Ana Menü

Özen'den Transfer Açıklamaları - 23 Ocak

Başlatan NoPasaran, Ocak 23, 2014, 01:20:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ın Futbol Genel Direktörü Önder Özen, TRTSpor'un canlı yayınında siyah beyazlı takımın transfer gündemi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Özen, Lodeiro transferinde ufak pürüzlerin devam ettiğini belirterek imzaların yakın olduğunu söylerken gündemde olduğu iddia edilen Pappis Cisse ile ilgili ise 'kulübün öyle bir çalışması yok, benim bir bilgim yok' ifadelerini kullandı.

İşte Özen'in açıklamaları:
LODEIRO TRANSFERİNDE PÜRÜZ VAR MI?
"Lodeiro konusunda görüşmeler başladı, finale doğru gidiyor. Ödeme planları ile ilgili pürüzler var. Arkadaşlarımız da bunları çözmek için ellerinden geleni yapıyor. Brezilya kulübü bizim düşündüğümüzden daha yüksek rakamlar telaffuz ediyor. Arkadaşlarımız pazarlık halinde, indirebilmek için. Çok değerli bir hale geldikten sonra bonservisini almak için sıkıntı çekmek istemiyoruz. Kiralama ücretini taksitlendirmeye ve opsiyonu düşürmeye çalışıyoruz. Gerekli görüşmeler yapılıyor. Son durum KAP'a bildiri yaptığımız şekildedir. Ayrıca biz Botafogo kulübüne biz açıklama yapmadan siz yapmayın diye tembih ettik."

PAPPIS CISSE GÜNDEMDE VAR MI?
"Papiss Cisse ile ilgili bir teşebbüsten haberim yok. Çok değerli bir oyuncu, benim de beğendiğim bir oyuncu. Beşiktaş'ta fark yaratabileceğini düşündüğüm bir oyuncu. 3 tane imza düşünüyoruz. Cisse'nin altına imzamı atarım ama kendisi ve kulübü imzaları atar mı bilemiyorum. Kulüp olarak bu oyuncuyla ilgili bir girişimimiz yok"

"ALTYAPIYI ÜMRANİYE'YE GETİRMEK..."
"Altyapıyı Ümraniye'ye getirebilir miyim diye bir planım var. Buradan ayrılırsam bunu yaptığım için kendimle gurur duyarım. Beşiktaş'ta ne yaptın derlerse buraya altyapıya taşıdım derim."

"FUTBOLCULAR ARTIK BİZE BEDEL ÖDETEMEYECEK"
"Beşiktaş'ta artık çok çalışmayıp sürekli sakatlık geçiren futbolcular bedellerini ödemek zorunda kalacaklar. Rekabet etmeyenler bize bedel ödetemeyecekler, biz onlara bedel ödeteceğiz

GÖKHAN TÖRE KONUSU
"Gökhan Töre için 3 farklı taraf var. Başka türlü bir tarihte konuşmak gerekir. Kuralları ben koymadım, KAP var. Oranın takip edilmesi gerekiyor. Benim bir şey söyleyemem doğru değil."
Kaynak: Kartalbakisi.com
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

"FUTBOLCULAR ARTIK BİZE BEDEL ÖDETEMEYECEK"
"Beşiktaş'ta artık çok çalışmayıp sürekli sakatlık geçiren futbolcular bedellerini ödemek zorunda kalacaklar. Rekabet etmeyenler bize bedel ödetemeyecekler, biz onlara bedel ödeteceğiz

Nasıl?
Sözleşmede garanti ücret olduğu sürece nasıl biz bedel ödeteceğiz bilemedim.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ERHUN

Manuel'e yaptığımız gibi ceza vereceğiz herhalde.

Delirdik

sürekli sakatlık geçiren diyor ama
sen çok sakatlandın sana 100bin dolar ceza demek saçma ;D

he yalandan sakatlığı bahane ediyorları ima ediyorsa da doktor raporuna göre hareket etsinler. Doktorlarımız neden var ki acaba :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

CR7

kaçırdığı maç başına para keseceksin
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Futbolcuların sakatlık nedenleri bellidir..

Ya iyi çalışmamaktır yada darbeye bağlıdır..

Darbeye bağlıda sıkıntı olmaz ancak ayak mayak çekerse bu çalışma ile alakalı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

baskan gibi KURU SIKI, cok laf yapiyor agzi ama icraat SIFIR..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Önder Özen konusunda açıkcası bendede sıkıntı başladı..

Bir tane oyuncu alınamazmı aklım almıyor ???

Bu transfer döneminde çok beklentim vardı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Iyi olsa fener gondermezdi, bu lafi kim demisti nerede okudum ama bir Besiktasli bunu sezon basi yazmisti.

Katiliyorum.

SERGEN YALCIn birkez daha hakli cikti.. Adama hep kizdik ama dedikleride genelde cikiyor.

ERHUN

Önder Özen'e laf etme evresine gelmedim ben.

Futbolu kenara koyalım. Bir şirkette çalışıyorsunuz. Şirket olarak mamül üretiyorsunuz, onun için yan malzeme kullanıyorsunuz. Yan malzeme kalitesine göre satışlarınız artıyor, yan malzeme bulma işi sizin. A-B-C-D-E malzemeleri alırsak (sırasıyla verim azalıyor) verim alabiliriz, iyi satış yaparız diyorsunuz. En kötü F alın yoksa işimiz halolmaz diyorsunuz. Şirket sahibi veya müdürü gidip M alacak kadar para veriyor veya M'yi alıp geliyor. Sorun sizde mi?
Bir de şöyle sorayım, siz orada çalışmaya devam eder misiniz?

Beşiktaş'a geri dönersek, Önder Özen liste yapıyor. Listedeki en istikrarsız isim olduğu için listenin en altında Nicolas Lodeiro bulunuyor, bari onu alın diyor. Başta aldık diyorlar, sonra alamıyoruz. Arapsaçına dönüyor. Sonunda gidip transferin son günü işimize yaramayacak x adında bir orta saha getirtilirse hiç şaşırmam. Stadyum-sponsorluk işleri eyvallah. Ama transferin T'sinden anlamıyorlar.

RCA

Alıntı yapılan: ERHUN - Ocak 26, 2014, 00:56:46
Önder Özen'e laf etme evresine gelmedim ben.

Futbolu kenara koyalım. Bir şirkette çalışıyorsunuz. Şirket olarak mamül üretiyorsunuz, onun için yan malzeme kullanıyorsunuz. Yan malzeme kalitesine göre satışlarınız artıyor, yan malzeme bulma işi sizin. A-B-C-D-E malzemeleri alırsak (sırasıyla verim azalıyor) verim alabiliriz, iyi satış yaparız diyorsunuz. En kötü F alın yoksa işimiz halolmaz diyorsunuz. Şirket sahibi veya müdürü gidip M alacak kadar para veriyor veya M'yi alıp geliyor. Sorun sizde mi?
Bir de şöyle sorayım, siz orada çalışmaya devam eder misiniz?

Beşiktaş'a geri dönersek, Önder Özen liste yapıyor. Listedeki en istikrarsız isim olduğu için listenin en altında Nicolas Lodeiro bulunuyor, bari onu alın diyor. Başta aldık diyorlar, sonra alamıyoruz. Arapsaçına dönüyor. Sonunda gidip transferin son günü işimize yaramayacak x adında bir orta saha getirtilirse hiç şaşırmam. Stadyum-sponsorluk işleri eyvallah. Ama transferin T'sinden anlamıyorlar.

Aynen öyle.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Erhun dediklerin doğru olabilir

Ancak bunun böyle olduğunu kim söylüyor..

Ayrıca Eğer 7-8 milyon eurolara oyuncu alacaksak ne işi var Önder Özenin..

Alex Telles için Baroni Ben Barça yada Reale gider diyordum diyor. 6,5 milyon euro veriyor gs

Sneijder için 8 milyon euro veriyor..

Eğer bu rakamları vereceksek bu aşamada Önder Özen ne işe yarıyor ki..

Birde istediklerinin alınmadığını bilmiyoruz bence biz sadece buna inanmak istiyoruz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Ronaldinhoya 4.5 milyon euro verdiklerini dusunelim, haberlere gore, demek ki 4.5 milyon butcen var, buna 2 tane futbolcu alirsin.

ozen 4.5 milyona topcu bulamiyor mu, Onder Ozen kac para aliyor biliyormusunuz? Gorevi futbolcu arayip bulmak degil mi?

oraya Ozen yerine YIGITI koy, forumdaki evet, OZENden cok daha iyi is yapar... Net

[KralKartal]

OZEN hakkinda EKSISOZLUkten alinti, tarih agustos 2013...

hangi kariyerle ve hangi geçmişle bir anda futbol uleması sınıfının nadide üyelerinden olduğu hala çözülememiş futbol direktörü.
sergen çok güzel bir laf etti az evvel 'bir sene yorumculuk, sonraki sene direktörlük bu ciddi bir başarıdır'bu adam hangi üstün başarılarından dolayı göklere çıkartılıyor cidden merakta millet? fikret orman tutmuş, aklına esmiş ve direktör yapmıştır sayın özeni ona laf eden yok. burada saçma olan bu abimizi bir anda futbol filozofu olarak lanse etmeye başlayan çevrelerde.

El Maestro

Önder Özen geçenlerde Ntvspor'da dediki; sene başı Brezilya'dan 2 oyuncuyu önermiş bayadır takip ettiği isimlerini bile verdi hatta ama ben unuttum 2sine 5 milyon euro önerdik onlar bize birine 5 milyon euro diye geri döndüler dedi ve yönetim vazgeçti bu yüzden dedi. Yani burdan suraya bağlıcam bence Önder Özen buluyor ve öneriyor ancak yönetim almıyor/alamıyor.

He derlerki illa 5 milyon eurolukmu adam bulcan, orasıda doğru işte 1-2 milyon euroya adam bulup getiremiyorsan bizde burda eleştiririz tabi ona birşey diyemem.
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~