Ana Menü

Nicolás Lodeiro için Görüşmelere Başlandı (Anlaşma Gerçekleşmedi)

Başlatan ERHUN, Ocak 22, 2014, 11:00:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Ali Ece ‏@aliececom
Güney Amerika futbolunu avucunun içi gibi bilen Önder Özen'in listesinde Lodeiro'dan da daha iyileri, en azından daha istikrarlıları vardı.
Ancak Beşiktaş yönetimi tıpkı Motta transferinde olduğu gibi mali açıdan bu kadar imkân tanıdı.
Transferin siyah tarafı yaz boyu Adebayor adı zikredilikten sonra Eneramo'nun gelmesiyle kışın yaşanan taraftar-yönetim arası tartışmanın bir benzerinin Ronaldinho-Lodeiro ekseninde tekrarlanma riski.
Transferin beyaz tarafında ise Lodeiro'nun Biliç'in ofansif planlarını çeşitlendirecek potansiyelde olması var.
Biliç'in artık Oğuzhan ve Gökhan Töre (+ motive olursa Fernandes) dışında kolayca rakip eksilten bir oyuncusu daha var.
Artı uzaktan şutları ve serbest atışları da etkili bir oyuncu Lodeiro.
Bütün mesele Lodeiro'yu 2009 ayarlarına döndürüp yıllar sonra yeteneğini istikrarlı hale getirebilmek.

ERHUN

Botafogo Sportif Direktörü Sidney Loureiro: "Lodeiro bizim için çok önemli, çok değerli bir oyuncu. Kendisini bırakmaya, hele hele kiralamaya hiç niyetimiz yok. Lodeiro'dan büyük beklentilerimiz var. Onunla birlikte Libertadores Kupası'nda çok büyük işler başaracağımıza eminiz."

http://www.lancenet.com.br/botafogo/Sidnei-Loureiro-Lodeiro-situacao-Botafogo_0_1071492866.html

eRe

bence bız kımseyı alamadan sezonu kapatıcaz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

Alıntı yapılan: ERHUN - Ocak 23, 2014, 13:52:30
Botafogo Sportif Direktörü Sidney Loureiro: "Lodeiro bizim için çok önemli, çok değerli bir oyuncu. Kendisini bırakmaya, hele hele kiralamaya hiç niyetimiz yok. Lodeiro'dan büyük beklentilerimiz var. Onunla birlikte Libertadores Kupası'nda çok büyük işler başaracağımıza eminiz."

http://www.lancenet.com.br/botafogo/Sidnei-Loureiro-Lodeiro-situacao-Botafogo_0_1071492866.html

Bu zaten dün yapıldı.  Sonra da kavslcı açıklama yaptı.  Önder özen de konuştu. Bu transfer olacak.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Dünkü açıklamadan sonra Önder Özen'in konuştuğunu biliyorum ama bu açıklama bugün yapıldı diye koymuşlar. Dünkü açıklamayı görmediğim için bilgim yok.

RCA

Benim hevesim kaçtı gerçekten şu transfer meselelerinden.

Ne çöküntüymüş arkadaş para basıp ta oyuncuyu alamıyoruz.

Tamam biraz dikkat edip daha ucuza kapatmak var da iş bitirici adamın olmadıktan sonra bu strateji tamamen zararına.

İbrahim Altınsay gibi adamın yokki yapasın.

Tek isteğim var baktın transfer yapamıyorsun oyuncu transfer etme. Yapmak için transfer yapma işte o zaman gözümüzden daha çok düşer bu yönetim.

Fikret Orman iyi niyetli bir yönetici iyi bir başkan sonuna kadar desteklerim ama kadrosunu biraz profesyonel adamlarla ile geliştirmeli. Yoksa kurunun yanında yaş da yanacak.

Yıldırım demirören gibi saç paraları da demiyoruz. Sadece takımına 5 tane oyuncu gerekiyorsa 2 tane al ama adam gibi oyuncu al. Gidip dümbükleri toplama şu takıma 
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Oyuncuyu tanımıyorum nasıl çıkar o konudada bi tahminim yok.

İzleyip görücez.Fakat buda "boş" transfer çıkarsa başta Önder Özen çok sıkıntı yaşayacaktır.

Umarım başarılı olur ve boş bi transfer çıkmaz.
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

bu kadar dillendirildikten sonra alalim artik diyicem ama para filan yok bizde. Yani adi sani duyulmamis , en azindan benim icin, bi adami bile kiraliyamiyoruz. Uzuntu verici
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Beşiktaş'ın transfer listesinin 1 numarasında yer alan Nicolas Lodeiro, takımı Botafogo'nun Madureira'yı 2-1 mağlup ettiği maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Lodeiro; "Bugün muhteşemdik. Topu bizdeydi, dengeli oynadık ama artık önümüzdeki maça bakıyoruz. Transferime gelecek olursak, hala buradayım. Benim için burada kalmak zor değil. Şu an sadece Botafogo'yu düşünüyorum. Burada mutluyum, taraftarları ve takım arkadaşlarımı seviyorum. Ancak, futbolda her şey olabilir ve her zaman ayaklarınız yere basmalı" dedi.

Lodeiro'nun menajeri Gerardo Cano ise yaptığı açıklamada, perşembe günü Beşiktaş kulübünden yetkililerle görüştüğünü ve oyuncusunun Avrupa'ya dönme isteği olduğunu belirterek; "Beşiktaş'ın ilgisi gerçek. Her futbolcunun kariyerini geliştirmek isteği ve beklentisi vardır. Beşiktaş'ın yaptığı teklif şu an elimde. Oldukça ilgi çekecek bir para teklif ediyorlar. Her insan daha iyi bir hayat yaşamak ister. Lodeiro'da farklı düşünmüyor" ifadelerini kullandı.

Gerardo Cano; "Botafogo, her ne olusra olsun Lodeiro'nun kalmasını istiyor. Ben böyle düşünmüyorum. Botafogo'ya ve çalışma şekillerine saygı duyuyorum. Ben bu teklifi değerlendireceğim, iki yüzlü davranmama gerek yok. Avrupa'da her şey daha iyi ve bu teklif Lodeiro'nun da ilgisini çekiyor. Botafogo ile masaya oturacağız ve herkes için bir çözüm bulmaya çalışacağız" diyerek sözlerini noktaladı.

-SPORX DIŞ HABERLER-

[KralKartal]

Su adam bile sadece para icin geliyorsa, artik Turk futbolunun halini dusunun..

Sanki adam drogba, guti, quaresmada, oynadigin takim ne ki... Bizim ligin prestiji yok yani anlasilan bu...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Beşiktaşlı yönetici Ahmet Kavalcı gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Siyah-beyazlı ekibin transfer görüşmelerine devam ettiği Lodeiro hakkında net bir sonuç olmadığını söyleyen Kavalcı sözlerine şöyle devam etti:

''Lodeiro transferi gerçekleşmeyebilir. Henüz, 'yüzde 100 olumsuz sonuçlandı' demiyoruz, bekleme halindeyiz. Lodeiro'yu satın alma opsiyonuyla kiralamak istiyorduk, ama Botafogo bir anda kiralama konusunda problem çıkardı''

''Lodeiro'yu önce kiralayıp daha sonra bonservis bedelini düşürmeyi planlamıştık. Brezilya kulübünün bizden talep ettiği bonservis bedelini ödememiz mümkün değil.''

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Manuel Fernandes'in durumuyla ilgili de görüş bildiren Kavalcı şunları söyledi:

''Fernandes'e sorduk, bize ne Lokomotiv Moskova'yla ne de başka bir kulüple sözleşme / ön protokol imzalamadığını söyledi. Yönetim olarak kendisi ile ilgili tavrımız hala aynı. Fernandes'le sezon sonunda oturup görüşeceğiz''

Son dönemde adı Beşiktaş ile anılan Papiss Cissé hakkında da konuşan Kavalcı, ''Papiss Cisse'nin transferiyle ilgili hiçbir görüşme ve çalışma yapmadık'' dedi.

Eurosport Türkiye

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

ERHUN

Maç esnasında Botafogolular "Fica Lodeiro" (burada kal Lodeiro) diye bağırmışlar.

ESPN Uruguay'ın haberine göre Pazar günü İstanbul'da olacakmış.

medyaBeşiktaş

Vay anasını ya, Messi geliyor sanki.

NoPasaran

Beşiktaş'ın görüşmelere başlandığını borsaya bildirdiği Nicolas Lodeiro için bugün Brezilya'dan bir haber geldi.

Brezilya basınında çıkan haberlere göre öğleden sonra Botafogo kulübü yöneticileri, Lodeiro ve Uruguaylı oyuncunun bonservisinin bir kısmını elinde bulunduran yatırım fonunun yöneticileri bir toplantıda bir araya geldi ve Lodeiro için Beşiktaş'tan gelen teklifi masaya yatırdılar. Botafogo kulübü yöneticileri Beşiktaş ile pazarlık halinde olan yatırım fonu yöneticilerine Lodeiro'yu kiralayarak hiçbir mali kazanç sağlayamayacaklarını anlattı. Toplantının sonucunda Lodeiro'nun takımda kalmasına karar verildi ve Uruguaylı oyuncunun Beşiktaş'a transferi de böylece gerçekleşmemiş oldu.

Beşiktaş ilk önce oyuncuyu 6 ay kiralayıp daha sonra satış opsiyonundaki rakamdan oyuncunun bonservisini satın almayı planlıyordu fakat Beşiktaş yöneticisi Ahmet Kavalcı'nın açıklamalarına göre Botafogo kulübünün istediği bonservis rakamı oldukça yüksekti.

Uruguaylı orta saha oyuncusu da dün yaptığı açıklamada takımda kalmak istediğini dile getirmişti.

AJANSSPOR
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]