Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Akp kazanir ama RTE nin istifa etmedini istiyorlar.  Ali Babacan, Abdullah Gul gibi isimler yeni genel baskan olabilir veya baska aday.. Olay Rte zaten..

Adam hasta zaten ya.. Ne diye israr eder ki?  Zor gunler bekliyor ulkeyi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Ali Babacan kabinede miydi ya ?

Çoktandır yok sanki ortalarda.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

abdullah gül 5+5'ten 10 yıl cumhurbaşkanlığı yaptıktan sonra yerini tayyip erdoğan'a bırakırsa, tayyip erdoğan'ın yerine de ali babacan gelecektir. tarih olarak 2017'ye tekabül etmektedir. tabi abdullah gül, 10 değil de 7 yıl cumhurbaşkanlığı yaparsa 2014'te gerçekleşecektir.
(yalan soylemeyen yalanci, 01.05.2009 19:50)

Uludag sozlukte biri yazmis 2009 da

keskinli

Secim tahmini yapmak zor,sorusturmalarin ilerlemesini beklemek gerek
su anda secmen yolsuzlugun olduguna pek inanmiyor,inansada partiden cikan cürüklerin yaptigini düsünüyor
Rakibide yok zaten gökhanin dedigi gibi
akp den gidecek oy kaybi mhpye gider daha cok
Chp ye gidecek oy cok az olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

DIABLO

amerika istediği zaman fişini çeker fed tahvil alımlarını kessin yabancılar ülkedeki paralarını çeksin sıcak para akışı dursun o zaman izleyin halkı
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

keskinli

Kilicdaroglu onun icinmi amerikaya gitti
Sorusturmardan sonra elciyle görüstü ???
bundan bu cikar cihan

carsi52

Kılıçdaroğlunun Amerika ile ne işler çevirdiği hiç belli değil Ahmet abi..

Oraları hiç karıştırma.
Bölünür senin için uykular!

DIABLO

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 28, 2013, 17:11:23
Kilicdaroglu onun icinmi amerikaya gitti
Sorusturmardan sonra elciyle görüstü ???
bundan bu cikar cihan

olabilir abi neden olmasın :D oradan icazet alınıyor genelde hatta %90 o sebepten gitmiştir :)

forzaChelsea

[KralKartal]

Kilicdaroglu gidici gibi, CHP nin sag goruslu aday cikarmasinin anlami bellidir, bu emiri verenlerde bellidir.. Kilicdaroglu uygulamaktadir sadece.  Sadece dikkatli izleyin.

Sarigul'un orda burda CEMAAT beni destekliyor demesi ayri konu. Sarigulu genel baskan (basbakan ) yapmak isteyebilirler.

Amerika, Iran, Israil birlikte cemaat ile Turkiyeye yön vermek istiyor. RTE yolsuzlugun ustune gidecekti, gitseydi daha guclu cikardi, yine herzamanki gibi laf kalabaligi yapip onu bunu sucladi. Yillardir onu bunu suclayarak OY topladi.

Ahmet abinin MHPye gider oylarina katilmiyorum, gidebilir ama CHPnin sag goruslu adaylari partisine katmasi zaten bu yuzden.

RTE'nin kellesini istiyorlar ve yerinede kimin gececegi belli, AKP degil RTE bitirilmek isteniyor.
Sonra AKP-CHP iktidari olacak. Amerikanin menfaatine calisanlar iktidar olacak, bu heryerde boyledir, Amerika, Israile itaat etmezsen, yada cikarlarina ters dusersen, BIN LADIN gibi, SADDAM gibi, KADDAFI gibi, seni senelerdir desteklerler yaratirlar ama sonun geldigi zamanda IPINI cekerler. Onlarin destegi ile gelirsen onlarin destegi ilede gonderilirsin.

Etme bulma dunyasi. Bu nedenlede siyaseti sevmiyorum, hersey dis guclere baglidir, ve partiler sadece piyondur

DIABLO

abdullah gül bile gelebilir akp nin başına kenarda pusuya yatmış bir şekilde bekliyor akp benim bildiğim 3 koldan oluşuyor cemaat-damat ferit ve abdullah gül.

cemaat ile gül birleşir ise damat ferit in ipi çekilir benim varsayımım

forzaChelsea

[KralKartal]

Gul'un gelmesini isterim, Besiktasli nede olsa :D fenerliden iyidir herturlu :)

DIABLO

farkeden pek bir şey olmayacak başımıza gelen sadece biraz daha nazik vede devlet adamına yakışır biri gelecek en azından ananıda al git ulan hepinizi oradaydınız gibi kabadayı şekilde konuşmaz damat feritte başbakan vasfı olmadı olamazda halk bak babayiğit allah kitap diyor diye başımızda tuttu yıllardır.

babayiğit görüntüsü sadece sözde var onda one minute der durur icraatte sıfır örnek olarak mavi marmarayı verebiliriz :)

forzaChelsea

carsi52

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 28, 2013, 17:39:37
Kilicdaroglu gidici gibi, CHP nin sag goruslu aday cikarmasinin anlami bellidir, bu emiri verenlerde bellidir.. Kilicdaroglu uygulamaktadir sadece.  Sadece dikkatli izleyin.

Sarigul'un orda burda CEMAAT beni destekliyor demesi ayri konu. Sarigulu genel baskan (basbakan ) yapmak isteyebilirler.

Amerika, Iran, Israil birlikte cemaat ile Turkiyeye yön vermek istiyor. RTE yolsuzlugun ustune gidecekti, gitseydi daha guclu cikardi, yine herzamanki gibi laf kalabaligi yapip onu bunu sucladi. Yillardir onu bunu suclayarak OY topladi.

Ahmet abinin MHPye gider oylarina katilmiyorum, gidebilir ama CHPnin sag goruslu adaylari partisine katmasi zaten bu yuzden.

RTE'nin kellesini istiyorlar ve yerinede kimin gececegi belli, AKP degil RTE bitirilmek isteniyor.
Sonra AKP-CHP iktidari olacak. Amerikanin menfaatine calisanlar iktidar olacak, bu heryerde boyledir, Amerika, Israile itaat etmezsen, yada cikarlarina ters dusersen, BIN LADIN gibi, SADDAM gibi, KADDAFI gibi, seni senelerdir desteklerler yaratirlar ama sonun geldigi zamanda IPINI cekerler. Onlarin destegi ile gelirsen onlarin destegi ilede gonderilirsin.

Etme bulma dunyasi. Bu nedenlede siyaseti sevmiyorum, hersey dis guclere baglidir, ve partiler sadece piyondur

Haydaaaaa  :)

CHPliler ne der bu duruma o zaman çok merak ediyorum :D
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Benimkisi tahmin ama sag goruslu akpden mhpden adaylar chpye geciyor. Bununda altinda yatan birsey var ve tahminimi yazdim.

artik bakalim.. :)

keskinli

Sag partiden gelenler ya partilerince dislanmislar yada aday gösterilmeyenlerdir
Hele ankara adayinin hikayesi cok ilginc
Tümer vaakasi gibi bi sey,hem bizimle birlikte febeye küfret sonrada febeye git
akp den gidecek secnenin %10 u gecmez chp ye oy verecek
chp cok hatalar yapti muhafazakar kesime karsi
@ Cihan
sen gül ile erdoganin ayri oldugunumu düsünüyorsun gercekten?