Ana Menü

Baskan ne yapacak ?

Başlatan [KralKartal], Aralık 16, 2013, 01:05:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Hiç katılmıyorum bu görüşe..
Taraftarın futbolcusunu sevmesinden sahiplenmesinden doğal ne var ki,
Bak drogbaya şahsen ben bayılıyorum çok iyi oynuyor sahipleniyor taraftarın sahiplenmesi adamı kamçılıyor asılıyor oyuna..
Bize gelenlerin hepsi başka takıma gitse yıldız oluyor bizde oynamıyolar suçlusu taraftarın sevgisi değil.
Başka bi şey ama ne onu bende çözebilmiş değilim. :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

konusmayı ızleyebılecegımız bır goruntu var mı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Muhtemelen ntvspor video vermistir

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

Galatasaray - Chelsea
Trabzonspor - Juventus
Fenerbahçe - Cemaatspor
Beşiktaş - R.T.Erdoğan
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 16, 2013, 16:26:30
Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 16, 2013, 14:03:52
Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 16, 2013, 14:02:08
besiktasa gelen futbolcularda anlasilmaz bi tavir bozuklugu oluyor.maya tutmuyir bi türlü

Anlaşılması çok basit. Biz yapıyoruz. "Ev al kredini ödeyelim, tarikat kur sana tapalım" vs.
:alkis

yuzde yuz katiliyorum. defansindan forvetine herkes reis zaten.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Oynayan adamı bağırımıza basıcaz tabi bunda anormal olan nedir.

Yeteneksiz adamı yeteneği olmayan adamı takıma faydası hiç bir zaman olmayan kendini bir türlü geliştiremeyen adamlar için geçerli sizin söylediğiniz.

Fernandes'e o laflar söylendiğinde takımın en iyisi,takıma sahip çıkan,yetenekli,takıma faydası olan bi oyuncuydu.Benim tutkusu olduğum takıma biri sahip çıkarsa,takıma faydası olursa ve bu adamda yetenekliyse yani faydasını artırabilecek özellikteyse ben o adama sahipte çıkarım överimde.

Bölünür senin için uykular!

keskinli

sadece ferdiyle alakali degilki
karizmasi olan her futbolcuyu oynayip oynamadigina bakarak bastaci ediyoruz
sonrada yerin yedi kat dibine sokuyoruz
ne sevmeyi nede yermeyi biliyoruz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 16, 2013, 16:50:41
Oynayan adamı bağırımıza basıcaz tabi bunda anormal olan nedir.

Yeteneksiz adamı yeteneği olmayan adamı takıma faydası hiç bir zaman olmayan kendini bir türlü geliştiremeyen adamlar için geçerli sizin söylediğiniz.

Fernandes'e o laflar söylendiğinde takımın en iyisi,takıma sahip çıkan,yetenekli,takıma faydası olan bi oyuncuydu.Benim tutkusu olduğum takıma biri sahip çıkarsa,takıma faydası olursa ve bu adamda yetenekliyse yani faydasını artırabilecek özellikteyse ben o adama sahipte çıkarım överimde.

Katılıyorum

BEŞİKTAŞK

ERHUN

Bu takımda Ernst oynadı, Sivok hâlâ oynuyor. Her maç elinden gelen her şeyi yapıyor. Ama hiç bir zaman o muameleye maruz kalmadı. Kalsada bozulacak karakterde durmuyorlar gerçi ama konumuz o değil. Manuel ve Quaresma örneği son yıllardaki en üst seviye örneği. Aralıksız abartı bir sevgi ve adamın yok olup gitmesi. Sevmeyi de sevmemeyi de bilmiyoruz, her şeyimiz aşırı.

Aynı durum ligde GS'deki Melo-Drogba-Sneijder içinde geçerli. Bu 3'lüden Drogba kalitesiyle şımarma olayını kapıyor. Diğerlerinin kapayamadığı zamanlar oluyor.

carsi52

Ernst hiç bir zaman o muameleye maruz kalmadı mı ?

O bizim üstün Alman teknolojimizdi  :)

Ama işini yapmaya devam etti şımarmadı.Fernandes konusunda ben Fernandes'in yönetim ile ilgili bi sorunu olduğunu düşünüyorum bizim övgülerimizden dolayı Fernandes bu hale gelmedi yani.
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

Ferdinin suyuyuz, Velinin buyuyuz falan filan. Herkes konuyu biliyor. Kendi adima söylemek istiyorum ben sadece Besiktas taraftariyim. Biz Besiktasa gönul verdigimizde Metinler Aliler Feyyazlar vardi, o oyuncular hem karakter olarak hemde kisilik olarak bugunkulere 10 basardi(herkes icin degil tabii) ama o zamanlar böyle tanimlanmazdi hic bir sey.Atom karinca, kibar Feyzo, sari firtina vs vs. Tabii devir degisti. 5 gun sonra keske Fernandes geri gelse diyenler cikacak.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Simurg

Abi zaman geçince çoğu konuda yumuşanıyor q7de de niye gitti demedi kimse şimdi q7 savaşı veriyor. :D
Mustafa denizli geri gelsin deniyor adam lanetlerle gitti
Feyyaz, Sergen kral oldu.
Tümer metin affedildi.
Zaman hep geriye baktırır.
Taraftar kimseyi şımartmıyor ki
Fernandes biz biz hapşuralım sen çok yaşa dediğimiz için mi oynamıyor
ben bu görüşe asla katılmıyorum.

BEŞİKTAŞK