Ana Menü

Barzani,Şiwan Perwer ve TÜRKİYE BAŞBAKANI 3LÜSÜ !

Başlatan El Maestro, Kasım 16, 2013, 17:40:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Bugün şivan perwer'in söyledigi şarkı http://www.bakanzi.com/sarki-sozu-cevirileri/sivan-perwer/kne-em-sarki-sozu-cevirisi

Şarkının sözleri Türk düşmanlığını kürdistan hayalini anlatıyor. Ülkenin başbakanı tayyip erdoğan alkış tutuyor.

Sözlerden bazıları ; "Koruduk biz Doğu'yu kan içici düşman Türklerden, Rumlardan.''

Dahasına gerek varmı ? Bu nasıl bir hainliktir nasıl bir tiyatrodur ! Bu durumda emeği geçen herkesin allah belasını versin .

Devam edin oy vermeye ülke gidiyorrr ülkeeee .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Colgado

bunları savunanlar utanmalı kendinden. bugün yaşanan tiyatrodan sonra hâlâ destekleyen varsa türk düşmanıdır.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Bu adamın destekçileri nasıl kaldırabilirler görüntüleri merak ediyorum. Ne yüzle savunacaklar hala.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

seçimden önce genel af olur herşey rayına girer olur biter..
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

1 sene önce demiştim

Paşalarla beraber çıkaracaklar o yüzden tepki az olacak :))
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

Ben bu düetin olacağını duydum ama böyle bir şarkı seçilmiş gerçekten ne desem bilemiyorum Allah'a havale ediyorum ve ayrıca bu durumu kimsenin siyasi tartışmaya açmasının manası yok zaten bu ülkenin Başbakanı A,B veya C partisinden de olsa asli görevlerini unutmamalıdır diye düşünüyorum görevi Türkiye Cumhuriyetini mevcut SINIRLARI içinde ilalebet refah içinde yaşatmaktır!

Okuduktan sonra beynime kan fışkırdı resmen yazıklar olsun yazık olsun
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Simurg

Bu ülkede ırkçılık yapılıyor deyip ırkçılık yapan tek ırk .
Hz. Adem ile hz.Havva'dan gelme olduğuna inan kimsede ırkçılık yapmaz zaten de
Bu ülkede lazı cerkezi göçmeni daha nesi nesi var.
Bi butunuz herkes ne mutlu Türk'üm demekle onurlaniyor bunlara ne oluyor
Bu ülke böyle böyle bölünür iste saçma saçma insanlara saçma saçma yetki verirsen.
Böyle vatan haini din devlet düşmanı daha kimselerin mecliste olmasını bile hazmedemiyorum adamlar kucaklasiyor.
Af cikicak miş herkesle kucaklasacakmis.
Babasız biraktigin 18 19 yasindaki tecrübesi olmayan askerin şehit askerlerin hesabını onlara nasıl vereceksin.
PKK'lı olanda destek veren de sempati duyaninda Allah gani gani belasını versin.
Rabbim çok sabırlı ama biz sabredemiyoruz.
Allahım sen böyle kimselere fırsat verme.
Dünyadaki bütün pis eller müslüman ülkelere uzanıyor.

♥ ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

El Maestro

Valla adamlara bu hakki verirsen sovunuda yapar,kucaklasird[kufur otomatik degistirilmistir]urdistanda der herseyi yapar..

Sen mevcut hükümet olarak bunlari susturacagina tam tersini yaparsan,adamlari cesaretlendirirsen aklimiza gelemicek seyleri bile soyleme hakki bulurlar kendilerinde..

Su rezaletten ve hainlikten sonra hala daha AKPye oy verecem diyen varsa diyecek hic bir sozum kalmaz artik, hainlige ortak olmak isteyen varsa buyursun oyunu versin.  ;)

DIABLO

birileri diyorki h.......tir meşe ağacının dalı bir yerinizemi g....di diyor ses çıkarmıyor sadece menfaat uğruna el ele gönül gönüle geziyorlar  suratına tükürülse yarabbi şükür dermi acaba.

yıllardır arkadaşlarıma yalvardım vermeyin dedim ilerisi daha kötü dedim anlamadılar güldüler  ilerki zamanda halk dahada ikiye ayrılacak belki suriye gibi olacağız birbirimize gireceğiz ve ilk öldüreceğim kişilerde şimdiden listemde hazır bekliyorlar.

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

keskinli

tercüme yanlis
rom demek rum olabilir ama türk kelimesi gecmiyor orada
rumun yanina parantezde türk yazmanin mantiginida kimse anlatamaz
tahminim olmasina ragmen bu bulusmanin mantigini tam cözemedim ama;
vicdanlara gem vurulamaz,kimsede akp ye oy vererek vatan haini olmaz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Maestro

1.si dediğinde diyelim haklısın abi diğer kelimeleri napacaz bu şarkıyı masum hale getirmiyor ki ? Kürdistan Halkı,Kürdistanımı, Yaşasın Kürdistan vs.. dikkatli bakan daha bunun gibi çok şey çıkartabilir ..  Yani bu söylenen şarkıyı temiz hale getirmiyor zaten bu konu tartışılmaz bile .

2.si bunun mantığını çözemedin ama mantığına uymayan birşeyi hala daha nasıl savunabiliyorsun ? Yani niye bu kadar fanatiksin ? Ben mesela ilk geldiğinde Kılıçdaroğlu için iyi bi adam değişik bi hava getircek falan diye düşünüyordum, ama şu an fikirlerim tamamen tersi çünkü bi icraatının olmadığını görünce onu neden destekliyim ki ? Abi kusura bakma ama ben senin takım tutar gibi parti tuttuğunu düşünüyorum .

3.süde çok açık bi soru dünkü tablodan memnun kaldınmı ? Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı'nın teröristlere yıllardır kucak açan,besleyen Barzaniyle, yıllar önce neredeyse hemen hemen her söyleminde ve şarkısında Türk devletine ve ırkına hakaret eden Şivan Perver'le bir araya gelip kucaklaşması hakkında ne düşünüyorsun çok merak ediyorum ?

Gerçekten samimiyetine sığınarak bu eleştirileri yapıyorum ayrıca bunuda belirtiyim ..

keskinli

1.tercüme cok önemli cünkü o bölümde anlatilmak istenen kurtuluus savasinda emperyalist güclere ve is birlikcilerine karsi verilen mücadele anlatiliyor.türklerle birlikte bu mücade verildi dolayisiyla orada en azindan o misrada türklere söz edemezler
sarkida kendi irkini övmüs,kendi dileklerini symis,her ne kadar bana ters gelsede fikir özgürlügü anlaminda bi sorun yok.
2.mantigini cözemedigim dedigim konu niye barzani ile diyarbakir cikartmasi yapmasi.ama genel anlamda ben barisci cözümün yandasiyim.bu sorunun savasla cözülemeyecegini aslinda herkes anladi ama gurur meselesi yapiliyor(bu benim sahsi görüsüm)baska bi alternatifide yok
ha savas olsun,kan dökülsün,milli gelir savasa harcansin diyenler varsa bi sey diyemem
ama barisci yolla cözüme karsi olanlar bu sorunun nasil cözüleceginide bi zahmet anlatsin.ben adim kemal ben cözerimle olmaz.
takim tutar gibi parti tutmuyorum,tam aksine,öyle olsaydi ben akp ye destek vermezdim.soldan saga gelmek,hemde hic cikari olmadan, büyük bi degisim ister
simdi sizin cogunuz önceyi yasayarak görmediginiz icin ayrimi ideolojik olarak yapiyorsunuz gercekci olarak degil
ben akp öncesi türkiyeyide biliyorum,sonrasinida
bu ülkenin gercekten nasil soyuldugunu,nasil bankalarin hortumlandigini,nasil devlet isletmelerinin car cur edildigini,baskilari,faili mechulleri gördügü icin millet simdi akp ye asiliyor
ortada bariz bi sey var inkar edilemez.simdiki zaman akp öncesinden daha iyi
bunu basit verilerle arastirabilir,veya büyüklerinize sorabilirsiniz.bu konu uzun oldugu icin baka bi yerde seve seve beraber arastirmasini yapabiliriz
3.konu cok hassas bi konu.tabiiki insanin zoruna gidiyor 3 kurusluk adamlarla verilen görüntü
ama yukaridada yazdim cözüm istiyorsak bazi seylere katlanacagiz benim görüsüme göre
ben buna söyle bi örnek veriyorum bir gün baba olursaniz bu örnegi daha iyi anlarsiniz.isyerinde isinden olmamak ,cocuklarini ac birakmamak icin ne idügü belirsiz adamlarin agzinin kokusunu cekmek zorunda kalabiliyorsunuz.türkiyenin elini güclendirmek icin bazen böyle görüntüler görebiliyoruz
bu sadece barzani ile baglida degil,pkk nin asil destekcileri bizim nato müttefiklerimizdir.ama dengeler icin hangi hükümet olursa olsun bazi seylefre katlanmak zorunda
ayrica samimiyetin icin tesekkürler,biraz uzun oldu kusura bakma
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin