Ana Menü

Toraman ve Sezer Kadro Dışı

Başlatan ilhan mansız_melis, Ekim 11, 2013, 12:42:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk, Beşiktaş'a yakışmayacak hareketleri nedeniyle süresiz olarak kadro dışı bırakıldı.
Hırvatistan'da Hajdut Split'i 2-1 yenen ve İstanbul'a dönen Futbol Takımımız'ın bu sabahki antrenmanı öncesinde, Beşiktaş'a yakışmayacak şekilde kavga ettikleri öğrenilen İbrahim Toraman ile Sezer Öztürk, Futbol Genel Direktörümüz Önder Özen ve Teknik Direktörümüz Slaven Bilic'in talepleri doğrultusunda, Futbol Şubemizin kararı ile süresiz olarak kadro dışı bırakılmıştır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK

Toraman'ın kaçıncı vukuatı bu. Yeter valla. Giderler herhalde.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

Hajduk Split maçı sonrası Beşiktaş'ta şok bir gelişme yaşandı. İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk, disiplinsiz hareketleri nedeniyle süresiz olarak kadro dışı bırakıldı.
Konu ile ilgili NTV Spor'a konuşan futbol A takımından sorumlu yönetim kurulu üyesi Ahmet Kavalcı kararın yönetim kurulu tarafından alındığını belirtti.
Yaşanan olaylar ile iligli NTV Spor'a açıklamalarda bulunan futbol A takımından sorumlu yönetim kurulu üyesi Ahmet Kavalcı; "Oynanan maç sonrası iki oyuncumuz arasında sözlü tartışma yaşandı. Araya girererek gerginliği sona erdirdik. İstanbul'a dönüşümüzde hocamız Slaven Biliç tesislerde kalınacağını belirtti ve tüm oyuncular odalarına çekildi. Fakat sabah 3-4 civarında Sezer ve İbrahim odalarından çıkarak fiziki olarak kavga etmeye başlamış. Sesleri duymamızla birlikte olayın gerçekleştiği yere giderek duruma hemen müdahele ettik. Futbolcuları ayırdık ve olayı yatıştırdık. Ancak bu iki üzücü kavga yaşanmamış gibi, sabah yapılan antrenman öncesi Sezer ve İbrahim Toraman'ın tekrar kavgaya tutuşması üzerine teknik direktörümüz Slaven Biliç oyunculardan antrenmanı terk etmesini istedi. Sayın Biliç'in bize sunduğu rapor doğrultusunda başkanımız Fikret Orman ile görüştük ve yönetim olarak Sezer Öztürk ile İbrahim Toraman'ın süresiz kadro dışı bıraklımasına karar verdik" diye konuştu.
Bu gelişmenin ardından Beşiktaş'ın İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk'ün sözleşmelerinin fesih edileceği gelen haberler arasında.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

IL Capitano

Besiktas futbolcusuna yakismayacak hareketler. 24 saat icin 3 kere tartisma/kavga eden insanlarin kuluple iliskileri kesilir bence.

Ama beni uzen ne olursa olsun bir Besiktasli futbolcuya sanal ortam ana avrat kufur eden "Besiktaslilar". Yazik. Simdi o kavga edenlerle sizin aranizda ne fark var ? Bizde sizi kadro disi birakabiliyor muyuz ??
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Guti ORÇ.

toramanın kacıncı olayı bu artık. umarım yollanır takımdan. sezer de giderse şans veremeden gidecek diye üzülürüm o kadar.

Simurg

Saçma saçma işler arkadaş sen beşiktaşın bünyesindesin nasıl unutulup bu tarz hareketlere yer veriliyor anlamıyorum.
Beşiktaşın çatısı altında bu tür çirkinliklere yer verilmemeli toramanın sabıkasıda var bir an önce ceza-i yaptırım uygulanır umarım.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

djinonu

Deli iboyu toraman yemiş meğersem...

NoPasaran

Valla kim suçlu değil bilmiyorum

Ancak bu kadar birbirinden nefret edilecek ortamın oluşmasına neden izin verdiler bilmiyorum

Sezer için üzüldüm ancak dun maçta da direklere vurmuştu arkadaşı pas atmayinca. Bu kadar gergin olmanın getirdiği sonuca Ibrahim toraman dayanamamış olabilir..

Ancak Toraman içinde üzüntüm şu. Senelerini Beşiktaşa vermiş birisine kimse yazık oldu demiyor. Oturup düşünsün sabah akşam

HTC One cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Olayda kim haklıdır bilmiyorum ama Sezer'in transferine hiç anlam verememiştim.

Toraman'a gelince gerçekten bu kaçıncı vukuat oldu artık sayamadım yeter gerçekten.
Bölünür senin için uykular!

ERHUN

Gerçekler ortaya çıkar elbet, ikisi de olay çıkartacak potansiyelde gözüküyor. Hatta Toraman'ın gözükmeyi geçtim vukuatları da var. Toraman'ın sözleşmesi feshedilse umurumda olmaz, Sezer'in daha taksidi bitmedi, kalsın o. Ayağı falanda iyi, iyi kötü faydalanabiliriz.

El Maestro

2sininde sözleşmesini feshedilip yollansın uzatılmasına gerek yok konunun ..

1 değil 2 degil tam 3 kere kavga etmişler bide uyarılara rağmen .. Madem öyle Beşiktaş klübünde işiniz yok sizin bu kadar basit kim olursa olsun isimlere hiç bakmaya gerek yok .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

bu kadar kinlenmenin sebebi nedir aceba?
aileye küfür,ese asilma,anaya küfür?
bi kavganin bu kadar büyümesinin sebebi ancak bunlar olur
bakalim ne cikacak ?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Colgado

sezer barda falan da kavga eden bir tip.
bu sefer toraman'a üzüldüm kaç yıldır bizde sonuçta.

keskinli

Beşiktaş'ın Hırvatistan ekibi Hajduk Split'le 10 Ekim'de yaptığı hazırlık maçı sonrasında takım arkadaşı Sezer Öztürk'le yumruk yumruğa kavgasıyla gündeme gelen ve Sezer'le birlikte süresiz olarak kadro dışı bırakılan İbrahim Toraman net konuştu.
Yönetimin kendisi hakkında vereceği her türlü karara saygı duyduğunu belirten Toraman, "Yönetimden 3 gün önce bir tebliğ geldi. Ayın 26'sına kadar izinli olduğum ifade edildi. Açıkçası hangi yönde bir karar çıkacak bilmiyorum" dedi.
Galatasaray ve Bursaspor'un kendisine teklifte bulundukları iddiasıyla ilgili olarak, "hayır" demeyen Toraman, "Bu konuda yorum yapmak istemiyorum. Bunlar benim en son tercihlerim olur.Önceliğim her zaman Beşiktaş'tır. Beşiktaş'ın bir üyesi, bir mensubu olmaktan çok mutluyum. Yeniden takımda olmak istiyorum. Hakkımda çıkan karardan sonra ailemle,menajerimle oturup bir karar veririm" ifadelerini kullandı.
Her zaman Beşiktaş ilkeleri doğrultusunda hareket ettiğini belirten deneyimli futbolcu, "Hiçbir zaman eğilen bükülen bir insan olmadım. Haklıysam, hakkımı kendi bildiğim çerçevede açıkladım" diye konuştu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Colgado

sezer'in konuşmasında haklıymış gibi ama madem bütün takım olayı gördü neden sadece toraman kadro dışı kalmadı.
ayrıca toraman parasından rahatsızmış, defol git o zaman senin aldığın paradan daha az alıp seri a'da oynayan yıldızlar var.