Ana Menü

Beşiktaş'a transfer müjdesi

Başlatan keskinli, Mart 21, 2014, 23:32:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

"TÜM DÜNYANIN TANIDIĞI BİR KAÇ YILDIZ GETİRMEK İSTİYORUZ"
Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Torunoğulları, "Yeni stadımızda bir Avrupa Kupası kaldırmak istiyoruz. Ayrıca yeni sezonda, yeni stadımızda takımımıza bir kaç yıldız kazandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Hazırlıklarımız devam ediyor. Bir kaç yıldız oyuncuyu kadromuza katmak için yoğun şekilde çalışıyoruz. Kulübümüze layık bir kaç yıldız kazandıracağız. Kulübümüzün yapısına layık, kendisini kanıtlamış, tüm dünyanın tanıdığı bir kaç yıldız almayı istiyoruz" dedi.

"YENİ STATTA, TARAFTARIMIZLA BÜTÜNLEŞECEĞİZ"
Yeni stadın her şeyden daha önemli olduğuna vurgu yapan Erdal Torunoğulları, "Taraftarımızla yeni statta bütünleşmek çok önemli. Bu sezon hep dış sahalarda oynadık. Neredeyse maçların 3'te birinde cezalıydık. Artık bunları yaşamak istemiyoruz" şeklinde konuştu.

"ŞAMPİYONLUK İÇİN SONUNA KADAR SAVAŞACAĞIZ"
Torunoğulları, şampiyonluk yarışı için ise "Fenerbahçe avantajlı; ama ben puan kaybedeceklerine inanıyorum. Biz sonuna kadar mücadale edeceğiz. Biz Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılmak istiyoruz" dedi.

"GÖKHAN TÖRE İÇİN KULÜBÜYLE ANLAŞMAYA ÇALIŞIYORUZ"
Gökhan Töre'nin bir ance sakatlıktan kurtulup, takıma dönmesini temenni ettiğini belirten Torunoğulları, "Gökhan bizim için bir değerdir. Kendisine büyük geçmiş olsun. Gökhan Beşiktaş'ta kalmayı çok istiyor. Biz kendisini çok istiyoruz. Kulübüyle anlaşmaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Gelmesi gerekir zaten..

Ancak ben bir taneye razıyım..

fazlası takıma zarar veriyor bence :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Alıntı yapılan: keskinli - Mart 21, 2014, 23:32:29
"TÜM DÜNYANIN TANIDIĞI BİR KAÇ YILDIZ GETİRMEK İSTİYORUZ"
Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Torunoğulları, " Ayrıca yeni sezonda, yeni stadımızda takımımıza bir kaç yıldız kazandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Hazırlıklarımız devam ediyor. Bir kaç yıldız oyuncuyu kadromuza katmak için yoğun şekilde çalışıyoruz. Kulübümüze layık bir kaç yıldız kazandıracağız. Kulübümüzün yapısına layık, kendisini kanıtlamış, tüm dünyanın tanıdığı bir kaç yıldız almayı istiyoruz" dedi.

Şurada yaklaşık kaç kere aynı şeyi söylemiş sayamadım :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Faydali olacak YILDIZ gelsin.

Kayan YILDIZLARDAN olmasin, sirf yildiz diye.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi