Ana Menü

Baskan "Ronaldinho bir hayal"

Başlatan NoPasaran, Temmuz 26, 2013, 20:56:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, gündeme dair çarpıcı açıklamalar yaptı.

LigTV'ye konuşan Fikret Orman'ın açıklamaları şu şekilde;

''Bizim yıktığımız yer 1963'te yapılmış temelleri atılmış bir bölüm. 1963'te yıkılan yerden nasıl tarihi eser çıkar. Biz temelden aşağı ineriz orada bir kente rastlarız bu olabilir.

Beşiktaşlılar özellikle eski yöneticilerden kalma bir durumdan dolayı her yalana çok fazla inanır olmuşlar. Bürokratlarımız bile bir dedikoduya inanıyor. İyiye de kötüye de inanır olmuşlar. Ben bugün 500 milyon avro gelir buldum desem herkes inanacak, nereden geldi demeyecek.

Ben burada çocuklarıma değil Beşiktaş'a bir hizmet ediyorum. Destek lazımken bunlar önümüze çıkıyor seçimden sonra camiadan çıkıyor bunlar. Bunları karşımıza çıkartanlar kesinlikle asalaklar. Bu kişilerin Beşiktaşlı olduklarını düşünmüyorum.

Fenerbahçe destek oldu stadın zemini açısından sorun teşkil edeceği için maçların bir bölümünü de TT Arena'da oynamak gereği duyduk. Galatasaray yönetimi önce olumlu yaklaşsa da sonrasında Genel Kurula götürmek istedi.

Biz de bunu kabul etmedik. Nasıl AK Parti Kongresi için Madonna konseri için kiraladılarsa biz de bu tarzda bir hizmet istedik. Anlaşamadık ama biz çocuk değiliz bunlar geride kaldı ilişkilerimiz olumlu bir şekilde devam edecek. Önder Özen ve Bilic'in tavsiyesi üzerine Kasımpaşa kulübüne başvurduk ve anlaştık.

Zamanında Galatasaray'ın bizden İnönü Stadı'nda oynamak istediği ve bunun kabul görmediği şeklinde bir inanış var. O dönemde ben tesislerden sorumlu yöneticiydim, kesinlikle böyle bir talep gelmedi.

Bizim de şampiyonluk şansımız var değil bizim herkesten çok şansımız var. Geçen sene 3. olan kadroya çok önemli takviyeler yaptık. Geçen sezonun en büyük sorunumuz olan kenardan gelen oyuncu problemimizi de çözdük. Bir veya iki takviye daha yapabiliriz. Takımımız yavaş yavaş yerine oturuyor.

Ronaldinho aklımda vardı bunu seçimden önce de dile getirdim. Ama sonrasında oyuncunun maliyetini hesapladığımızda altından kalkabileceğimiz bir durum değildi. Beşiktaş taraftarı olarak onu burada görmek isterim ama sponsor bulsak bile bunu bir hayal olarak görüyorum.

Almeida'nın sözleşmesinde bazı sıkıntılar var. Kontratı seneye sona erdiğinde kulüpten ayrılırken cebimizden 2,7 milyon avro çıkacak. Oyuncumuza eğer kalmak istiyorsa bizim şartlarımıza uyması gerektiğini bildirdik. Yeni sözleşme yapalım performansa dayalı bir maddeler koyalım dedik.

Tolga'nın transferi konusunda çok uğraştık. Üç milyon olmuyorsa, üç buçuk verelim düşüncesi geride kaldı. Sıkı pazarlık yaptık ve anlaştık. Tolga'ya verilen paranın oyuncunun değeri açısından düşük olduğunu düşünüyorum ama Tolga'nın tek alıcısı bizken fazla para ödediğimiz de bir gerçek.''

Haber Kaynağı: Eurosport

Samsung Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

aynen öyle
adinin biri yalan haber uyduruyor ortaligi karistiriyo
sonrada bizim taraftar basiyo küfrü
gercek ortaya cikincada susuyo
küfrü yiyenin yanina kar kaliyo yedigi küfür
sonrada cikip piskin piskin forza besiktas basin tiras diyo
tolga konusundada ozelestiri yapmis
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Bugüde benden en fazla 2,5 çıkar gerisini sponsorlar verirse olur

diyor..

orman enteresan konuşıuyor sürekli.

hiç bir sözüne tam güvenemiyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Anlamadim bende baskani, taraftari mi oyaliyor, dalga mi geciyor yoksa ciddi mi ?

Ki baskan ben transfer konusmam diyen biri, neden transfer konusuyor..?

Baskanda populist olmayi tercih ediyor ama yanlis yapiyor.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi