Ana Menü

İlk Yarı Değerlendirmeniz

Başlatan ilhan mansız_melis, Aralık 30, 2013, 21:43:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

İlk yarı takımımızı nasıl buldunuz ? Eksilerimiz, artılarımız neydi sizce ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

Sakatlıklar olmasa idi daha farklı sonuçlar olurdu.

Ama genel olarak kalite eksikliği de göze çarpan eksiklikler arasındaydı.

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

kalite farkı diye özetlesem yeterli olur sanırım..

ve bu kalite farkı sonuçlarada, istikrarada, başarıyada büyük etken oldu..

ciddi anlamda futbol zekası üst düzey olan bir kaç(3) oyuncuya ihtiyacımız var direkt olarak ilk 11'de bir kaç oyuncumuz yerine.. En başında Serdar yerine Gökhan Gönül gibi birisi..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

Valla gökhan gönül gibi bir oyuncu alamayız ama gökhan gönül gibi bir oyuncu caner gibi bir oyuncu yaratabiliriz alacaklarımızdan.

Oyuncularımızda liderlik vasfı kocaman bir SIFIR. hepsi görev adamı gerçi bazı oyuncular görevlerini tam da yerine getiremiyor bu da ayrı bir vahim durum.

Beşiktaş'a arması için savaşacak ruhunu ayaklarına profesyonelce yansıtacak, hiçbir sorumluluktan kaçmayacak oyuncular lazım.

Top geldiğinde kendini geri çeken nereye atarsam atayım benden uzaklaşsın hata yapmayayım diye düşünen ayaklara GEREK YOK.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Rüya gibi başlayan bi sezon oldu.

Derbide Trabzonu 2-0 yenmemiz
Kayseri Erciyesi deplasmda 2-4 yenmemiz
Gaziantepi 2-0 yenip lider olmamız

Ardından Bursayı deplasmanda yensinlerde görelim diyen renklilere gözdağı verircesine deplasmanda Bursaya pozisyon vermeden alınan 3-0 net bir galibiyet..

Ve Galatasaray maçının başlamasına saatler kala her şey mükemmel 100 bine yakın taraftar.

Bi mağlubiyet saha olayları 4 maç ceza..Hoooop her şey tepetaklak bi türlü toparlanamadık.

Şimdi liderin 12 puan gerisindeyiz ve o bu sene hiç bir şey olmaz dediğimiz galatasarayın 4 puan gerisinde.Muhteşem başlayan ve çok kötü biten bir sezon oldu.

Eksilerimiz herkesin söylediği gibi kalite ve bence bunun yanında şampiyonluğa inanmamak.

Umarım 2.yarı muhteşem başlayan bi Beşiktaş ve muhteşem bitiren bi Beşiktaş olur.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Kadromuz genis degil, yedeklerinde KALITELI olmali, oguzhan olcay fernandes olmasa kim oynayacak?

Yedek klubesi iyi olan takim zirveyi zorlar.

Aybabadan bir eksik puan almisiz, yani degerlendirme yapacaksak durum iyi degil,
Lider fark yapmis, neyi degerlendirelim?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Her ne kadar iyi baslamis olsakda,erciyes deplasmaninda ve antep macinda kötü oyun kendini belli etmeye baslamisti
bursa macindaki hirsli ve istekli futbol saman aleviymis
sonraki maclarda oyuna iyi basladik ama her 2.yarida tel tel döküldük
hoca hem bu konuda sorumlu hemde oyunu degistirecek hamleleri ya hic yapamadi yada gec kaldi
devre arasi hem önder özen hemde hoca kendilerini ispatlayabilirler
seyircinin 4 mac ceza aldirmasi ve hakem hatalarida diger olumsuzluklardi
olumlu bi seyde yazayim diyorum ama aklima bi sey gelmiyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ersin Develi

Puan tablosu pek iyi görünmesede,ilk yarı itibariyle iyi olduğumuzu düşünüyorum.

Maçların ilk yarılarına bakarsak,Türkiye'de Lider Fb dahil en iyi top oynayan takımız ama ikinci yarılar tam tersi.
Gs maçındaki planlı ve programlı olaylar takımı bu noktaya getirdi.
Bence hiç bir şey bitmiş değil,ikinci devre 2-3 transferle zirveye oynar bu takım.

ilhan mansız_melis

Bugün Gs maçını izledim. Almeida'nın golden sonraki hırsına bir kez daha hayran oldum.

Hırs sadece hırs.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.