Ana Menü

Beşiktaş maçın tekrarını istiyor!

Başlatan NoPasaran, Aralık 15, 2013, 21:58:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

sunucu bu görüntüler niye 5 dakikada nereden cikti diye olayi ozetliyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

sinani ilk defa begendim.ahmet cakar da güzel seyler soyluyor
rok bile sus pus

El Maestro

Ahmet Çakar az önce bu olay çArşı grubunu sokağa dökmek için yapılan bir oyundur, devletimizle bi alakası yoktur .. Bunu bazı baronlar yapıyor dedi .

Çok Kurtlar Vadisi izlemiş bu adam tamam yanlı bir kanaldasınız anlıyoruzda bu kadarıda insanlık dışı rezillik ya yazıktır günahtır .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

ben izledigimde kesinlikle kural hatasi var dedi ve mantikli izah etti

NoPasaran

Yogi Sinan bugün çok iyi konuşuyor cidden
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Şu maç tekrar edilmezse yazıklar olsun.
Bölünür senin için uykular!

K.D

Kasımpaşa-Beşiktaş maçının hakemi Barış Şimşek, maçtan sonra hazırladığı raporda "Kuralları uyguladım. Doğru uyguladığıma da inanıyorum. Donk'un pozisyonunda sahada iki top olduğu için oyunu durdurdum ve sarı kartımı çıkarttım. Kurallar bunu emrediyor çünkü"şeklinde görüş bildirdiği öğrenildi.

Karşılaşmanın devre arasında gözlemci Osman Erdal Fırat ile Donk'un pozisyonunu değerlendiren ve maçtan sonra da yardımcı hakemleriyle birlikte tüm kararları tek tek izleyen Şimşek "Donk topu eline aldığında oyunu durdursaydım elbette ki daha doğru olurdu. Ancak Donk'un topu dışarı atacağını düşündüm. Hızlı gelişen pozisyon sonrası Donk, elindeki topu diğer topun üstüne atmadan önce düdüğümü çaldım. Oyunu durdurma düdüğüydü bu. Topların çarpışması sonrası pozisyon kayboldu. Donk'a, sportmenliğe aykırı davrandığı için doğal olarak sarı kart gösterdim. Kural bunu gerektiriyor. Oyunu durdurduğum için olay orada bitti. Penaltı tartışmaları çok anlamsız. Ayrıca hakem atışı yaptırmam da doğru bir karar. Kural kitapçığında bu da açık bir şekilde yazılı" şeklinde ifade kullandı.

"BU RAPORA GÖRE MAÇ TEKRARI OLMAZ"

Yardımcı hakemlerle yaptığı sohbette düşüncelerini açık bir şekilde dile getiren Şimşek'in, "Motta'ya, sahaya giren taraftarı tekmelediği için kırmızı kart çıkarttım. Bunu da kural gereği yaptım. Almeida'ya ise itirazdan dolayı kart gösterdim" dediği öğrenildi.

Şimşek'in bu raporu paralelinde maçın tekrarının sözkonusu olamayacağı bildirildi. Beşiktaş'ın itirazı sonrası konuyu değerlendirecek olan Futbol Federasyonu'nun, Merkez Hakem Kurulu'ndan görüş isteyeceği ifade edildi. Bu gelişmeler sonrasında da Merkez Hakem Kurulu'nun, hakem Barış Şimşek'in raporunu değerlendireceği, gerek duyulursa Şimşek'ten ek bir rapor isteneceği kaydedildi.

Kaynak: Kartalbakisi.com
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

Alıntı yapılan: K.D - Aralık 16, 2013, 01:36:03
Karşılaşmanın devre arasında gözlemci Osman Erdal Fırat ile Donk'un pozisyonunu değerlendiren ve maçtan sonra da yardımcı hakemleriyle birlikte tüm kararları tek tek izleyen Şimşek "Donk topu eline aldığında oyunu durdursaydım elbette ki daha doğru olurdu. Ancak Donk'un topu dışarı atacağını düşündüm. Hızlı gelişen pozisyon sonrası Donk, elindeki topu diğer topun üstüne atmadan önce düdüğümü çaldım. Oyunu durdurma düdüğüydü bu. Topların çarpışması sonrası pozisyon kayboldu. Donk'a, sportmenliğe aykırı davrandığı için doğal olarak sarı kart gösterdim. Kural bunu gerektiriyor. Oyunu durdurduğum için olay orada bitti. Penaltı tartışmaları çok anlamsız. Ayrıca hakem atışı yaptırmam da doğru bir karar. Kural kitapçığında bu da açık bir şekilde yazılı" şeklinde ifade kullandı.

At yalanı ........ diye bir laf vardır tamamını yazmak istemiyorum anlayan anladı. Biraz gücümüz varsa böylelerinin futboldan ekmek yemesini engellemeliyiz!

beckyZWICKY

ulan barış.. sen aziz yıldırım şerefsizin takımına bunları yapsaydın azizin geçmişte yaptığı gibi seninde hakemlik mesleğini alırlardı elinden.. yok mu ulan bu güce sahip bir beşiktaşlı ya yok mu!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Delirdik

Diyelim ki maç tekrarı kararı çıktı maç ne durumda devam ettirilir bir bilgisi, düşüncesi olan var mı?
Maç tekrar edilirse o hareketin penaltı ve kırmızı kart olması gerekliydi anlamı çıkmaz mı e o zamanda maç penaltı atışıyla mı devam edecek yoksa 1-0 dan mı ve hatta yoksa en baştan mı  ::)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

en bastan oynanir
son tekrarlanan maclar hep bastan oynandi
aklimda kalan febe-rize
besiktas-gencler