Ana Menü

Ronaldinho kulübünde kaldı

Başlatan carsi52, Aralık 31, 2013, 16:51:50

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Bu saatten sonra Ronaldinho ile sözleşme imzalanması olacak bi iş değil gibi.

Fakat varsa bi ihtimal versinler 6 buçuk hatta 7 getirsinler şu adamı.
Bölünür senin için uykular!

El Maestro

Biyerden bakabilecek olan varmı gerçekten resmi olarak hala imzalamamışmı ?

Eğer doğruysa neden olmasın hala ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Bana göre umut tacirliğinden başka bir şey değil bu. Bize gelmesi imkansız artık.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

djinonu

Daha demin menajeri beyaz futbolda sinanla konustu imza atilmadi..
Amaclari belli aslinda assis minieroda fiyat yükseltmek istedi böyle basardi..

ERHUN

Alper Öcal'ın yazdığına göre aylık 900 bin real alacakmış. Şimdi baktım 1 lira, 1.09 real'e denk geliyormuş. Geçen sözleşmesinin aynısıymış. KAP benzeri bir şey yokmuş Brezilya'da ama kulüp resmi olarak duyurdu yazdı. İmaj hakları falan 5m€'ya yakın alacakmış.

Dünya kupası aradan çıktıktan sonra her yere gider bence.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

RCA

Ronaldinho çıtayı düşürmüş
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Vay arkadaş

Cennette yaşıyor adam resmen :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

K.D

Ahmet Nur Çebi,yaptığı açıklamada, "Nereden çıktı bu saçma haber bilmiyorum ama Ronaldinho'ya yazılı teklif yapmıştık. 25 gündür cevabını bekliyoruz. Bana yazılı cevap verilmeden onlarla bir kelime konuşmam" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş, Ronaldinho'ya son olarak ilk yıl 4.5 milyon euro, ikinci yıl ise 5.5 milyon euro'luk teklif yapmıştı. Beşiktaş, Çebi'nin belirttiği gibi 25-30 gündür Haziran ayında gerçekleşecek transfer için Ronaldinho'dan cevap bekliyordu. Ronaldinho'nun ağabeyi ve menajeri olan Assis de Atletico Mineiro'nun ödeme yapmasını bekliyordu. Bu para ödenmeyince sözleşme iptal edildi.

Beşiktaş, teklifi için 1 milyon euro Vodafone'dan, 1 milyon euro Derimod'dan ve 500 bin euro Kalde'den olmak üzere 2.5 milyon euro'luk sponsor desteğini sağlamıştı.
Kaynak: Vatan
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

K.D

Brezilya Ligi takımlarından Atletico Mineiro ile sözleşme yenileyen Ronaldinho hakkında birbirinden ilginç iddialar ortaya atılmaya başlandı. Brezilyalı futbolcunun, sözleşme şartlarına ilişkin yükümlülüklerini yerine getiremeyen kulübü Atletico Mineiro ile olan sözleşmesini feshetme kararı almasının ardından, menajer Roberto Assis Beşiktaş Kulübü'ne ulaştı.

Beşiktaş ile bir görüşme yapan Assis, Ronaldinho'nun son durumunu siyah-beyazlı yetkilileri aktardı ve transfer şartlarının yeniden masaya yatırılmasını talep etti. Ronaldinho'yu Beşiktaş'a götürmek için büyük bir çaba sarf eden Assis'in planlarını bozan cevap Beşiktaş Yönetimi'nden geldi. Assis'in tutarsız davranışları ve transfer sürecinde izlediği yoldan büyük bir rahatsızlık duyan Beşiktaş Yönetimi, "Ronaldinho'ya soğuk bakıyoruz" cevabını verdi.

Beşiktaş'tan şok bir cevap alan Assis, siyah-beyazlı yetkililer ile bu kez para pazarlığı yapmaya başladı ve Ronaldinho'nun transferinde daha önceden konuşulan rakamlarda bazı indirimlere gidilebileceğinin sinyallerini verdi.
Kaynak: Sporx
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

carsi52

Yönetim Assis ile görüşmeyi reddetmiş.

Fiyat düşürmek için yapıyorlardır tahminimce.Alsınlar artık şu adamı  :)
Bölünür senin için uykular!