Ana Menü

İbrahim Toraman Kaptanlığı bıraktı..

Başlatan NoPasaran, Temmuz 24, 2013, 21:58:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Bence de kaptan bi turk futbolcumuz olabilirdi.
Toraman ne olursa olsun emek vermis ve senelerini gecirmis bence kaptanlik onda kalmali cikmadigi maclarda devredilmeliydi madem oynatmayacaksin cok sık.
Bence tavir bakimindan hos ve şık bi hareket olmamış toramanin yerinde olsam cok uzulurdum.
Besiktasimiz icin hayırlısı olsun.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

Alıntı yapılan: IL Capitano - Temmuz 24, 2013, 22:13:40
Toramanin psikolojisini dusunuyorum da, kolay degil yani. Cok sIk rastlanab bir olay degil aslinda , hayirli neyse o olsun.

zamaninda deli'nin psikolojisini Toraman dusunmediyse onunkinide ben dusunmem,
kaptan deliyken toraman oldu, simdi sira Toramanda, Allah buyuktur, yuva yikanin yuvasi olmaz misali,
kaptanligi al, adami isinden et sonra yan gel yat, yok artik
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ERHUN

Bence kaptanlığı hak eden Türk futbolcumuz yok. Takıma verdiği emeğe göre seçsek Necip olmalı ki banko bir oyuncu değil. Ben bu seneki kadroda banko olarak Manuel ve Tolga'yı görüyorum. Sivok bile banko değil. Ersan-Pedro-Sivok-Escude değişmeli oynayacaktır.

IL Capitano

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ağustos 01, 2013, 16:07:07
Alıntı yapılan: IL Capitano - Temmuz 24, 2013, 22:13:40
Toramanin psikolojisini dusunuyorum da, kolay degil yani. Cok sIk rastlanab bir olay degil aslinda , hayirli neyse o olsun.

zamaninda deli'nin psikolojisini Toraman dusunmediyse onunkinide ben dusunmem,
kaptan deliyken toraman oldu, simdi sira Toramanda, Allah buyuktur, yuva yikanin yuvasi olmaz misali,
kaptanligi al, adami isinden et sonra yan gel yat, yok artik

Ihsan ne alaka kardes? Sanki toraman baskandi, teknik direktördu de kararlari verdi. Kaptanlik o zaman Toramana teknik ve idari ekip tarafindan verildi. Yuva yikmakla karsilastirmak ? Oyuncuya karsi hissetigin nefret ( belki biraz agir ) olaylari bence görmeni etkiliyor adminim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Ilahi adalet iste. Deliyi isinden etti mi Toraman, etti. Kaptanliktanda oldu,  kim oldu sonra kaptan? Toraman.
Yonetim gonderiyorsa cikip sahip ciksaydi kaptanina. Deseydi o da suclu bende, varsa cezamiz ikimize verin.

Birkere Delinin gittigine uzulmedim cunki zarari daha coktu, ama bu sekilde gitmesine uzuldum, . Toramanin deliden farki yok, ama simdi Toramanin neden kaptanligi alindi
ah vah diyenlere, senden sadece alinti yaptim, cunki Delininde psikolojisini dusunmeyenler icin, o donemde toramancilar türemisti,ergenler genelde ama neyse, simdi anlasinlar diye alinti yaptim senden. Ikiside Besiktasin futbolcusu, boyle Toramanci, yok Ilhanci , Sergenci ayrimlari oldum olasi sevmedim ve takima hep zarar vermistir bu tip dusunceler.

Toramana nefretim yok, oynadigi futbol ile yorumlarim, delide ayni, zarar veriyorlar(di) o nedenlede ikisini ilk 11de degilde IYI bir yedek olarak gormek bana gore daha mantikli.  Ve Bilicte oyle dusunuyor sanirim, cokta dogru ve gecikmis karar.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

Delinin kaptanligi filan elinden alinmadi, disiplinsiz hareketleri yuzunden o zamanin yönetimi ve teknik heyeti tarafindan takimdan gönderildi. Gönderilen futbolcununda olusan durumdan dolayi kaptanligi dustu.

Yani alakayi, ilahi adaleti ben cözemiyorum. Su an olan olay, takimda olan birinci kaptanin elinden kaptanliginin alinmasi ve takimda kalmasi. Yani bu cok agir bi olay. Ben böyle bir seyi daha önce görmedim, duymadim.

Degisik yerlerde hadi gitsene, defol Toraman  filan diye yaziliyor, iyisiyle kötuyse 9 yil siyah/beyaz forma icin ter dökmus bi futbolcu bu. Vallahi biz niye böyle olduk anlamiyorum. Maalesef son 10 yilda cok degistik.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: IL Capitano - Ağustos 05, 2013, 20:48:15
Su an olan olay, takimda olan birinci kaptanin elinden kaptanliginin alinmasi ve takimda kalmasi.

Vefa falan tamam ama bir yere kadar. Oynadığı futbolla Beşiktaş'a zarar veriyor Toraman.

Valla keşke kaptanlığım alındı, küstüm gitmek istiyorum dese, yönetim de izin verse.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

olayi degisik acidan yorumluyoruz bence MelisCan.

bide son 17 yilda 2 kere sampiyon olmus bir takimda oynadigi futbolla bize asiri yararli olan bi futbolcu ben göremiyorum zaten ,
hele hele su anki kadroda kim var acaba?
biri tutamaz, biri atamaz, biri antrenöruyle gecinemez, 3-5 tanesi futbolcumu belli degil. körler ve sagirlar kadrosu. yeniler hakkinda birsey söylemek istemiyorum cunku en fazla 4 mac sonra "niye bunlari aldik" yaygarasi baslayacak taraftarda. Yani Toraman zarar veriyorda ya gerisi ya bizler?. Escude bile diyor onlar real ve barca ise biz sevillayiz diye. takima gelmis bir yabanci bile kulupten ve de seyirciden bunlari hissediyorsa , el fatiha demek lazim. Biz bitmisiz .

keskinli

karizma isi bunlar
sevilirsen en ufak katkinla göklere cikarilirsin
sevilmezsen agzinla kus tutsan yaranamazsin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin