Ana Menü

2014 Yerel Seçimler [Anket]

Başlatan carsi52, Mart 16, 2014, 23:27:01

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

evet o bi sorun
azinlik olmak heleki dini azinlik her zaman sorun
ama tek sorun o degil chp de
chp ecevitin iktidar oldugu dönemi cok iyi arastirmali
ne kadar ilginctirki tipik sol oylar akp ye yani muhafazakar bi partiye giddiyor
tipik muhafazakar oylarda chp ye gidiyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mart 17, 2014, 16:36:14

abi diğer illerin karşılaştırmasını yapmadım ama bu şekilde sözcününde haberi var uğur dündarında yazısı var kimisinde uşakta mhp ye ver diyor kimisinde chp ye ;D biz ne halt yiyecez bilemedik  :hehe :hehe :hehe
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Kadir Topbaş'ı kişisel olarak seviyorum ama oturduğu koltuğun hakkını bence veremedi. RTE'nin dediği her şeyi uygulayan biri konumunda. Şehir planlama merkezi kurmuşlar mimarlarla beraber (kendi de mimar zaten) ama orada oluşturulan projelerin hiç biri hayata geçirilmedi. Padişah-ül RTE'nin abuk subuk istekleri şehrin belirli yerlerine yapılıyor. Yapılan olumlu şeylerde yok değil tabii. Bunlardan biri metrolar, gerçi onu da büyütmemek gerekli bence. Bu zamana kalması geçmiş yönetimlerin ayıbı. Rusya'da falan 1900'lerde nasıl metro ağı kurulmuş, bizim şuan yapılan ve inşası devam edenleri toplasak yarısı etmez. O konuda çok gerideyiz, hangi partiden olursa olsun yapılırdı diye düşünüyorum, yinede Topbaş'a teşekkürümü buradan da edeyim. Mustafa Sarıgül bana hiç güven vermiyor, aynı Kemal Kılıçdaroğlu gibi. Ama bu yazdığımın alevilikle, sünnilikle, budistlikle vs. alakası yok. Hâl, hareket, tavır, konuşmalarına göre bu yorumu yapıyorum. Başka partilere bakmaya gerek yok, yarış Kadir Topbaş'la Mustafa Sarıgül arasında geçecek. Oyların çok yakın olacağını düşünüyorum, o yüzden 1 oyun bile önemi var. Başka partilere atıp macera aramaya gerek yok, nasıl olsa bu 2'sinden başka bir partinin kazanma şansı yok. İstanbul'un RTE zihniyetinden kurtulması gerekiyor.

İlçelere bakınca da Beyoğlu'nu betonlaştıran Misbah'ın ve Fatih'te adı çok büyük yolsuzluklara ve rüşvete karışan Mustafa Demir'in de seçilmemesini temenni ediyorum. Fatih CHP adayı Necmettin Erbakan'ın yeğeni, ciddi oy alması bekleniyormuş.

carsi52

Fatsada Akp ve Mhp arasında geçicek diye düşünüyorum yarışın.
Chpnin hiç şansı yok.

Fatsada Mhp'ye vericem ben de.

Ordu Büyükşehir Belediyesinde ise Akp ve Chp yarışacak gibi Mhpnin pek bir şansı yok gibi görünüyor.

Orduda kime versem kararsızım Chp adayı Seyit Torun Dspden Chpye geçmiş birisi yani Dspde iken başkan olmuştu düşünün o kadar seviliyor Orduda bence Seyit Torun yani Chp kazanıcak fakat Akpde kazanırsa şaşırmam.Mantıklı olan Chp'ye vermek gibi fakat ne yalan söylim vermek istemiyorum.Hala karar veremedim yani Büyükşehirde oyumu kime vereceğime.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

http://youtu.be/cm6K8VYRNtQ

İstanbullu 2 dk izlesin

68km metro ya karşılık diğer ülkelere baksım

Kadir topbaşa istanbul iki beden büyük gelmektedir
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

keske cözebilse
yapacagiz,edecegiz,kuracagiz...
iyi diyoda nasil ve hangi tarihte ve ne sekilde yapacagini söylemiyor
bir tane belirgin proje yok
örnek verilen ülkelerde yapilan rayli sistemler devletin ve eyaletlerin yaptiklari sistemler
belediyelerin tek basina bunlarin altindan kalkmasi zor

Simurg

Abi muhalefet olmak için yazmıyorum ama sarıgülün geçen gün haberlerde gördüm kadir topbaşın yapılmakta olan projelerini yapacağını söylüyor :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

:) valla öylemi bilmem ama
keske cikipta biri düzeltse
kim olursa olsun
atatürk havalimanindan ümraniyeye 3.5 saatte vardim

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Mart 17, 2014, 21:29:02
keske cözebilse
yapacagiz,edecegiz,kuracagiz...
iyi diyoda nasil ve hangi tarihte ve ne sekilde yapacagini söylemiyor
bir tane belirgin proje yok
örnek verilen ülkelerde yapilan rayli sistemler devletin ve eyaletlerin yaptiklari sistemler
belediyelerin tek basina bunlarin altindan kalkmasi zor

Nasi proje yok ya
Adam sayfa sayfa proje vermiş heryere

Yetmedi video verdi :D

Sarıgül ile Topbaş arasında çok ciddi yapabilir lik farkı var. Sarigulun rakibi Basbakandir Topbaş değil :D

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

zaten belediye başkanı olamazsa chpnin başına geçicek ;D

BEŞİKTAŞK

keskinli

demesine diyoda belirgin bi sey demiyo
örnek;catalcadan baslatip gebzeden cikacagiz,gecerken suraya ugrayacagiz,surada duracagiz gibi belirgin proje bekliyorum ben
suraya tünel,buraya körü,oraya kavsak gibi

keskinli

Alıntı yapılan: Simurg - Mart 17, 2014, 21:39:21
zaten belediye başkanı olamazsa chpnin başına geçicek ;D
ben aksiini düsünüyorum
secim kazanirsa basa gecer
istanbulu akp den kazanirsa kimse duramaz karsisinda

Simurg

İkinci kılınçdaroğlu olucak görürsünüz :D

BEŞİKTAŞK

beckyZWICKY

Türkiyeye "100BİNLERCE SURİYELİ GÖÇ ETTİ.. bilmem anlatabiliyom mu..

ve sorulan soru şu; Hani suriyeliler oy kullanmayacaktı? yalandan yere söz vermelerinizi biliyoruz ve alıştık da, bu alalen hileliktir, ş.refsizliktir.!

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

bu kesin fake sercan
türk vatandasi olmayan secime giremez
türk vatandasi olan mecburen türk ismi almak zorundadir