Ana Menü

Fernandes Gitmeli Mi?

Başlatan Simurg, Aralık 18, 2013, 14:33:52

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş, sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Manuel Fernandes defterini kapatıyor. İki sezondur futbolundan çok, özel hayatı ve isteksiz tavırları nedeniyle gündem yaratan Portekizli futbolcuyla ilgili henüz resmi bir açıklama gelmese de başkan Fikret Orman'ın, gelecek ilk teklifte Fernandes'i elden çıkarmayı kararlaştırdığı öğrenildi.
Fotomaç'ın haberine göre; Kasımpaşa maçında sahaya giren bir taraftarın saldırısına uğradıktan sonra stadı takımdan önce terk eden ve "Artık Türkiye'de futbol oynamak istemiyorum" diyen 27 yaşındaki futbolcu gözden çıkarıldı.
Yönetimin, teknik direktör Slaven Bilic'in de görüşüne başvurduğu ve Hırvat teknik adamın da satışa onay verdiği öğrenildi.

BENFiCA iLGiLENiYOR
Taraftarla arasına kara kedi giren ve artık Beşiktaş'ta 'istenmeyen adam' ilan edilen Manuel Fernandes ile Portekiz'den eski kulübü Benfica ilgileniyor.
Geçen sezon ligin son haftasında şampiyonluğu ezeli rakibi Porto'ya, Portekiz Kupası'nda kupayı finalde Sporting Braga'ya, UEFA Avrupa Ligi'ni de yine finalde Chelsea'ye kaybeden Benfica, bu sezon işi sıkı tutmak istiyor. Portekiz kulübünün, Fernandes'in sözleşmesinin sezon sonu bitecek olmasını koz olarak kullanacağı ve düşük bir transfer teklifiyle Beşiktaş'ın kapısını çalacağı bildirildi.

----------------------------------------------------------

Yönetim gönderme kararını almış ve düğmeye basmış.
Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, son yaşananlar ve fernandesin moral bozukluğu ortada sizce bir sonraki adım ne olmalı ?

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

ınsallah 5 6 mılyona satabılırız
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Delirdik

Şu durumda basında çıkan haberler yalan dolandır. İlk duyumda hemen haberi geçiyorlar sitelere :)
O haberleri bir yere bırakarak eğer Fernandes cidden böyle bir ortamda bulunmak istemiyorsa anlayış gösterilmelidir. Yollar ayrılmalıdır zaten

Tükürük olayıda muamma açıkçası benim gidip kalması yönünde pek bir fikrim yok.. Olaylar netleşmeli önce
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

El Maestro

Bu saatten sonra bonservis parası kazanmak çok zor, zaten su an istediği klübe imza atma şansı var sezon sonu gitmek şartıyla. Anca çok acil ihtiyacı olan birine satmamız lazım 3-4 milyon euro bile kar etsek iyidir bu saatten sonra .

Asıl konuya gelirsek bence artık gitmeli suratsız,ruhsuz,bıkkın tavırlarından artık gına geldi.. Oğuzhan'ın verdiği katkının yarısını veremedi açıkcası bu sene .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Fernandes aslında gitmemeli idi..

Ancak artık gitmeli. Yanlış yönetilen bir süreç sonrası gelinen nokta..

Zoraki gitmez bazı şeyler..

Yolu açık olsun zaten yönetimimizde satış listesine koyacağını açıklamış..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Kasımpaşa maçında tribüne yaptığı hareketten dolayı taraftarların artık gözünde bitti herkes gitsin istiyor.

Olayların bu noktaya gelmesi tamamen yönetimin hatası sezon başında oturup ya sözleşme imzalatacaklardı imzalamıyorsa gönderilecekti.Şimdi sezon sonu bedavaya gidecek yada ocak ayında kim verir sözleşmesi bitecek oyuncuya bonservis bedeli bilinmez fakat verilsede çok ucuza gider.

Geçen sene Olcay da taraftara yanlış bi hareket yaptı ama diğer hafta geldi özürdiledi taraftar affetti.

Yönetim gitsin Fernandes ile konuşsun Elazığ maçında gidip taraftardan özürdileyip çıkıpta topunu adam gibi oynarsa sözleşme imzalanmalı ha böyle bir şey olmuyorsa devre arası gitsin.
Bölünür senin için uykular!

Simurg

Ben taraftara hareket çektiğine felan inanamıyorum açıkçası fernandeside çok seviyorum.
Ama takıma son zamanlarda + olarak kazandırdığı bi şey yok moral bozukluğu yaşıyor ve mutsuz..
Keşke bizim onu sevdiğimiz kadar oda bizi sevseydi de toparlasaydı kendini
Böyle gitmesi hiç iyi olmayacak, ama gitmek istersede haklı şu olaydan sonra
Ama inşallah fenere felan gitmez çok üzülürüm.
Türkiye de kalacağını pek sanmıyorum ama

BEŞİKTAŞK

NoPasaran

Fenerbahçe Fernandesi almaz busra merak etme..

Hiç bir fenerli arkadaşım istemiyor mesela

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: Simurg - Aralık 18, 2013, 15:13:19
Ben taraftara hareket çektiğine felan inanamıyorum açıkçası fernandeside çok seviyorum.
Ama takıma son zamanlarda + olarak kazandırdığı bi şey yok moral bozukluğu yaşıyor ve mutsuz..
Keşke bizim onu sevdiğimiz kadar oda bizi sevseydi de toparlasaydı kendini
Böyle gitmesi hiç iyi olmayacak, ama gitmek istersede haklı şu olaydan sonra
Ama inşallah fenere felan gitmez çok üzülürüm.
Türkiye de kalacağını pek sanmıyorum ama

Tribünde olanlar söylüyor zaten bunu yoksa neden bu kadar sinirlensin taraftarlar bu kadar pankartlar yapsınlar ? Demek ki yapmış Fernandes böyle bi hareket.

Tribünde olmayanların bilmemesi gayet doğalda diyorlar.

Simurg

İşte o durum tehlikeli kaan duyuma göre yorum yapıyoruz netlik yok

BEŞİKTAŞK

carsi52

Alıntı yapılan: Simurg - Aralık 18, 2013, 15:30:22
İşte o durum tehlikeli kaan duyuma göre yorum yapıyoruz netlik yok

Tribünde ki adamlar neden yalan söylecek Büşra ?

DIABLO

Eskiden gitmesine karşı idim ne yazikki yanıldim bu saatten sonra kalmasini istemem
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Simurg

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 18, 2013, 15:41:46

Yalan değilde abartı ve yanlış anlama olabilir ben fernandesin öyle bi davranış sergileyeceğine inanmıyorum.
Ve şu da var. Beşiktaş taraftarı diye sahaya inen kişi tükürdü diye mi indi?
Bana hiç samimi gelmiyor açıkçası bence bu plan proje dahilinde.

BEŞİKTAŞK

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: DIABLO - Aralık 18, 2013, 15:52:08
Eskiden gitmesine karşı idim ne yazikki yanıldim bu saatten sonra kalmasini istemem
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Alıntı yapılan: Simurg - Aralık 18, 2013, 16:27:34
Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 18, 2013, 15:41:46

Yalan değilde abartı ve yanlış anlama olabilir ben fernandesin öyle bi davranış sergileyeceğine inanmıyorum.
Ve şu da var. Beşiktaş taraftarı diye sahaya inen kişi tükürdü diye mi indi?
Bana hiç samimi gelmiyor açıkçası bence bu plan proje dahilinde.

Hayır o adam tükürdü diye inmedi.Zaten sarılacaktım Fernandes'e yanlış anlaşıldı diyor.

Fernandes'in tükürme olayıyla o adamın sahaya inmesinin alakası yok.O adamın söylediklerine göre değil tribünde olan Beşiktaşlılar'ın gördüğünü söylüyorum.

Bu kadar net görmeseler bu kadar ağır pankartlar hazırlarlar mı Büşra ?