Ana Menü

Cenk tosun Beşiktaşta!

Başlatan K.D, Şubat 03, 2014, 00:33:17

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Şubat 04, 2014, 14:45:43
Beşiktaş Futbol A.Ş., Cenk Tosun'un önümüzdeki sezondan itibaren transferi için anlaşma sağlandığını KAP'a bildirdi.
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklama şöyle:

"Profesyonel futbolcu Cenk Tosun ile 2014-2015 sezonundan itibaren geçerli olmak üzere 5 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Buna göre oyuncuya;

2014-2015 sezonu için 1.700.000 Avro,
2015-2016 sezonu için 1.450.000 Avro,
2016-2017 sezonu için 1.500.000 Avro,
2017-2018 sezonu için 1.600.000 Avro,
2018-2019 sezonu için 1.700.000 Avro garanti ücreti ödenecektir.

Oyuncuya ayrıca, tüm sezonlar için geçerli olmak üzere 10.000 Avro maçbaşı ücreti ödenecektir.

Bu transfer için Gaziantepspor Kulübüne herhangi bir transfer bedeli ödenmeyecektir."

Bu ücret ne Allah aškina

carsi52

Yeni geldi aklıma keşke 1-2 hafta sonra açıklasalardı bu transferi.

Biz ne kadar kendimizi bilsekte gese bu işleri yaptığında kızıyorsak onlarda antep maçı öncesi bu transferi önümüze koyabilirler.
Bölünür senin için uykular!

RCA

En azından fenerin emenikeye yaptığını biz yapmadık. Herşey ortada. sonuçta usulüne göre işimizi yaptık
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

beckyZWICKY

seviyorum ben bu adamı..

hadi be abi.. sen yap.. sen becer başar şu işi..

kanayan bölgemize yara bandı ol cenk..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

[KralKartal]

Sergende olumlu konustu, bakalim
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Bedava denilecek düzeyde alınmış Türkiye'nin kaliteli forvetlerinden biri ..

Güzel transfer ben umutluyum açıkcası ancak şans verilmesi lazım, 5-10 dk oynatmayla birşey beklemeyin.. (Ömer gibi)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Koyu Beşiktaşlı'ymış, küçükken takım Almanya'ya gittiğinde gidermiş takıma hep.

Ekstra motivasyon olabilir bu sevgisi.

Tekrar hoşgeldi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Golleri sıralıyor Tosun Paşa
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Siyah-beyazlılar Gaziantepspor'un forveti Cenk Tosun ile gelecek sezondan itibaren geçerli 5 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.
Gaziantepspor'a bonservis bedeli ödemeyecek olan Beşiktaş, genç oyuncuya 5 yılda toplam 7 milyon 950 bin euro ödeyecek. Ayrıca, siyah-beyazlılar Cenk'e maç başına da 10 bin euro ödeyecek.

Cenk Tosun transferinin detayları ortaya çıkmaya başladı.Genç yıldızı Sergen Yalçın'ın Beşiktaş yönetimine tavsiye ettiğini sözleşmesi bitiyor,sakın kaçırmayın dediği öğrenildi.Cenk Tosun için Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'lı yetkililere ben kefilim.Beşiktaş'ın gol sorununa ilaç olur,şeklinde görüşlerini ifade ettiği öğrenildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Cenk Tosun faydali olacaktir, Sergende kefilse tamamdir

eRe

sergenın elbet hedefı besıktasın basına gelmek o yuzden de bu sekılde konusmalar yapacaktır
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

[KralKartal]

Her eski Besiktaslinin hedefi Besiktasta calismaktir. Dogal bunlar, ve guzel seyler.