Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

"Vali Mutlu kendisini Gezi Parkı'na kapattı..."

:ahaha  :ahaha  :ahaha
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

Cok kotu kalplisiniz ayni sey ikiside x kisi yolsuzluk yapiyo sak sak baskasi yapinca aooo :-D
Korkarim sirinleri hic bi zaman goremeyeceksiniz :-D
Akpli degilim olsamda saklayacak degilim.
Siyasete o kadar kafayi takmissiniz ki kufur ettiginiz polis akp dusmani diye destekliyorsunuz.
Ben caliyo cirpiyo helal mi diyorum haram zikkim olsun.
Ben o da aynisi deyince kotumu oluyorum banane :-D

♥ BEŞİKTAŞ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Delirdik

Bence sen yanlış görüyorsun bizi büşra ;D
Bi kere polis akp düşmanı olamaz :D polis bir kişiden ibaret değildir. Poliside desteklemiyorum ben şahsen
ama sana göre operasyonu desteklemek polisi desteklemek oluyor sanırım. Çalanı mı destekleyelim polis operasyon yapmasaydıda bu bilgiler ortaya dökülmese miydi yani..

Bu operasyon sonunda 3 bakan istifa etti. Kaldı ki bizim ülkemizde ve istifa yani ;D inanabiliyor musun :))

Sarıgüle hırsız diyorsun tamam hırsız diyelim en büyük hırsız o.. Peki bu bakan çocuklarını haklı mı çıkartır
Bize ne öneriyorsun yani konuşmayalımda çalan çalsın aman mı diyelim senin beklentin nedir ki :P
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ERHUN

Alıntı yapılan: Simurg - Aralık 25, 2013, 18:01:03
Cok kotu kalplisiniz ayni sey ikiside x kisi yolsuzluk yapiyo sak sak baskasi yapinca aooo :-D
Korkarim sirinleri hic bi zaman goremeyeceksiniz :-D
Akpli degilim olsamda saklayacak degilim.
Siyasete o kadar kafayi takmissiniz ki kufur ettiginiz polis akp dusmani diye destekliyorsunuz.
Ben caliyo cirpiyo helal mi diyorum haram zikkim olsun.
Ben o da aynisi deyince kotumu oluyorum banane :-D

Onu yapan adam ben bu forumda görmedim. Karaktersizliktir bu. Benim hakkımı en yakınım çalsa helal etmem.

Operasyonu desteklemek polisi desteklemek değildir. Operasyonu polis kendi başına yapamaz. Savcıların talimatını yerine getiriyorlar, polisin bir yaptırım gücü yok, adı üstünde kolluk kuvvet. Son olarak polisi sevmeme veya sevme diye bir genelleme yapılamaz, binlerce farklı kişiden, bir çok birimden oluşuyor o teşkilat. Geçen yaz insanları öldüren, sakat bırakan çeviklerin bu operasyonla alakası yok yani.

keskinli

bi yerde sorulmus erdogan yolsuzluk yaptimi yapmadimi diye
bana göre yapmadi
nereden bu kaniya variyorum?herhangi bi yerde yapilan sacma yorumlara bakmadan olanlar üzerinde düsünüyorum
ilk basta istifa eden bakanin sözlerinden bu cikmaz
orada diyorki varsa benim hakkimda yolsuzluk iddiasi,yapilan tüm ihalelerde basbakanin ve bakanlar kurulunun imzasi var dolayisiyla yalniz basima olmaz diyor
ben yolsuzluk yaptim,basbakanda yapti diye bi sey demiyor
bu hükümet gelmis gecmis hükümetler arasinda en cok yatirim yapan hükümet,yolsuzluk olan bi yerde bu dev boyutta yatirimlar olmaz
bu yatirimlari tek tek yazmaya gerek yok,herkes biliyor
bütce eskiye göre kat kat artmaz
türkiyede adi yolsuzluga karismis,haklarinda dava acilmis bi sürü insan var
örnegin izmir belediye baskani,niye cikipta biri istifa etsin demiyor?mutlaka sucludur demiyor?
hakli olarak davanin sonucu bekleniyor,buradada ayni sekilde yarginin kararlarini beklemek lazim
cikipta kimse icin elimi atese koymam,bi yerlerde birileri yolsuzluk yaptiysa yargi kanitlariyla cikarir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Yargidan medet uman yine farkli kesim.

Ben yargidan birsey beklemiyorum
Tipki pfdk'dan beklemedigim gibi.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

Ayrica Sayin Gulerin oglunda bulunan para sattigi ev parasiymis
Arkadas nerden aliyorlar bu parayida bu evi(villa) alip satabiliyor??
Kimse sormuyor mu? Bunlarin maasi belli
Mal varligi tavan yapmis. Sonra bu adamlar helal
Mi yiyor?

Nereden Melih Gokcekin oglu tv kanali sahibi olabiliyor.
Bunlar kimdi ki nerden buluyorlar?

keskinli

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 25, 2013, 18:31:59
Yargidan medet uman yine farkli kesim.

Ben yargidan birsey beklemiyorum
Tipki pfdk'dan beklemedigim gibi.
kimden medet umalim ?

[KralKartal]

NoPasaran

Neyi tartışıyorsunuz ben halen anlamıyorum..

"yüce kişi can yücel üstadın "göt" demesi sebebiyle mahkemeye verilmesinin ardından duruşmada hakime de verdiği cevaptır. tam olarak "bizim oralarda göte göt derler hakim bey, sizin orada ne derler?" şeklindedi"
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

isi cigrindan cikarmaya gerek yok lakin
bu isin sonunda kim g.t olacak bakacagiz

ilhan mansız_melis

Sertliğe gerek yok ya boşverin :) İzahı olmayan şeylerin mizahı olurmuş :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

Alıntı yapılan: Delirdik - Aralık 25, 2013, 18:13:02
Bence sen yanlış görüyorsun bizi büşra ;D
Bi kere polis akp düşmanı olamaz :D polis bir kişiden ibaret değildir. Poliside desteklemiyorum ben şahsen
ama sana göre operasyonu desteklemek polisi desteklemek oluyor sanırım. Çalanı mı destekleyelim polis operasyon yapmasaydıda bu bilgiler ortaya dökülmese miydi yani..

Bu operasyon sonunda 3 bakan istifa etti. Kaldı ki bizim ülkemizde ve istifa yani ;D inanabiliyor musun :) )

Sarıgüle hırsız diyorsun tamam hırsız diyelim en büyük hırsız o.. Peki bu bakan çocuklarını haklı mı çıkartır
Bize ne öneriyorsun yani konuşmayalımda çalan çalsın aman mı diyelim senin beklentin nedir ki :P

Yo ben yolsuzluk yapmadılar demiyorum olabilitesi yüksek bi şey.. :D
Allah bilir anca şuan için net bi durum söz konusu değil.
Ananmın babamın oğlu değil koruyacakta değilim yedilersede haram zıkkım olsun.
Ki zaten demek istediğim bu
Sen onu konuşuyorsan öbür adamı da konuşacaksın o zaman işine gelen yolsuz işine gelen yollu olmaz cıks. ;D
Burda herkesin ailevi kültürel seviyesi çok farklı nasıl görüşte var kökeninde bilmiyoruz.
Sonuçta klavyelerinde mimikleri yok
en basitinden şöyle diyeyim herkesin bi görüş çizgisi var
tartışınca buraya yazınca diğer çizgideki adamı görüşünden çıkartmazsın sadece kalbini kırabilirsin.
Çünkü o kişi senle aynı görüşte olmayabilir.
Senle aynı görüşte olmayan insana hakaret etme aşağıla hakkını kimse sana vermez çünkü
Şimdi ben bunu söyleyince başka partiyi savunuyor mu oluyorum bana göre hayır size göre evet ;D
İşinize gelmeyince herkes akpli oluyor zaten bizim forumun genel aurası o :D
Alışkınım ;D
Halbuki çok tarafsız yazıyorum :P

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Delirdik

Öncelikle cidden Sarıgülü savunuyor gibi gözükmek istemem. Sevmem o adamı ;)
Şişli belediyesi ile çalışan tanıdıklarımda var sevilecek adam değil yani bence

Ama gündem Sarıgül değil ki ülkenin gündemi bakanların yaptıkları yolsuzluklar... Ayrıca Sarıgül ile ilgili biyerde yolsuzluk haberi olsada görmezden geliyor olsak dediğin doğru.. Akpyi konuşuyor Chpye ses etmiyoruz olurdu ama öyle bir belge yazı döküman var mı haber sitelerinde? yok işte..

Buradaki sorun genel sorun :) Akpyi konuşunca hemen Chp atılıyor haklı çıkmak için. Doğrunun yanlışın kriteri Chp değildir ki. Bir konu ya doğrudur ya da değildir. Chpde yapıyor mantığı bir şeyleri haklı çıkartmaz. Seninde bana göre yanlışın bu.
Polis operasyon yapıyor milyar euroluk meblağlardan bahsediliyor ama buna karşılık bizim duyduğumuz şey ' gezide polislere sövüyordunuz ama noldu şimdi' tarzında oluyor ;D yahu komik değil mi şimdi bu tavır :)

Ben Chp sözcüsü değilim, buraya paylaştıklarımı Chp adına da yapmıyorum. Gündemde olanı yazıyoruz konuşuyoruz.

Kimseninde gocunmaması gerekiyor. Şimdi Kemal Kılıçdaroğlu yolsuzluk yapmış olsa benim gücüme niye gitsin ki? Canım değil kanım değil.. İstifa etsin diye aynı tavrı gösterirdim elbet.. Bu kişiler cezalandırılmadıkça bizim paramızı yiyen daha çok olur.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!