Ana Menü

[Anket] Önder Özen' e güveniyormusunuz?

Başlatan [KralKartal], Ocak 26, 2014, 12:00:37

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Güveniyorum diye oy kullanmıştım değiştirdim artık GÜVENMİYORUM !
Bölünür senin için uykular!

K.D

ne yazıkki son kararlardan sonra artık güvenmiyorum ama burdan yönetimin etkisi altında kaldığını da görüyorum..

Güvenimi tekrar kazanmak elinde ama bu yönetimle olacak iş gibi değil bence de ben oldum olası altınsayı isterim hangi yönetim olursa olsun.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

Önceki transferleri bilemem bence de yönetim etkisi (özellikle Sezer) var ama burada yönetimin tepkilerden dolayı Dany'i istemediğini, kendisinin ve Bilic'in ısrarla istediğini söyledi. Yani bu transferde etki altında kalma olayı yok. Gerekli kaynak sağlan(a)mayınca böyle bir transfer yapmak gerekti, yapıldı.

Ayrıca ankete işaretlemiştim ama Dany transferinden sonra herkes yazıyor bende yazayım, evet güveniyorum.

El Colgado

evet, güveniyorum..

galaxy note 2 - tapatalk

eRe

kararsızım demıstım
artık guvenmıyorum
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Tolgahan_BJK

Fener'den gelmiş olması (bence) sıkıntı. Fenerden gsden artık sadece futbolcu almamaya başladık :) başkan yardımcısı da transfer edersek şaşırmicam artık. Olmaz demeyin, önder özen Bjk'da görev yapan profesyonel bir yöneticidir. Başkan yardımcılığı pozisyonu da profesyonel bi yöneticilik pozisyonudur. Önder özene ok diyen, abdulrahim Albayraka, Mahmut Usluya da onay verir teorik olarak...

RCA

Bu transferi bende yaparim yigitte yapar volkan abi de kaan da ihsan abi de busra da banu da herkes yapardi. Peki Onder ozen'in farki ne bu kulupte ? Yapacagin tek sey scout ekibi kurup ligin basinda devre arasi icin transfer portfoyu olusturmak ve oyunvulari takip etmek. Dany nedir ? kac dakika da karar verdiniz almaya ? ben inanmiyorum 3 4 hafta dusunduk diye. Beceriksizlik had safhaya ulasti. Dany nasil oynarsa oynasin. Sitemim onder ozene sadece önder özene.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Fener'den gelmiş olması sıkıntıymış. Bir değiştirin şu kafanızı ya.

Dany transferine rağmen hala güveniyorum.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

böyle tipler Joachim Löw'ü filan da istemez.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Alıntı yapılan: RCA - Şubat 02, 2014, 13:42:12
Bu transferi bende yaparim yigitte yapar volkan abi de kaan da ihsan abi de busra da banu da herkes yapardi. Peki Onder ozen'in farki ne bu kulupte ? Yapacagin tek sey scout ekibi kurup ligin basinda devre arasi icin transfer portfoyu olusturmak ve oyunvulari takip etmek. Dany nedir ? kac dakika da karar verdiniz almaya ? ben inanmiyorum 3 4 hafta dusunduk diye. Beceriksizlik had safhaya ulasti. Dany nasil oynarsa oynasin. Sitemim onder ozene sadece önder özene.

Besiktas fanatikligi degil, artik sahis fanatikleri bas almis gidiyor, bu kadar acik ve net yazmissin, zaten demek istedigimde bu, farklilik bekliyoruz, bekledik, farklilik yoksa,
özen basarisizdir...

Onun BASARISI BESIKTASIN. BASARISI olacaktir, o nedenle özenin basarisiz olmasini isteyen varsa yaniliyor. Ama Besiktasa birsey veremeyip, ustune para aliyorsa, olmuyor demek ki... onder Özene gosterilen özen, Altinsaya gösterilseydi keske.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Şubat 02, 2014, 14:10:02
Fener'den gelmiş olması sıkıntıymış. Bir değiştirin şu kafanızı ya.

Dany transferine rağmen hala güveniyorum.

Sizde bu kafayı değiştirin.

Önder Özen'in karizmasından ve güzel konuşmasından başka hiç bir şeyi yok ben bunu gördüm artık sizde görün yol yakınken sonra insan hayal kırıklığına uğruyor.

ilhan mansız_melis

Dany transferi bana göre de hata. Ancak adam daha önce Fener'de çalıştığı için sıkıntı denmesi falan yanlış bana göre.

Ne olmuş Fener'de çalıştıysa ? Çok mu önemli bu ?

Benim Önder hocaya güvenim tam.

carsi52

Ben güvenme konusunda kafayı değiştir anlamında söyledim.

Yani boşuna güvenme sonra hayal kırıklığına uğrarsın anlamında.

Ben de güveniyordum açıkçası o duruşu ve güzel konuşmasına kandım bilgili bilgili konuşuyordu ama fos çıktı.Önder Özen siyasete atılsın çok iyi yerlere yükselir.

CR7

başkalarının guvenip guvenmeyecegine de karar verilmeye başlanmış :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Dediğim gibi benim inancım tam.

Umarım siz yanılırsınız.