Ana Menü

Beşiktaş - Shakhtar Donetsk 14.11.13

Başlatan CR7, Kasım 08, 2013, 02:58:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Haftaya perşembe hazırlık maçı varmış.
Olimpiyatta.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

yok
2014 playoff maçları var.
ibb ile de varmış hazırlık maçı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

15.11.2013 Türkiye - Kuzey İrlanda (21.00, Adana 5 Ocak Stadyumu, Hazırlık Maçı)
19.11.2013 Türkiye - Belarus (20.00, Mersin Tevfik Sırrı Gür Stadyumu, Hazırlık Maçı)

ilhan mansız_melis

keskinli

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'e verilecek arayı 14 Kasım Perşembe günü Shakhtar Donetsk ile hazırlık maçı yaparak değerlendirecek.

Daha önce Atatürk Olimpiyat Stadı'nda saat 19.00'da başlayacağı açıklanan mücadele, yayıncı kuruluş Kanal D'nin isteği üzerine saat 19.30'a alındı.

Öte yandan karşılaşmanın biletleri de Biletix'ten satışa sunuldu. Beşiktaş'ın iç saha maçları için satışa sunulan kombine kartlardan satın alan taraftarlar, söz konusu kartlarıyla karşılaşmayı izleyebilecek.

Hazırlık maçının biletleri 11 Kasım saat 11:00'den itibaren Biletix'ten satışa çıktı.

14 Kasım Perşembe günü saat 19:30'da Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak Beşiktaş - Shakhtar Donetsk maçının bilet fiyatları şöyle:

BATI VIP: 30.00 TL
Batı Tribün: 20.00TL
Doğu Tribün: 15.00 T
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Cenk,Holosko,Pedro,Escude,İsmail,Fernandes,Necip,Dentinho,Kerim Frei,Ö[/size]mer,Eneramo
[/size]
[/size]Holosko sağ bek oynuyor sistem 4-4-2
Bölünür senin için uykular!

El Colgado

kerim sol açık oynar umarım. ve çıkış maçı olur.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ERHUN

Maç başı Ömer ve Dentinho iyi başladı gibi. Gerçi onlarda sonra saldı ama onlarıda saymazsam takımda kimse iyi değildi. Cenk her zamanki gibi. Holosko sağ bek olmadı. Eneramo böyle cansız olursa formayı alamaz.

El Maestro

İsmail'den başlayalım önce çünkü herkesin ilk merak ettiği kişi odur sanırım.. Kötü değildi en önemli dezavantaj olarak düşünülen o korkusu yok gibiydi, yani toplara falan girdi baya baya ancak ileri çıktığında geri dönüşlerde çok zorlandığını açıkca gördük ve bu yüzden sol taraftan ciddi ataklar yedik zaman zaman . Buda sanırım kondisyon eksikliğinden kaynaklanıyor buda maç oynaya oynaya düzelecektir .. Ama en önemlisi o içindeki korkuyu yenmiş olması, yani en azından ben öle gözlemledim izlediğim kadarıyla ..

Pedro'yu hiç beğenmedim, yani bir maça bakılarak bu yorum yapılmaz belki ama çok abartılmış gibi geldi bana .. Yani kesinlikle lig maçlarını kaldıracak düzeyde değil . Holosko'da iyi değildi hatta kötüydü ancak sağ bekten ondan birşey beklemek saçma olur tabiki .

Kerim'den daha fazla şey bekliyordum ama oda pek fazla gözükmedi ortalıkta oda sanırım orta sahanın genel temposundan kaynaklanıyordu . Ömer'i beğendim özellikle ilk yarı, daha çok dakika alması gerekiyor kesinlikle .. Eneramo'da ilk yarıda iyiydi bence, ancak oynaması gerekiyor her 2 oyuncunun da yoksa böle 10 dk oynata oynata çok fazla şey beklemek haksızlık olur . En azından Almeida'dan çok daha hırslı olacaklarından eminim .

Takım yorumu yapmadım bilerek çünkü bireysel performanstı bu maçta asıl önemli olan ..

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Berbattık.

Savunmamız yol geçen hanına döndü.

carsi52

Savunma evlere şenlikti o yüzden böyle bi skor oluştu fazla takmamak gerek ilk defa birbirleriyle oynayan bi savunmaydı sağ bek Holosko sol bek aylardır forma giymeyen İsmail..
Ömer'in golü çok güzeldi.
Bölünür senin için uykular!

ERHUN

ilhan mansız_melis

Eski dostları görünce güzel günler düşüyor akla.