Ana Menü

Devre Arasında Kimler Gönderilmeli ?

Başlatan carsi52, Aralık 21, 2013, 21:53:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

Onu dusunecek , bulacak, ikna edecek maasli adamlar var artik Ihsan :)

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

dusunemedikleri belli...senelerdir dusunemediler.ama maasa gelince istediler

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

Seneler degil , yd zamaninda kendi ugrasiyordu bu islerle , bahsettigim kisi Önder Özen. Nasil gönderilecegini, nasil getirecegini o dusunmeli. Bunlari yapmasi icin maas aliyor. Onu demek istiyorum.

ilhan mansız_melis

Kerim düzgün şans bulsa fark yaratır bu takımda.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Kim Källström ismi Bursa'ya falan yazılıp duruyor.

Bence biz ilgilensek fena olmaz, kalitesiyle bizim orta sahayı toparlayabilir diye düşünüyorum. Spartak'ta ne yaptı pek bilmiyorum, daha doğrusu oynamadı diye biliyorum. Rica etsem Cem abi bilgi verirse iyi olur tabii takip ettiyse şu kısa dönemde.

IL Capitano

Lyonda vazgecilmezlerdendi. Rusyada ilk 11de oynamiyor. Milli takimda portekiz playofflarinda oynadi. Iyi bir futbolcu, Besiktasa gelmesini isterim. Sol ayagi ve mucadeleciligi ile öne cikar. Su anki Besiktas kadrosunda is yapar. Rusyadan yillik aldigi para 3.7 milyon euro.biz onu veremeyiz tabii, bursa ile anlasamamasinin sebebide yuksek maaliyeti heralde.

Isvecte Kongo Kim diyorlar. -)

ERHUN

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, ligin ilk yarısında beklenen sonuçları alamayan, ligin ikinci yarısına güçlü bir kadroyla girmek isteyen Bursaspor'da transfer çalışmaları sürüyor.

Sözleşmesi devam etmesine rağmen takımdan ayrılarak ülkesi Arjantin'e dönen Pablo Martin Batalla'nın yerine iyi bir oyuncu transfer etmek için kolları sıvayan yeşil beyazlı yöneticiler, bir süredir görüştükleri Rusya'nın Spartak Moskova takımının formasını giyen Kim Kallström transferini, oyuncunun yüksek maliyeti nedeniyle rafa kaldırdı.

Bir süredir yapılan görüşmeler sonrasında İsveçli oyuncunun Bursasporlu yöneticilerden 3,5 yıllık kontrat ve yıllık 2,5 milyon euro talep ettiği, bu fiyatlarda da indirime gitmediği öğrenildi. Yeşil beyazlıların, yüksek maliyeti nedeniyle futbolcu ile anlaşma sağlayamadığı ve transferden vazgeçtiği kaydedildi.

Kim Kallström transferinin olumsuz sonuçlanmasının ardından yeşil beyazlı yöneticiler, teknik direktör Daum'un verdiği liste kapsamında alternatif isimlerle görüşmelere başladı.

----

Böyle bir habere rastladım. Eğer şuan 3.7m€ alıyorsa ve Bursa'dan 2.5m€ istemişse iyi inmiş yine. 1.8m€'ya falan kapatabilir miyiz acaba ;D

[KralKartal]