Ana Menü

Kulübümüzden E BİLET Açıklaması

Başlatan NoPasaran, Nisan 17, 2014, 22:51:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

1. Passolig ile ilgili uygulama kararı geçen yıl alınmıştır. Karar tam bir yıl sonra yürürlüğe girmiştir. Dolayısı ile Beşiktaş- Fenerbahçe maçına denk gelmesi bütünü ile tesadüf, fikstür azizliğidir.

2. Passolig uygulaması 6222 sayılı "Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine" dair kanun çerçevesinde uyulması zorunlu bir karardır. Kulüplerin kısa ve orta vadede bu karara uyması yasa gereğidir.

3. Basında ve sosyal medyada zikredilen, taraftarımızın endişelerini giderecek çözümler ya da bu maç için gerçekleştirilebilecek seçenekler yönetimimiz tarafından tek tek değerlendirilmiştir. Ancak ne yazık ki hukuki mevzuat ve sözleşmeler nedeni ile passolig uygulamasına uyulmak zorunda kalınmıştır.

4. Beşiktaş tarihi bir dönemden geçiyor. Henüz stadımız yok. Yaşanan bütün maddi ve manevi engeller birer birer aşılarak, Olimpiyat Stadı'nda taraftarlarımızla büyük buluşma için hazırız.

5. Şerefi ile oynayan hakkı ile kazanan oyuncularımız bu tarihi maçta aylardır bekledikleri taraftarı ve desteği özledi.

6. Böylesi bir dönemde taraftarımıza Beşiktaş'ı ve sahaya çıkacak 11 Beşiktaş oyuncusunu yalnız bırakmama çağrısı yapıyoruz.

7. Gün Beşiktaş'a sahip çıkma, inadına şampiyonluk için engelleri aşma günüdür.

Gün kayıtsız şartsız "sadece Beşiktaş" denilecek gündür.

Pazar günü 80.000 Kartal ele güne kime sahip çıktığını çok iyi kanıtlayacaktır.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

"Gün kayıtsız şartsız "sadece Beşiktaş" denilecek gündür"
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

beckyZWICKY

fenerbahçe ile oynayacağız.. Beşiktaşımızın DERBİ MAÇIDIR! passoligmiş kartmış biletmiş bilmem neymiş falan BÖYLESİ GÜNDE HERŞEY BOŞTUR.. son cümledede dendiği gibi ve şartlar ne olursa olsun o stadı tıklım tıklım doldurup beşiktaş diye haykırıp o stadı başlarına yıkma günüdür!

ben inanıyorum ki büyük sevdalı beşiktaş taraftarı her ne olursa olsun gerekeni yapacaktır...
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

[KralKartal]

Bugune denk geliyorsa, haftaya atin, sanki zor bir hafta ertelemek.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Nisan 18, 2014, 14:01:04
Bugune denk geliyorsa, haftaya atin, sanki zor bir hafta ertelemek.

100 bin euro ceza ödeyerek haftaya atılabiliyor
ama ne gerek var ?
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

[KralKartal]

Kampanya guzel..

100 bin euro cezada cok birsey degil yani milyonlarin konusuldugu bir ortamda

NoPasaran

euro değil tl..

ancak sözleşme imzalayan onu yapamaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Ya benim kartım 5 gündür kuryede hala gelmedi

BEŞİKTAŞK

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Getirsede icimde heycan var ya boyle bekliyorum

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

[KralKartal]

Mahmut Uslu (fenerbahce): E bilet cagdisidir, taraftarimizi magdur etmek istemiyoruz, cezada olsa uygulamiyacagiz, bu isi seneye cozecegiz.

Bizim yonetim ne yapiyor, derbide e bilet uygulamasina geciyor.

hakaret edecegim ama olmaz.. Beceriksizler diyeyim bari

ERHUN

Elde tuzluk passolig'i bekliyordu yönetim. Onlardan ceza ödeyip normal düzen devam etmelerini beklemiyordum. Hata ettiklerini anlayacaklar ama geç olacak.

Bravo başta Kayserispor yönetimi olmak üzere 100 bin lira ödeyip taraftarına kapı açacak kulüplere. Gerçi 100 binle bırakmazlar bunlar, gerisinde bir şeyler yaparlar PFDK vasıtasıyla kurala uymama, yasaya uymama vs. bir şey bulurlar kılıf uydurup seyircisiz oynamayı kitlerler.