Ana Menü

Ronaldinho kulübünde kaldı

Başlatan carsi52, Aralık 31, 2013, 16:51:50

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DIABLO

Imza atilmadan pacalari sivamamak en iyisi
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

RCA

Oha ronaldinho 33 yaşında mı? ben daha yaşlı sanıyordum :) Harika :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Gelsin şu adam artık imzayı atsın.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Valla Atliticonun başkanı Beşiktaşa hayırlı olsun diyor..

Heyecan dorukta ama bu maliyeti kim karşılayacak halen net değil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

3 bizde. ciksa 3 sponsor ciksa muhtesem olur.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Fenerbahçede adamın biri çıkıyor Sowun bonservis parasını veriyor bedavaya alıyor adamı kaç milyon dolar vererek.

Bizde biri çıkıpta Ronaldinho gibi bi isme 2 milyon veremiyor.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Bizdeki bir cok BESIKTASLI sadece RANT pesinde oldugu icin, rant sagliyamadiklari hicbir seye destekte bulunmuyorlar.
isin özeti bu.

Ronaldinhoya bir Besiktasli is adaminin sponsor olmasi neden bu kadar zor, senelik bir milyonluk destek ver.
Digerlerinede bulunur. Tanitim icin neler harcamiyorsunuz ki, senede bir milyon nedir ki, geri donusumu daha buyuk olacaksa.

ama yok, elini cebine atan, BORC verdim diyor, elin bankasida borc veriyor.
Senin Besiktasliligin nerede, katkin, payin nerede...

Basta Murat AKSU, S. ADALI gibi adamlar, son donemlerde baskanlik icin yaristilar, destek olacaklardi, KLUBE verdiginiz
zarar cabasi, bir katkida bulunun be arkadas, sonra ADALI gelsin dertler bitsin denir ya...

Diger taraftan Tuncay Özilhan, Cemil Kazancı, Nevzat Demir, Turgay Ciner, Hüsnü Özyeğin, Zafer Yıldırım gibi zengin BJKLI is adamlari
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

K.D

Özellikle serdar adalı etoo gelecek diyordu sen onu getirecektin nasip olmadı başkan olamadın madem beşiktaşımın faydasını bu kadar düşünüyorsun al sana etoonun ününü 2ye katlayan adam Ronaldinhoyu getirecek bu yönetim ver 1 milyon bari ver katkın olsun takım hadi göster Beşiktaşlılığını.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Delirdik

Alıntı yapılan: K.D - Ocak 07, 2014, 17:34:00
Özellikle serdar adalı etoo gelecek diyordu sen onu getirecektin nasip olmadı başkan olamadın madem beşiktaşımın faydasını bu kadar düşünüyorsun al sana etoonun ününü 2ye katlayan adam Ronaldinhoyu getirecek bu yönetim ver 1 milyon bari ver katkın olsun takım hadi göster Beşiktaşlılığını.

Fikret Orman dedi hatta Serdal Adalıdan Etoo için haber bekliyoruz, yardımlara açığız dedi ama ses seda çıkmadı tabi Adalıdan..
Aynen İhsana katılıyorum hava civa hepsi, isimleri duyulsun diye kullandıkları bir şey işte kulüp

6m€ evet boyumuzu aşan bir para ama prestij uğruna böyle bir transferde çok şart bence. 2 kişi birleşipte biz bu adamı Beşiktaşa hediye etmek istiyoruz diyemiyor. Sorsan koskoca camia işte

Yönetimdekiler kimse, elini taşın altına sokan sadece o kesim oluyor diğerleri soyutluyor kendilerini sürekli
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

[KralKartal]

ustte 8 isim saydim Aksu ve Adali ile birlikte..

Hepsi 500 bin euro verse senede, ki 500 bin onlar icin nedir ki? Hemde Besiktaslisin, yani burada ailesini asgari ucret ile gecindiren ve forma alan birinden daha KOLAY onlarin 500 bin euro vermesi...

8x 500 = 4 milyon euro senede.

gerisini Besiktas klubu verir.. Bu kadar basit ama bu insanlar kendi MENFAATlerini dusunmektedir. Besiktas camiasi maalesef boyle.

Batuhan

İyi ki Fikret Orman kazanmış şu seçimi.
Koca hestiy aya bedenem ?

Delirdik

Birde Fikret Ormanı görüyoruz sponsorluk anlaşmalarında.. nasıl firmaları övüyor teşekkürler ediyor yani parayı vereni onure ediyor, hakkını veriyor. Bu paraları bu kişiler verse eminim adlarını defalarca söyler ve teşekkürde edecektir.

Hani bakın bulduk ve ben getirdim işte tavrında olmayacaktır. Ama camianın 'ileri gelenleri' ileride gidiyorlar sadece :/
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

keskinli

camianin agababalari kötüde biz taraftar olarak cokmu iyiyiz diye sormadan gecemiyorum
Biz taraftar olarakda sponsorlara iyi davraniyoruz diyemeyiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

ülker'se kast ettigin, tadelle, eti puf vs  mi alalim hep :)

Sponsorlara biz ne yapacagiz ki?...Ulker haric tepki verilen sponsor bilmiyorum, yani Basket isimini Cola Turka yaparsan
tepki gelir. Zaten Colanin Turkasi olmaz, ama takim ismi olarak bence berbat. (Tadida berbat o ayri) :)

IL Capitano

Yillarca o isim gögsumuzde gezdik. Kabus gibiydi valla -(

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....