Ana Menü

Görmeyen Kalmasın ! ÖSO'nun gerçek yüzü !

Başlatan NoPasaran, Ağustos 26, 2013, 12:40:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

SURİYELİ MUHALİFLERİN GERÇEK YÜZÜ

Şu videoyu 10 dk izleyin..

Sonra Suriye ile ilgili yazılanları çizilenleri yeniden okuyun..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Kanım dondu resmen.

Tırları durdur Alevi misin Sünni misin diye sor. Sünni'yim derse inanmak için dua falan okut. Beğenmezsen öldür gitsin. Niye ? Hangi din istiyor bunu ya ? Allah'tan da mı korkuları yok ? Nasıl bir vicdan bu ? Ne sebeple destek olunabilir bunlara anlamıyorum, aklım almıyor.

Esma'ya oturup ağlarsın ama Suriye'deki teröristlere silah ve eğitim yardımı yapıp Suriyeliler'i öldürürsün. Ama halk salak ya sen ne desen inanır nasılsa.

Öbür tarafa kalmadan bu tarafta hesap vereceksiniz nasılsa.

Bu teröristlerin de onları besleyip, destekleyenlerin de Allah belasını versin.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ağustos 26, 2013, 13:17:39
Esma'ya oturup ağlarsın ama Suriye'deki teröristlere silah ve eğitim yardımı yapıp Suriyeliler'i öldürürsün. Ama halk salak ya sen ne desen inanır nasılsa.

Çoğu kişi televizyonun her verdiğini alıyor, açayım bir araştırayım yok. İmkanı olmayanların yapacak bir şeyi yok tabii ama o imkana sahip olupta onu yapmayan bir çok kişi var.

ERHUN

Teröristler Birleşmiş Milletler aracına ateş açmış.

Bu arada, bizim basınla yabancı basın farklı söylüyor.
Bizde dönen haberlere göre Rusya olası bir müdahaleye karışmayacağını açıkladı. Dünyaya göre Lavrov (Rusya dışişleri bakanı) Suriye'ye girenin felaketi olur dedi.

DIABLO

rusya izin vermedikçe suriyeye girmeye Güven Özveri Tecrübe ister .
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ERHUN

Net bilgi değil @DoruSuriya

"Rus savaş gemileri Tartus limanına geldiği söyleniyor. Suriye ordusu için füzeler ve gelişmiş helikopterler getirildiği söyleniyor.

NoPasaran

Ruslar BM kararı olursa karışmayacağoz dedi..

Ancak kulislerde kısa süreli füze saldırısı olacak deniyort. Anlaştıkları söyleniyor. SOnra geri çekilecekmiş Amerika güçleri
Aşk bu Aşk !

volkanca.net