Ana Menü

efsane geri dönüyor

Başlatan keskinli, Kasım 19, 2013, 11:18:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Beşiktaş Kulübü'nün şampiyonluk yıllarında formasında taşıdığı efsane reklam geri dönüyor.
Siyah beyazlıların 2004 yılında göreve gelen başkanı Yıldırım Demirören döneminde göğüs reklamı kaldırılan Beko yeni dönemde formada olacak. Başkan Fikret Orman, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ve yöneticiler temas halinde oldukları Koç topluluğunun yöneticileri yeşil ışık yaktı.
Başkan Orman ve Çebi, kongre üyesi Rahmi Koç ile yaptıkları görüşmeler sonunda el sıkıştı. Rahmi Koç “Beşiktaş beni heyecanlandırıyor. Beşiktaşlıyız elimizden gelen ne varsa yaparız” dedi.
kaynak-sporx
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Çok güzel olur ya. En sevdiğim göğüs sponsorumuz beko'ydu. Yalnız vodefone'la anlaşmamızı göğüs sponsorluğuda kapsıyor diye biliyorum, nasıl olacak bu iş?

Simurg

Aslında nostalji olarak formaya benzer formada çıkarsalar :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Vodafone olacak reklam

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Keşke haber doğru olsa Beko gerçekten çok yakışıyordu bize ancak haberin doğru olduğunu düşünmüyorum ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

IL Capitano

Beşiktaşlılar'ı heyecanlandıran bir haber geldi. Beşiktaş'ın efsane sponsoru Beko, Koç Grubu'yla bir görüşmeniz oldu mu?[/b][/font]
2-3 hafta evvel Beşiktaş'ta sponsorluk görüşmeleri devam ediyor demiştim. Koç grubuyla 3 branşımızda sponsorluk anlaşması imzalayacağız. Bunlar, hentbol, tekerlekli basketboldur, üçüncüsü de tekrar futbol takımımıza Beko'yu döndürmektir. Büyük bir sponsorluk paketidir. Önümüzdeki günlerde, kurumlar arası mutabakat sağlanmıştır, inşallah Rahmi Bey'le imzayı atacağız.5 senelik bir anlaşma olacak. Beşiktaş'a yüklü bir sponsorluk geliri gelecektir. Bunun gibi diğer sponsorluk görüşmeleri devam etmektedir. Herkes olumsuzluklarını konuşurken, biz icraat yapmaya gayret ediyoruz. Bu Beşiktaşlıların bilgisinde ve takdirinde olan bir konudur.[/font]
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

sporx sitesini ciddi bo site olarak biliyorum
haberi ondan dolayi foruma koydum
nostalji yapacagiz diye milyon liralardan gecmezsek cok sevinirim bekonun dönüsüne
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

[IMG]http://img.tapatalk.com/d/13/11/20/avy2y7ur.jpg[/img]

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

Başkan işi biliyor abi.
Eskiden sponsor olmasalar bile söylemle reklamlarını yapıyorlardı bizede evirip çevirip kitliyorlardı haberleri.. Şimdi bir sessizlik oluyor ardından pat sponsorluk haberi geliyor. Net bir şekilde hemde.

Buradan gelecek paraların futbola harcanmadığı vakit biz olmuşuzdur demektir :ok
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

[KralKartal]

BEKO bir dunya markasi... BEKOSUZ Besiktas olmuyor, ikiside bence guzel, niye bilmiyorum ama bende BEKOyu cok seviyorum bizim
formamizda. Birde o donemde kalecimiz vardi BAKO :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

Burda bile Beko buzdolaplari filan satiliyor.  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Alıntı yapılan: IL Capitano - Kasım 26, 2013, 15:32:47
Burda bile Beko buzdolaplari filan satiliyor.  :)

Genel bir bilgi vereyim. Beko, Koç'un Avrupa'ya açılma markası. Genel itibariyle Arçelik'le aynı. Bazen aynı ürünleri bile yapıyorlar (ürün tamamen aynı oluyor rengi-tasarımı vs. tek fark koyduğu logo farklı oluyor), tek farkı Beko daha pahalı.

Ayrıca Koç, Beko adıyla Türkiye erkek basketbol ligi dışında Almanya, Rusya, Litvanya erkek basketbol liglerinin ana sponsoru.