Ana Menü

STSL 14.Hafta BEŞİKTAŞ-Sivasspor | 9 Aralık Pazartesi 20:00

Başlatan carsi52, Aralık 06, 2013, 23:36:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Stat : Kasımpaşa

9 Aralık P.tesi 20:00

Saldır BEŞİKTAŞ!
Bölünür senin için uykular!

Delirdik

Gs maçının cezası bu maçla nihayet son buluyor.
Açıkçası takım kredilerini tüketti bu yarı için. Kayıpsız devam etmeliyiz, güzel futbol olmasa bile 3 puanla haftayı kaparız inş.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

keskinli

zor mac olacagi kesin ama dogru kadroyla,dogru motivasyonla vede en önemlisi dogru mücadeleyle alacagiz bu maci
devre arasina kadar ligin zirvesinden iyice kopmamak icin cok önemli mac

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Gese yendi,Kasımpaşa berabere kaldı,fener  yine son anlarda kurtardı paçayı.

Fenerde puan kaybetse çok iyi olacaktı en azından berabere kalsalar yendiğimiz taktirde puan farkını 5'e indirme şansımız vardı.

Yapıcak bir şey yok tek yapmamız gereken bu maçı kazanmak.Kazanırsak 2.sıraya yükseliyoruz.

Birde şöyle bir şey var kendi sahamızda son cezalı olan maçımız 3 puan 3 puan 3 puan!

NoPasaran

Valla bu maçtan 3 puan zor gibi geliyor bana nedense bilmiyorum. Eksiklikler dışında her ne kadar kötü de oynasa fernamdes in yokluğu sıkınti..

Kasımpaşa felan çok umrumda değil ama fener farkı açacak iyice. O yüzden 3 puan dışındaki her sonuç bizi şampiyonluk tan tamamen uzaklastirir

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Oğuzhan cezalı Veli ise sakat.

Ortasaha nasıl olacak acaba.

IL Capitano

Necip , Atiba olur bence. Solda da Motta ama Köybasinin oynsmasini isterdim

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Alıntı yapılan: IL Capitano - Aralık 08, 2013, 13:25:59
Necip , Atiba olur bence. Solda da Motta ama Köybasinin oynsmasini isterdim

Un cavaliere non lascia mai una Signora !

Köybaşı için daha erken bence abi daha tam olarak hazır değil birde birden Sivas gibi zorlu maçta oynarsa kendisi içinde zarar Beşiktaş içinde zarar.

Sağda Serdar oynayacaksa Atiba-Fernandes ikilisi ortasahada olup Ömer-Almeida forvet ikilisi ile başlasa keşke.

Ama büyük ihtimal Atiba-Necip-Fernandes ile başlar abi.

El Colgado

mehmet akgün oynasın efendi çocuk.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ERHUN

Roberto Carlos küçükken en sevdiğim futbolculardan biriydi. Genel olarak Brezilya milli takımını severdim daha doğrusu. Sivasspor'u sevmememe rağmen (özellikle başkanını) başarılı olmasını çok isterim, bizim maçtaki mağlubiyetten sonra galibiyet serisi yakalarlar umarım.

Tolga
Serdar     Sivok        Escude        Ramon
              Atiba         Veli (oynayabilirse)
                   Manuel (oynayabilirse)
Töre                                    Olcay
                   Hugo

bu şekilde başlarız. Bilic'in 11'i bozacağını düşünmüyorum.

Transfermarketine bakıyorum, Korcan Çelikay-Ziya Erdal-Eren Aydın-Hakan Arslan-Adem Koçak-Aydın Karabulut-Abdulkadir Özgen sakat gözüküyor. Grosicki, Aatıf, Mehdi gibi iyi hücumcuları, Djebbour gibi çok iyi bir forvetleri ve her ne kadar bitik gibi de olsa Utaka gibi bir forvetleri var. Manuel da Costa'da stoper olmasına rağmen ne yapacağı belli olmuyor. Korcan'ın sakatlığında Milan Borjan kalede olur. Tuhaf kaleci. İstikrarı yok. Ya çok kötü ya çok iyi. Bizim geçmiş maçlarımızda hep çok iyiydi, umarım bu defa bize karşı da kötü oynar.

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

nihayet bitiyor ceza.

rakibin en etkili oyuncusu olan Şeşu'ya adım attırmaması lazım kanat oyuncularımızın. Büyük iş düşüyor.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Ersan Gülüm, Oğuzhan Özyakup : Cezalı
Manuel Fernandes, Veli Kavlak, Cenk Gönen, Pedro Franco : Sakat
Sezer Öztürk, Gökhan Süzen, İbrahim Toraman: Kadro Dışı

Biraz önceki kadroya Ersan ve Manuel'i koymuştum şimdi düzenledim. Manuel ve Veli'nin durumu maç saatinde belli olacakmış.

Veli oynayamazsa orada Necip oynar. Manuel oynayamazsa Atiba-Necip ikilisinin önüne Muhammed'i koyar. Tam Sezer'in oynayacağı maç aslında. Gerçi oynamadı oynamadı affedilip oynatılsa performansından dolayı ipe götürürler adamı.

ERHUN

Dün Sivok ve Şişmanoğlu sakatlanıp antrenmanı terketmiş. Sivok'un oynama ihtimali azmış.

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....