Ana Menü

Kasımpaşa ile stat sözleşmesi fesih edildi..

Başlatan NoPasaran, Ocak 22, 2014, 19:05:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Kasımpaşa kulübü ile yapılan sözleşmeyi fesheden siyah beyazlı yönetim, ikinci yarıdaki maçlarını Olimpiyat Stadı'na oynama kararı ald
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

ne zormus statsizlik
evsizlik gibi bi sey
siginti gibi olmaktansa biraz zorluk cekip olimpiyata gitmek dogru karar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Valla aynen..

Burada devletin bence sorumsuzluğu var..

Koskoca Beşiktaş camiasına bir tane stad ayarlayamadılar. Rakipkerin sorun çıkaracağı belliydi . Vermek isteseler bile taraftarlar kızıyor..

Spor Bakanı bu kadar beceriksiz olunca yapacak bişey kalmıyor. Devletin yaptığı stadı parasıyla bile kiralayamadık. Birde bakan nezdinde toplantı olmasına rağmen..

Gerçi şike kararları açıklanırken Akşam TRT1 deki dizide beni izlemeyi unutmayın diyen birisinden ne beklenir bilmiyorum..

Olimpiyat hayırlı olsun yeniden..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

en dogru karar.karaktersızler kendılerını onlara muhtac sanıyorlar ama koskoca Besıktas klubu bu zorlukları atlatır.bır gun onlar dusunce ınsallah bızım kapımızı calarlarda bır de bız vururuz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ERHUN

Kimseye muhtaç değiliz çok şükür. Kasımpaşa stadı olmaz Gebze stadı olur o olmaz başka bir stat olur. Olaylardan sonra orada oynamak olmazdı zaten.

carsi52

Aslında Kadıköy'ü zorlasak belki olabilir ama gerek yok artık.

Olimpiyatta oynansın.

İş taraftara düşüyor artık o stat dolmalı.
Bölünür senin için uykular!

Tolgahan_BJK

Karagümrük'te oynasak Olimpiyattan iyi olur muhtemelen. Şubat & mart, kara kış... Tüm diğer ihtimaller zorlandıktan sonra son çare Olimpiyat olmalı bence.

Sevgiler...

keskinli

[KralKartal]

12500 kisilik vikipediaya göre, gayet iyi.. Derbi haric karagumruk stadi secilebilirdi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

yeni halini bilmiyorum  stadin ama o kücük statda taraftarin sesi cok gür cikardi
olimpiyat taraftari zorlayacak her sekilde