Ana Menü

Şok ! İbrahim üzülmez 6 ay yok..

Başlatan Non Mollare Mai, Mart 25, 2007, 00:10:38

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Telegolda ibrahim üzülmezin 6 ay sahalardan uzak kalacağı söylendi..  :-[ :-[
edit

ugur24

bizde bu şanssızlık varken şampiyon falan olamayız..neden hep iyi adamlarımız sakatlanıyo ? yeter artık..

DIABLO

çok kötü oldu gece gece bu haber :(
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

syHbyZ

Alllahım sen bize yardım et yarabbiM....

yuNuS1903

Timurlenk

bu güzel geceyi berbat etti neyse vatan sağolsun.onun yerine acaba kim oynayacak

carsi52

Büyük ihtimal m.sedefi oynatır.Off i.üzülmez ya :( üzdün bizi ama
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

!_black_eagle_!

olamaz bu ya yazık walla neden butun sanssızlıkları biz cekioruz ya Allah yardımcımız olsun bundan sonra
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

rommedahl

Kim bu açıklamayı yaptı anlamadım İ.Üzülmez bile Tv de yarın Mr çekilecek ondan sonra belli olacak dedi.İnşallah o kadar uzun bir süre olmaz...

O Charisteas ın varya Anasını avradını öyle topamı girilir resmen düşmanca duygularla sakatlamaya girdi Çok Ağır küfür edicem zor tutuyorum kendimi

Anarchy*

sakın ol  :D onların ztn ıcınde pıslık varr kufur etmee ceza alma bos bosunaaa

2 dia 2 muerto

Ben gazeteler ve haberlerden edindiğim bilgiye göre 2-3 hafta oynayamayacakmıs.Biz şuna 2 hafta diyelim napalım kısmet.Yunanları Atinada maymuna cevirdik ya olsun bir gazi verilecekse o da takımımızdan olsun

akbaba71

Charisteas'la girdiği ikili mücadelede sağ ayağına aldığı darbeyle yere yıkılan İbrahim Üzülmez'in diz yan bağlarında esneme olduğu ve en az 2 hafta sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

eRe

bı sansızlıktır gıdıyor.nazar mı deyıyor ne.ıyı oynucalarımız teker teker sakatlanıyor.ınsallah bu son olur da su sampıyonluga saglam adımlarla gıderız
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi