :( stoper takviyesi şart oğlu şart 1 değil 2 değil 3 tane. 2 yerli 1 yabancı.

Sağ bek zaten Allah'ın emri.

sol bek de şart. Ramon kalmalı diyorum ben ama...

Ortasahanın ortası veli - atiba var en az bunlar kadar iyi adam almak şart. Umarım Oğuzhan da bu bölgeye kaydırılır. Necip yedek olarak kalabilir. Selçuk Şahin stayla.

10 numara konusuna gelince Diego olsa keşke. Olcayı biraz süründürmek amacıyla hunt filan bir şeyler lazım oraya. Bunlar hep alternatifsizlik

Gökhan töre alınmalı.

Zaten TosunPaşa geldi. Kanat ya da santrfor oynatırız. Yedek şişmanoglou ve pektemek var. Bir de karaboğa gelirse gomis veya dem baba ali baba falan filan ba gibi sorun kalmaz.

Tutmayın küçük enişte Holoşko'yu da salıverin gitsin.
Şivok da gidebilir
Sqdyi zaten ortada gören yok
Karabük eneramo yu alır
Jones aslında biraz kilo verse iyi de :/ sanırım ona da Güle güle diyeceğiz.
Daniy enku sana da 🙋
Fernandes almeida size de geri kalan hayatınızda başarılar.

Kalan sağlar bizimdir pedro atiba  kaldı bir şey de kalmadı zaten.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ERHUN

carsi52

Tolga
Sağ bek
Pedro
Stoper
Motta
Veli
Oğuzhan
Diego veya o tarz bir transfer
Gökhan Töre
Olcay yerine transfer
Almeida yerine transfer

11 oyuncusu 5 transfer yapmamız şart oğlu şart.
Hatta Töre'yide transfer ediceğimiz için onunla beraber 6 oluyor.

Yabancılardan Atiba,Pedro,Motta harici herkes gidebilir.Yerlilerdende gideceklerin çoğu belli zaten.

Cenk Tosun geleceği için Ömer Şişmanoğlu ve Pektemek ikilisinden birisinnde gönderilmesi şart.

Yabancı sıkıntısı çekmemek için Olcay'ın olduğu mevkiye Olcan alınmalı zorlansa alınabilir Serdar Kurtuluş,Holosko takası üstüne parada eklenebilir gerekirse hem o mevkiye yabancı almak zorunda kalmayız.
Bölünür senin için uykular!

K.D

Biri şu rasim ozanı vursun ya delirtti beni yine beyaz futbolda beşiktaş 6 da 0 çekmekten korkmuşmuş ulan tamam kadro kalitesiz ama şu itin köpeğin ağzına düşmeyelim arkadaş ya gaysaraydan ve taraftarlarından nefret etmemin 1 numaralı nedeni roktur!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ilhan mansız_melis

Hugo kalırsa her maç evde cam vs. her şeyi kırarım. :(

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Sert bir stoper bakıyoruz, adı geçen isimler o tarz. Pedro-Sivok birbirine yakın tarzdalar. Pedro'nun yanına sert bir stoper alınacağını, Sivok'un satılacağını düşünüyorum. Piyasası olan adam.

CR7

ERHUN

Kiralık olarak giden futbolcularımızın gittikleri kulüpteki performansları:

CR7

RCA

@CR7   :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.