Ana Menü

Jermaine Jones Beşiktaş'ta

Başlatan ilhan mansız_melis, Ocak 30, 2014, 13:18:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş Futbol A.Ş., Schalke 04 futbolcusu Jermaine Jones’un transferi için görüşmelere başlandığını KAP’a bildirdi.
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen açıklama şöyle:
"Schalke 04 oyuncusu Jermaine Jones'un kulübümüze transferine ilişkin görüşmelere başlanmıştır."

Bu arada Jermaine Jones, bugün Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlık Merkezi'nde sağlık kontrolünden geçecek.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş Futbol A.Ş., Jermaine Jones'un transferi için sözleşme imzalandığını KAP'a bildirdi.
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklama şöyledir:

“Schalke 04 kulübü ile Jermaine Jones’un Profesyonel Futbol Takımımıza transferine ilişkin anlaşmaya varılmıştır.  Buna göre, kulübe fesih bedeli olarak 200,000 Avro ödenecektir.

Oyuncu ile;

1.       2013-2014 sezonunu sonuna kadar 700,000 Avro garanti ücret karşılığında anlaşılmıştır.

2.        Şirketimizin oyuncunun kontratını 2014-2015 ve 2015-2016 sezonları için tek taraflı 2 sene uzatma hakkı bulunmaktadır. Bu takdirde oyuncuya her sezon için 1,800,000 Avro garanti ücreti ve 10,000 Avro maç başı ücreti ödenecektir.”

Jermaine Jones Kimdir?
3 Kasım 1981'de Almanya'da dünyaya geldi. Futbola SV Bonames takımında merhaba diyen oyuncu, 1999 yılında Eintracht Frankfurt II takımında profesyonel futbola geçiş yaptı. Bayer Leverkusen ve Blackburn Rovers takımlarında top koşturan Jones, son olarak Schalke 04 takımının formasını giydi. Amerikan asıllı olan Jones, Almanya milli takımında forma giydikten sonra 2009 yılında kararını değiştirdi ve ABD'yi tercih etti. Amerika Birleşik Devletleri milli takım formasını 38 kez giyip 2 gol kaydeden Jermaine Jones, 2013-2014 sezonunun devre arasında Beşiktaşımız ile sözleşme imzaladı.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Delirdik

Anlaşmanın ayrıntıları da güzel. Hayırlı olsun Beşiktaşımıza.

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

RCA

Önliberolar kanadalı ve ABD li oyunculara teslim hadi bakalım :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

almanyada senelik 700 bin euro aliyor(tahmini) burada 1.8 milyon + bu mac basi ucreti anlamiyorum...

1.8 milyonm garanti para zaten cok... Tabi Turkiyede piyasa boyle, o ayri..

(futbolcuyu begenmedigimden degil, bu transfer fiyatlarina tepkim)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

beckyZWICKY

sevindiğim bir transfer oldu açıkcası.. geç kalınmış olsada..

ama ne yazık ki daha 2-3 tane daha transfer şart.. eğer ki hedefimiz şampiyonluk ise, 2'ncilik bile başarısızlık olarak görülecekse 2-3 nokta atışı bölgelere transfer şart.. nasıl ki gs-fb için 2'ncilik başarısızlıksa bizimde öyle olmalı, olmak zorunda! beşiktaşsın!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ERHUN

Çok sevindim dersem yalan olmaz. Takımın böyle adamlara ihtiyacı var. Savaşçı kimliğinin yanında gerektiğinde tokatlayabilecek potansiyelde bir adam.

Jones vs. Großkreutz

...Joneees BAM

Biraz üstüne gitsinler TT Arena'da Melo falan önüne geleni tokatlar demedi demeyin.

-----

Yalnız maaş bencede çok. Bu sezon 700b€ tamam. Diğer seneler içinde 1.5m€ falan iyi olurdu bence. Haydi 1.8m€ verdin + maç başına ne gerek var?

CR7

Geçen yıl 3.8e oynamış.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Paranın hakkını verdikten sonra aldığı ücreti konuşmayız bile yeter ki hakkını versin paranın.

Umarım Ernst gibi bizimle özdeşleşebilecek bi oyuncu olur.
Bölünür senin için uykular!

RCA

28 29 yaşinda olsaydi keşke. ama bu da iyidir. Sanirim transfer sezonunu kapattık :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

İyi transfer

Atiba yı zaten ben hiç o bölgeye yakıştıramıyordum.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net