Ana Menü

Herkes Tanıdıgını Tanıtsın ! !

Başlatan Çarşı10-ur, Mart 25, 2007, 20:46:51

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çarşı10-ur

Arkadaşlar herkes tanıdıgı arkadaslarını forumda tanıtsın ! !  :bjk
Cem (chem): Aramızda En çok deplasman olayı yapandır ama lafda :D bılet ıcın her mac cıft yapandır  :aferin
Rıza (unicorn): kafasına gore herkes gıder duzune bı gıder tersıne :D bı poların lafını yapar  :haydaaa
Anıl:(symrion-jose) kardesımle tanısmadık ama su 2 sahıs arasnda en kralıdır :D:D:D:D zueheh
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

mertcan

şimdi konuşursam yer yerinden oynar ;D

carsi52

cem abi:Tanıdığım en iyi abilerden biridir.Biraz kız peşinde olsada iyidir :P msnde tanıdığım için bu kadar söleyebiliyorum.

Anıl (değişik bi nicki var anladınız siz onu ;) ):Onunlada sadece msnde tanıştım fazla bi bilgim yok ama oda iyidir bazen gıcık oluyo ama neyse ;D

Burak (bobbo13):Hiç bişeyden çaktığı yokdur msnde her şeyi bana sorar ;D m.zonede 5 maç yaptık 4 ünü ben yendim 1 kere yendi havalara girdi ;D...

Berkay (carsi_cakali):Çok sevdiğim bi insandır daha dorusu kankimdir çokda iyi bi insandır ;)...

ayşegül abla:Ayşegül ablayı abla yerine koyarım onunda severim ;D

betül:Oda kankim sayılır biraz artistde olsa ;D bi kız olarak beşiktaşlılığını çok iyi yapıyorur.Her maça gidiyo oda herhalde :D

Deniz (adriano):sevdiğim insanlardan birisidir oda beşiktaş maçlarını akrabasında kombine var açıkdan onun kombinesi ile giriyo ;D ama akrabası bazen eşiyle gidiyo onada gitmemek kalıyo ;D

çarşı 10-ur:Msn adresi var ama fazla konuşmadık oda çok iyi bi insana benziyo özelliklerini bilmiyorum ;D

daha aklıma geldikçe sayarım :D
Bölünür senin için uykular!

Çarşı10-ur

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 25, 2007, 21:51:28
cem abi:Tanıdığım en iyi abilerden biridir.Biraz kız peşinde olsada iyidir :P msnde tanıdığım için bu kadar söleyebiliyorum.

Anıl (değişik bi nicki var anladınız siz onu ;) ):Onunlada sadece msnde tanıştım fazla bi bilgim yok ama oda iyidir bazen gıcık oluyo ama neyse ;D

Burak (bobbo13):Hiç bişeyden çaktığı yokdur msnde her şeyi bana sorar ;D m.zonede 5 maç yaptık 4 ünü ben yendim 1 kere yendi havalara girdi ;D...

Berkay (carsi_cakali):Çok sevdiğim bi insandır daha dorusu kankimdir çokda iyi bi insandır ;)...

ayşegül abla:Ayşegül ablayı abla yerine koyarım onunda severim ;D

betül:Oda kankim sayılır biraz artistde olsa ;D bi kız olarak beşiktaşlılığını çok iyi yapıyorur.Her maça gidiyo oda herhalde :D

Deniz (adriano):sevdiğim insanlardan birisidir oda beşiktaş maçlarını akrabasında kombine var açıkdan onun kombinesi ile giriyo ;D ama akrabası bazen eşiyle gidiyo onada gitmemek kalıyo ;D

çarşı 10-ur:Msn adresi var ama fazla konuşmadık oda çok iyi bi insana benziyo özelliklerini bilmiyorum ;D

daha aklıma geldikçe sayarım :D
1 CEM ABINı yıyım kız ıcın herseyını verır :D:D
2 Onur Abinin Özellıklerını bosver hıc tanıma :D sen :D aama bı gun gel tanısırız saırlerde abbasagada :D sana nargıle seklı yaparım
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

CHEm !

işiniz gücünüz makara bea :)
ben anlatmaya kalksam forum yetmez
Allah kitap Beşiktaş

carsi52

ben bişey eklemeyi unutmuşum cem abiye 1 tane daha eklim ;D Çok artisttir kendisi :D

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

Timurlenk

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 25, 2007, 21:51:28

yalanını yiyim senin.herşeyi asıl sen bana soruyorsun.biraz bişey öğrende ikide bir bana sorma :)

SATUKBLADE

hangi üyeyi anlatayım ki :D herkesi tanıyorum neticede ;D

husoeagle

SATUKBLADE

senin için sadece kardeşim ve can dostum desem yeterli seni başkalarına anlatmaya gerek yok sen bana lazımsın işte o kadar !

Dem@

2 aylık bi üye olmama rağmen tanıdığım en azından haklarında yorum yapalidiğim kişiler,
duru: bitanecik kardeşim o benim sert bi mizacı olsada aslında ööle biri değil  sewiyom kendisini
buğra:benim hemşerim sevdiğim bi insan avatarcım dır ayrıca :)
fatal ere:erdem benim gangam başka söze gerek yok
ihsan:bana çok yardımı oldu ayrıca sayesinde baya bi rapim oldu iyi biri :)
ayşegül: gangamla bana pasta börek yapmadı ama olsun oda çok tatlı biri :)
hayro: kendisi iyilik meleğidir dost canlısıdır.ayrıca görüşrüğüm bi kişi :)

eRe

sımdı baya uzun surcek ancak :P

s.volkan: buralardakı en baba abılerden.gercı mzone yı bıze ogretıp sımdı bızı yenememesı durumu ıcler acısı :D
Smyrnian Jose: sıtede ılk samımıyetı kurduklarımdan.cok sevdıgım bı kardesım.
SATUKBLADE: usakayseri daha nolsun :D
unicorn: moruk :D tanısmayı en cok ıstedıklerımden.baba rıza benım ıcın :D
CHEm: bıze sureklı ısyan cıkarttıran adam :D
carsi52: kendısı benı yazmasada kardesım ıste :D sevıyorum senı kaan :D
ugur24: msnde en cok kufur ettıklerımızden :D anılla bırlesıp satasmak zevklı oluyor :) artık onunda ehlıyetı var
Bobbo13: fazla sohbetım yok ancak mzoneden dolayı cok sevdgıım uye :D
Miraculous Omen: yıllardır kurtulamadıgım.ortaokul-lıse-dersane derken okul bıtsede sımdıde burda karsılastıgım kardesım :D ulen kurtalamıcam mı senden
Adriano 1903: denız kardesım.sureklı bıze satasmasa ugrasmıcaz ancak ugur gıbı onunla da ugrasmasını sevıyorum.cunku sevdıgım bı uye :D
Simurg: rocksı degıl ancak rock bolumunde bıze sureklı vıdeolar gosteren kardesım.cafe bolumunde kı aksam yemegı muhabbetını de unutmadım
ayşegül!: benım kankılerden.msnde bı de karsılassak.ne zaman ben varsam o yok o varsa ben varım :D benım kız ılıskılerımde her zaman yardımıma kosan uye :D
CooLDumaN: saglam rockcılardan.samsunlu kardesım
dem@: fazla soze gerek yok gangam :D erDEMet
burak_bjk: besıktaslılar lokalının ortagı oldugunu dusunuyorum.usakta besıktaslıllar lokalının kalkınmasında kı en buyuk pay kendısıne aıt.bıra gobegı de bunu gosterıyor :D

unuttuklarım varsa kusura bakmayın ;)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Kusura bakma erdem unutmuşum ;D

Fatal ere:Kendisini severim uşaklı kartal erdemm.En fazla sevmeyede m.zonede kendi sahasında bende 4 yedikten sonra oldu ;D

Adriano

Smyrnian Jose(Anıl): Forumdan en iyi tanıdığım ve ilk tanıştığım dostlarımdandır.. Herzaman her konuda bana yardımcı olmaktan memnun olur.. ManagerZone'da herzaman en zorlu rakibim olmuştur.. İzmir'e gelmek nasip olursa görüşmeyi düşünürüm :)

Bobbo13(Burak): Msnden iyi muhabbet ettiğim, iyi dostlarımdandır..

Unicorn(Rıza Abi): Abimiz, karizmamız herşeyimiz :) Herzaman msnden yardımcı olur sevdiğim bi abimiz..

Fatal ERE(Erdem): Sevdigim iyi muhabbet ettiğim uşaklı kartal :) Manager Zone sayesinde daha yakın dostluk kurduğum kişilerden..

Uğur24(Uğur): Arada takılıp kızdırdığımız MZ'den iyi bildiğim, iyi kalpli bir dostumuz..

Carsi52(Kaan): Ordu'dan artis Kaan :) Msnden güzel muhabbet ettiğim arkadaşlardandır.. Toplu konuşmalara davet etmekten bıkmayan bir kardeşimiz :)

Simurg: En iyi tanıdığım  dişi kartal :)

CoolDuman: Samsun'dan Tolga :) Onlada hoş sohbetlerimiz olmuştur.. İyi dostlarımızdandır..

SatukBlade: Buğra Abi'yi de Dowload bölümlerinden tanıdım msnden dahada iyi tanıdım.. Yardımsever bir abimiz..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..