Ana Menü

Üyelikleri Düşürüldü

Başlatan ERHUN, Ocak 24, 2014, 15:47:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

Aslında ben Beşiktaşımı abartıyorum işte :)
Beşiktaşın yönetiminde olabilmek ile Samsunun yönetiminde olmayı bir görmemeliyiz. Görmemeliler...
Kaldıki bunlar milyar dolarlık adamlar. Spora hizmet etmek istiyorsan kendi kulübünden bunu yaparsın, rakip olmakta ne demektir.
Yok mantıklı bir yanını göremiyorum ben çok düzüm bu konuda ;D

onlar ne işler çeviriyorsalar çevirsinler, zaten bu saatten sonra hangi listeye girerse girsinler o kişiyi başkan seçmezler diye ümit ediyorum :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Valla bu konuda anlaşma şansımız malesef yok..

Çünkü klasik "Beşiktaşlılık" muhabbeti çıkuyor..

Tıpkı tribüne gitmeyen, lisanslı ürün almayanlara yapılanlar gibi..

Adamlar orayı şirket gibi yönetiyorlar. Düşünceleri o şekilde..

4-5 tane milyoner gelmiş Başbakana yalakalık yapyorlar..

SPOR ile çok fazla düşünmemek gerekir diyorum..

Başka da bişey demeye benim açımdan gerek yok.

Çünkü çok önemsememeyi tercih ediyorum artık bu tarz şeyleri..

Benim rakibim Galatasarydır benim rakibim Fenerbahçedir...

Bursa ile Kasımpaşa ile kavga etmek, mahalledeki büyük abinin küçük çocukların seslerinden rahatsız olup peşlerine gitmesi gibi bişey..

Belki haklısındır ama herkes senide ayıplar, koca adam çocuklarla çocuk oluyor diye..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

olay kasimpasa olayi degil. en azindan benim acimdan. kasimpasa benim rakibim degil dedikce zaten onlari buyutuyoruz istemeden.Bu kisiliksizler balikesir okculuk klubunde yöneticilik yapmiyorlar. ayrica en zor gunlerimizde bize sirtini cevirip baska bir superlig klubunu aldilar.Tabii yönetmelikler var, kurallar var isin bide etik acisi var. 

politikaydi suydu buydu degil mesele.. ayrica rakibimiz gs ve fb ise, onlarla yarisiyorsak maclara gideceksin, lisanli urunde alacaksin eger sen bunu yapmiyorsan niye robinhoyolar, ronaldinhoyolar gelmiyo , neden transfer yapmiyoruz diye sikayet edilmemeli.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Delirdik

Konu Kasımpaşa değil ki
Kasımpaşa bizim için x bir kulüp, bu kişiler Kayserinin yönetiminde olsaydı Kasımpaşa dediğimiz yerlere Kayseriyi yazıyor olacaktık.
Konu tüzüğümüzdür...

Beşiktaş büyük camia diyoruz. O zaman bu camianın içinde olan kişilerde kararını verecek. Ya bu çemberin içindesin ya da dışındasın.
Küçük adamlar için olabilir, kendini başka camialarda kanıtlayıp gönlündeki camiaya kendini kabul ettirebilirsin bunu anlarım ama bu kişiler zaten Beşiktaşta saygın kişilerdi böyle bir ihtiyaçları yoktu :)

Sen yıllarca adını Beşiktaş ile yanyana geçir, her seçim döneminde adın reklam olsun sonra git X bir kulüpte baş yönetici ol.
Buna kulübün müsaade etmemesi lazım. Benim görüşüm bu
Yoksa Kasımpaşaya gider yapalım çıkaralım bunların üyeliklerini felan muhabbeti değil yani.

Neyse zaten başkan beklediğim tavrı göstermemiş, yazdım bunu bir kenara ben ;D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!