Ana Menü

Maç mı ? Sevgiliniz mi?

Başlatan Simurg, Aralık 25, 2013, 20:23:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Sevgilimle izlediğim bir Beşiktaş maçı :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

beckyZWICKY

kaan anlatamıyorum sanırım..

keyfi seçimler olmadığını varsayarsak diyorum.. yani sıkıntılı zor zamanlardaysanız.. ve kız arkadaşın kötü berbat bir durumdayken destek olmak yerine küfür eder gibi maç izlicem ben yada sende gel izle denmez.. yakışmazda zaten..

normal zamanlar olur, herşey seyrinde normal günlerden biridir ama maç vardır ve buluşmak ister.. Buna hayır erteleyelim beşiktaşın maçı var denir buna amin.. demek istediğim farklı boyut ama..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Cenaze,hastalık gibi durumlarda zaten farklı bi olay.

Anket'in sorulma sebebinin bu olduğunu düşünmediğim için o şekil cevap verdim.

Kız arkadaşın hasta yatıyorsa veya zor durumdaysa veya bi yakını vefat etmiş ise tabikide onun yanında olucaksın.Tek kız arkadaş için bile değil normal arkadaş içinde geçerli.Onlar istisna olur.
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

unutmam gereken..

carsi52

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Aralık 25, 2013, 22:26:39
Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 25, 2013, 22:04:43

Ne olursa olsun her türlü maç.

ondan şey ettim

Abi cenaze,hastalık gibi durumları gözardı etmiyoruz ki bu tip soruda.

Direkt normal olarak algılıyorsun.O tip durumlarda maçı geçtim çok önemli bi iş toplantın bile olsa öss sınavın bile olsa bırakır gitmezsin.
Bölünür senin için uykular!

Delirdik

Bende maç diyen biri olarak Kaanın ek açıklamasına katılıyorum ;D Normal şartlarda tercih maç olur ama öbür türlü elbetteki insan sevdiğinin yanında durur yani o bambaşka bir boyut onun tartışılacak bir yanı bile yok ;D kötü günde yanında durmayacaksan neyime hayatı paylaşıyorsun ki :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

beckyZWICKY

aynı yolda kesişip buluştuğumuza göre yola devam edebiliriz ;D

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

Sevgilim olmadığı için şu an gönül rahatlığıyla maç dedim ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Beşiktaş futbol maçının olduğu süre içinde benim veya ailemden birinin başına bir iş gelmediği sürece (Allah korusun, kaza-bela vs.) o maçın başından beni kimse kaldıramaz. Hele 2-3 futbol muhabbeti çevirebileceğim adam varsa yanımda, benden mutlusu yok o an. Ben bu oyuna aşığım, dünyadaki en büyük zevkim, hobim ne derseniz artık.

Batuhan

Valla şimdiki aklım olsa her türlü sevgili derim.

Yanınızdakilerin değerini kaybetmeden gerçekten anlamıyorsunuz.Futbola asla tercih etmem.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Koca hestiy aya bedenem ?

CR7

maçın 90 dk olduğundan haberi yoksa onun sorunu.
alt tarafı 90 dk. stada gitsen de maça kadar olan süresi var 1 saat öncesi diyelim sonrası da 1 saat diyelim. eder 4 saat. sonra hayat devam ediyor.
istiyorsa o da gelsin.

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Dediğim gibi duruma göre aslınad..

Bir kız maçmı ben mi diye tercih yaıtyorsa zaten onunla zaman kaybetmeden ayrılın..

yada güzelse gez dolaş seviş sonra ayrıl..

çünkü iq seviyesinde sorun vardır onun..

Birde senin tercihlerine saygı duyması lazım..Bugün maç izleme diyen yarın evde giyeceğin donun rengine bile laf sokar diyeyim..

O yüzden saygı göstersin, özel bir durum ve ihtiyacı varsa yanında olun..

durum bu kadar net ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

RCA

aslinda sadece sevgili diyemezsin sadece futbol da diyemezsin o anki moduna kalmiş. belki cok ozlemissindir seni cagirir teselli ister falan maci ertelersin bosver dersin ozetini izlersin.

ama her gun goruyosundur artik gina gelmiştir. maç herturlu izlenir.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Onemli macsa Besiktas(derbi veya kritik mac) yoksa , sevgili tercih olur,
Ama hep mac gunu saati vs ayni seyler olursa biryere kadar..Besiktask baki kalandir:p

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi