Ana Menü

STSL 5. Hafta | Beşiktaşımız - Gs | 22.09.2013 | 19.00

Başlatan El Colgado, Eylül 18, 2013, 15:08:36

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Simurg

Orman açıklama yapiyor şuan

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Simurg

Savcılığa suç duyurusu bulunulmuştur dedi dava acilacakmis guvenlikcilerle anlasmayi fesh edecegiz dedi.
Bu olaylara katilanlar gercek Beşiktaşlı degildir dedi.

BEŞİKTAŞK

ERHUN

"Ya Allah Bismillah Allah-u Ekber" lafını akplilere mal etmek tuhaf. Dini bir söylem. Kaldı ki geçmişte bizim tribünlerde çok sefer duymuşluğum var. Sinirler gerildiğinde bu sözün söylenmesi olayın tırmanacağının göstergesidir benim için, sahaya inmenin sinyalidir. Eboue'nin çirkefleştiği maçta da bağrılmıştı.

Bu arada Fikret Orman "Kart1903'ü olmayana bilet, kombine satmayacağız. Güvenlik için bunu yapacağız." dedi.

eRe

Fikret Orman : ''Güvenlik Şirketiyle sözleşmeyi feshedeceğiz.Dünyanın hiç bir yerinde güvenlik taraftardan kaçmaz''

F.O. : ''Bu kadar formsuz bir hakem nasıl olurda bu maça verilir anlamak güç.Her ne kadar kararlarıyla taraftarı galyana getirsede , rakip futbolcular sürekli tahrik etsede kimsenin sahaya atlamaya hakkı yoktur''

F.O. : ''Beşiktaş mağdur durumdadır.Dün de en büyük cezayı almıştır.Daha fazla ceza göreceğimizide sanmıyoruz.Herhangi alınacak tavrında takipçisi olacağız''

F.O. : '' O stad değil 80bin 280bin olsa dün yine dolardı.Beşiktaş en köklü ve en büyük camiadır. Beşiktaş'ı yıkmaya kimsenin gücü yetmez. denemek isteyen varsa elinden geleni ardına koymasın. anca onlar kayadan toz alırlar''
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Simurg

Fikret Orman cok guzel konustu bence besiktas i seven siyasetini stadta yapmaz.

BEŞİKTAŞK

IL Capitano

Guzel konusmus baskan.

Yalniz su Ya bismillah Allahu ekber lafini ben hic tribunlerde duymadim.ne canli olarak nede televizyon basinda. Siyaset icin sormuyorum sadece merakimdan.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

fikret orman başkanımızı cok severim.. cokta saygı duyuyorum.. her sözüne her söylediğine katıldım bugune dek..

fakat.. güvenlikçiler konusunda katılmıyorum..

güvenlik görevlileri doğruyu yaptı.. olması gerekeni.. zaten işin kitabındada öyle yazıyor..

güvenlikçiler kaçmadı.. geri çekildi.. yani şöyle geri çekildi.. soyunma odalarına giden tünele yığılıp içeri girişi önlemek istediler.. aksi halde saha içinde bu engeli yapamazlar.. ancak bu tünel girişi gibi dar alanda olabilirdi geri püskürtme.. bir savaşta savunma metodudur zaten bu..

ve yanlış hatırlamıyorsam fenerin shaktar maçındada böyle oldu.. tünel girişinde güvenlik yığılması dar alanda geri püskürtme.. aynı zamanda gelene gaz ile müdahale etmişlerdi fb maçında tünel girişinde.. bizim maçta ise benim gördüğüm duyduğum bir gaz müdahalesi olmadı.. İşin özeti güvenlikçiler doğru olanı yaptı.. aksi halde sahaya girenlerin tünelden akın ettiğini düşünsenize..? ne gibi sonuçlar doğururdu neyse ki olmadı..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CR7

NoPasaran

Bu yağmur ne zaman yağdı yiğit :-\ Sen epey erken gittin galiba
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

:D

biz 2:30 3 gibi oradaydık sanırım. çok güzeldi ya. sonu da güzel bitseydi :(