Ana Menü

Berkin'i Kaybettik

Başlatan ilhan mansız_melis, Mart 11, 2014, 08:52:38

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 12, 2014, 02:47:17

Gerçek olup olmadığı tartışılacak şeylere herkesin cevabı var fakat gerçek olan şeylere kimsenin cevabı yok.

Bu yüzden olmasın ?

Doğru bilgininde doğru olduğunu söyleseydin kurcalamama gerek kalmayacaktı.

Hala ölümü değiştiriyor mu diyorsun kardeşim ya.Yorumlarıma bir bak bakalım ölümle ilgili dediğim bir şey var mı ? Tek savunduğum ölünün üstünden prim yapıldığı.

Bunu söyledim ölünün arkasından konuşmuş olduk.Fakat ölünün üstünden prim yapıcak kadar adileşen insanlara tek kelime eden yok.
Bölünür senin için uykular!

El Maestro

Sen beni anlamıyosun kardeşim neden sadece oraya yazdığımı açıkladım ben ama birdaha yazayım,

Bu konuyla ilgili birşey yazmak istemedim tartışmaya dahil olmamak için zaten gergin ortama birde ben katılmayayım diye, sadece farklı bi konu olduğu için ve bende bu konuyu bildiğim için doğrusunu yazmak istedim yanlış bilinmesin diye ki sende zaten tam bilmiyorum yazmışsın.

Yani diğer tartışma konularına dahil olmadım o yüzden de belli bir kısmı alıntı yaptım yanlış anlaşılmasın diye.

Anlaşılan hiç yazmamam gerekiyormuş.  :)

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

carsi52

Anladım ben senin demek istediğini kardeşim sıkıntı yok.

Ben de doğru olan kısmın da doğru olduğunu söylemeni isterdim sadece.

ilhan mansız_melis

Bugün toprağa verilecek Berkin.

14 yaşında bir çocuğu 269 gün komada yatırana bakarım. Ben lafa değil icraata bakarım.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

Ölünün üstünden prim yapmakta nedir kaancım?

Böyle bir tabir olamaz 14 yaşındaki çocuk için. Çok lokal bakıyosun olaya. Biraz genele yay bak bakalım yurdun durumuna.

Bunların hepsi birikimdir hepsi daha önceden var olan külü alevlendirmektir.

Senin dediğin gibi Prim yapan bir kaç grup vardır. Ama zaten onlardan bir bok olmaz. Türkiye'nin geneline bak hele bi.

Sakaryayı benim kadar bilen bir insansın dün çarkta 8-10 bin insan toplandı AKpartinin kalesidir bilirsin az çok.

Yaşanan bu durum azımsanacak, nemalanacak veya prim yapılacak bir durum değildir.

Bu durum insanlık acısıdır. Ve bu hala erdemin de video'da gösterdiği gibi devam etmektedir.

Artık farkına varın kurbanınız olayım yanlış giden şeyler var ve bu yanlış giden şeylere daha ne kadar eyvallah çekeceksiniz?

Ben sadece özgürlüğümü istiyorum kardeşim. Ve ben bu ülkede özgür değilim.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Ben akpnin ne olduğunun farkındayım eyvallah çektiğimde yok.

Prim yapmak mı nedir ? Üzülüyormuş ayağına yatmakdır.Sizde bunun farkına varın artık bunlarq bu kişilere dur deyin.

İstanbul da sokağa çıkan topluluğun elinde ki bayraklara bakın bakalım hdp.

Kusura bakmayın da bu kişilerden pek rahatsız olunduğu görünmüyor gayette memnun çoğu insan1 kişide çıkıp demiyor ki defolun burdan..

Gezi olaylarında da böyleydi ben de gittim taksime fakat o bayrakları gördüğüm an geri döndüm o zaman prim yapanlarda şuan yapanlar da aynı kişiler.
Bunu 1500 kere söyledim yine söylüyorum ölen çocuğa acayip derecede üzüldüm üzülüyorum Allah biliyor.

ilhan mansız_melis

Boş yere uzamasın bence konu. Buradaki kimsenin üzüntüsünden şüphem yok.

İçim nefret ve öfke dolu. İyi oldu vs. yazıları okudukça nefret ediyorum vicdansızlıklarından.

ilhan mansız_melis

[IMG]http://img.tapatalk.com/d/14/03/12/upyjehud.jpg[/img]

Bir vatan, evladına koşmuş.

K.D

Burda kimsenin birbirini kırmak için bir şey yaptığını düşünmüyorum batuhanınd[kufur otomatik degistirilmistir]aan abininde,volkan abininde haklı olduğu noktalar vardır kimsede bu ülkedeki terör illetinin kullanılmasını ve korunmasını istemez ama konunun adı yanlış görmüyorsa "Berkin Elvan'ı kaybettik" ve taraflı tarafsız herkes burada ona rahmet istiyor bu olayın ve eminim herkes bi çocuğun ölümüne üzülüyor.o yüzden boşverelim diğer tartışmalar sadece ona rahmet isteyelim burada başka konularda konuşalım öbür durumları.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

eRe

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 12, 2014, 12:05:57
Ben akpnin ne olduğunun farkındayım eyvallah çektiğimde yok.

Prim yapmak mı nedir ? Üzülüyormuş ayağına yatmakdır.Sizde bunun farkına varın artık bunlarq bu kişilere dur deyin.

İstanbul da sokağa çıkan topluluğun elinde ki bayraklara bakın bakalım hdp.

Kusura bakmayın da bu kişilerden pek rahatsız olunduğu görünmüyor gayette memnun çoğu insan1 kişide çıkıp demiyor ki defolun burdan..

Gezi olaylarında da böyleydi ben de gittim taksime fakat o bayrakları gördüğüm an geri döndüm o zaman prim yapanlarda şuan yapanlar da aynı kişiler.
Bunu 1500 kere söyledim yine söylüyorum ölen çocuğa acayip derecede üzüldüm üzülüyorum Allah biliyor.

kardeşim pkklılar sokağa çıktığı zaman biz haklı davamızı bırakıp eve gidersek asıl herşeyi onlara bırakmış oluruz.
biz haklı davamızdayken bundan yararlanmaya çalışanlar elbet olacaktır
ama yüzde 5i geçemez bunlar hatta yüzde 5 bile fazladır

bir iki terörist yüzünden sokağa çıkmak yanlış adlandırılırsa işte o zaman durum daha da kötüye gider.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Hiç yüzde 5 gibi gözükmüyor kardeşim bayrakların çoğu hdp ve pkk yandaşlarınin pankartı.

Gezi olaylarında da şimdi ki olaylarda da o  gruplara bir şey söylenmiyor neden? Tam tersi bunlarla omuz omuza bağırılıyor.

Yüzde 5 felan diyorsun ya çıksın bakalım 1 kişi o bayrakları almaya yakmaya kalksın eger o kişiyi linç etmezlerse bir şey bilmiyorum.

İste durum bu kadar kötü.

El Colgado

gezi'de o paçavrayı oraya getirenler bilinçli olarak bu işi yaptılar. oradaki güzel atmosferi tükaka olarak göstermek için. tıpkı telsiz cihazıyla molotof attırıldığı gibi.
bunları sağlayan en önemli sahtekarlar da hdp ve bdp'dir, kimse burda şekil yapmasın. ben bile milliyetçi kimliğimle sarıgül'e, yavaş'a oy veririm dememe rağmen sırrı'nın istanbul'dan aday olması tezgahın dik alasıdır.
gezi parkında ağaçlar sökülmesin diye dozerin önüne yatıp canlı savunuculuğu yap sonra otuz bin mehmetçiğin katiliyle poz ver.
ve bu adamı savunan sosyalistler var.
milliyetçiliğin her türlüsüne karşı gelip kürt milliyetçiliği yapan insanları desteklerseniz sizi ciddiye almam kusura bakmayın. ahmet kaya kürt ırkçısıdır, niye dinliyorsunuz sosyalistler? madem dinliyorsunuz o zaman türkçülere de laf yapmayacaksınız.
kaan'cım, burada bulunan insanlar genelde muhaliflerdir ve sadece berkin öldüğü için öfkelerini dile getirmiyorlar. aylardır öfkeleri bulunan insanların bu ölüme tepki göstermesi prim olmamalı. ama bazı sahtekarlar yine gezi parkı eylemlerinde olduğu gibi tükaka yapmaya çalışıyor. bir ölüm üzerinden prim yapıp olumlu atmosferi kötüleştirmeye çalışıyor.
esasında yazacak çok şey var ama bu konu altında farklı şeyler tartışmak istemiyorum.

galaxy note II - tapatalk

ilhan mansız_melis

Ya hadi bu konuda siyaset yapmayalım. Hepimizin içi acıyor ya acımızı konuşalım burada.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net