Ana Menü

Musa Muhammed Beşiktaş'ta

Başlatan ERHUN, Ocak 27, 2014, 18:53:27

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Nigeria 3-0 Mexico / Goal: Musa MUHAMMED ( FIFA U-17 World Championship ) Final

Nijerya Ligi FC Heart Academy'de forma giyen Musa Muhammed, Futbol A Takımımız'da denenmek üzere İstanbul'a getirildi.
Nijerya U17 Milli Takımı ile FIFA U17 Dünya Kupası'nı kazanan ve Nijerya U17 takımının kaptanlığını yapan Musa Muhammed, bir süre Futbol A Takımımız ile birlikte antrenmanlara katılacaktır.

RCA

İsterse balonun tillahı olsun.

Benim kastettiğim bu işte. Getir dene oynat daha 17 yaşında ne kaybedeceksin ki.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Ya iyi kötü alsınlar Serdar'ın yerinde oynar işte. Musa-Pedro-Ramon-Atiba-Hugo tamam işte 5 tane yabancı var. Sağ bek ihtiyacımız olmasına rağmen kaliteli birini almayacaklar. Musa'yı alsınlar iyi kötü oynar. Serdar'a tahammül etmektense Musa'nın hatalarına tahammül etmeyi tercih ederim. Gerçi yaşından dolayı pro sözleşme imzalayamıyormuş.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

valla serdar kadar şans verilmese bu adama ben bilice de ne diyeyim bilemiyorum o kalas serdarın 2 katı şansı hakkediyor bu çocuk.

Hayırlı olsun
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

RCA

Adam 96 lı ya. Benim kuzenim 96 lı playstation kafeden çıkmıyor arkadaş.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

Alıntı yapılan: K.D - Ocak 27, 2014, 19:36:33
valla serdar kadar şans verilmese bu adama ben bilice de ne diyeyim bilemiyorum o kalas serdarın 2 katı şansı hakkediyor bu çocuk.

Hayırlı olsun

Kolombiya U20 kaptanı bir stoper varken Necip'i stoperde oynatan hoca, Nijerya U17 kaptanı sağ bek varken gidip Holosko'yu sağ bekte oynatır. Bilic iyi güzelde tercihleri kafa kurcalamaya başladı. Neyse şuanlık ses yok. Samet Aybaba için diyordum, vizyonu yok o yüzden gitsin. Bilic'te de bir vizyon göremedik şuana kadar. Açıkçası çok daha farklı olacağını zannediyordum, açıklamaları dışında Samet Aybaba'dan farkını göremedim. Sosyalist takım falan konuşuyor güzel güzel ama Gökhan Töre, Olcay Şahan falan iyi de olsa kötü de olsa oynuyor. Kerim Frei'ı süs olsun diye aldık kulübede zengin görüntü veriyor.

K.D

valla haklısın erhun abicim koy ulan pedroyu koy musayı sağ[kufur otomatik degistirilmistir]oy kerimi ileri ,koy ömer şişmanoğlunu ben bunlarla kaybetmek istiyorum ya escudeyle neciple(stoperde) törenin isteksiz oynuyla kaybetmek istemiyorum haksızmıyım.

ERHUN

RCA

Hadı hayırlı olsun :) Mutlu oldum vallahi :)

That's me.

K.D

fotolarda yanında olan oyuncular PEDRO-ŞİŞMANOĞLU-FREİ inşallah muhammed musayla beraber hepsi gelecek 10 yılımızı kurtarırı değişmez 4 ümüz olur bizim :D

Yanlarınada ozzy var bi de hadi bakalım :D

[KralKartal]

Tamda bunlardan bahsederken, acaba takip mi edildik :)

Cok sevindim, umarim sans verilir ve verilince faydali olacaktir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

nijeryali 17 ise, en azindan 22dir  :) . Rahat rahat oynar bizim takimda.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Saçma sapan transferler..

Evde buzdolabı yok bizimkiler gidiyor dvd almaya..

Beşiktaş önce hedefine koşacak oyuncular bulacak sonra bu tarz işlere yönelecek..

Bu tarz adamlar senn bu kötü takımında yok olur gider

Yediği yemekler de yanında kar kalır başkada bişey olmaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net