Ana Menü

'Şampiyonluğumuz kutlu olsun'

Başlatan CHEm !, Mart 23, 2007, 16:48:39

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

osi_bjk

Taraftarı boyle roportajla daha da umutlandırıyor.Ama dereyi gormeden pacaları sıvamak bence hiç mantıklı değil.Sezon sonunda goreceğiz şampiyonu inşallah biz oluruz ama ya olamazsak boyle bi acıklamadan sonra.Evet bizim fisktur avantajımız var ama takım son erciyes macında hiç güzel oynamadı ve boyle oynamaya da dewam ederse işimiz gercekten zor.Hadi hayırlısı
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

IL Capitano

bosevike katiliyorum, bu tip aciklamalar bizim futbolcularda stress , diger takim futbolcularinda hirs yapar gibi geliyor bana
dikkat ederseniz yeni yönetimle birlikte basina aciklama yapan BJKli yönetici sayisinda bayagi bir artis var..

hadi hayirlisi
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Kartalizmatik

ben mabedimden memnunum..stadın dışını boyayıp birkaç yenilik yapmak yeterli olur..stadı yıkmak gereksiz ve saçma
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

mertcan

umutlandırıp utandırmasınlar bariiiii

alper_1903

bu tip aciklamalar cok yanlis
örnek iste fenerbahce kulübü bi de adnan polat (1puan kaldi fark, bizde yedik:-)
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

gordu87

yaw ne gerek var böle açıklamalara..sezon sonunda görücez zaten..

stad a gelince 36 bin kişilk stad olucakmış..böle saçmalık olmaz..stadın kapasitesi nedir bizim?..32 bin değilmi..yapsınlar 50 bin kişilk güzel bi stad yoksa ne gerek var stada ..
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

Delirdik

stad oLayında sadece kapasiteye bakmayın, şuan tuvaLetLer feLan rezaLet. büfeLerde çok az.
ama bu oLumsuzLukLarı daha modern bir stad yapıcaz diyerek tarihi inönüyü yıkıp baştan yapmak bence aptaLLıktır.
satata dokunuLmadan da tabî yapıLabiLir..

fener seyircisini görüyoruz, dağıLmış haLdeLer.
yeni statta fiyatLar yükseLcek ve maça geLecek oLanLar yüksek geLirLi kişiLer oLacaktır. bunun anLamı da ha fener tribünü ha bizim tribün
Tribünümüz eriyip biticektir bence

statta Taraftar değiL SEYİRCİ oLacaktır

proje korkutuyor beni. DokunmasınLar İnönü'ye

yöneticinin yaptığı açıkLama ise çok çocukça
ne gerek var böyLe şeyLere. ağır oLmaLarı gerekir.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carsi52

Bu neden bahsediyo ya 36 bin kişilikmiş manyakmıdır bunlar ya resmen kafayı yemişler.Bide yapılana kadar maçları ali samiyende yada olimpiyatta oynıcaklarmış :oklava böyle bişe yapmazlar inşaallah :oklava
Bölünür senin için uykular!

alper_1903

insallah ya kimse gelmez ki olimpiyata kimceker o yolu bile bile

tamam besiktas taraftari herseyi yapabilecek kapasitede ama iyi olmaz yani :-)
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

husoeagle

alperen

herseyın zamanı var bence cok erken bu tur acıklamalar ıcın ezıklerden kalma bır yonetıcılık anlayısı
Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....

noumansız

Bencede çok gereksiz ve yersiz açıklamalar. aziz böyle açıklamalarla gs ye 5 şampiyonluk verdi. Beşiktaşlılık duruşundan bahsedenlerin yapmış olduğu açıklamalar bu duruşa aykırıdır. Sezon sonunda ALLAH Göstermesin şampiyon olamazsak ozaman nedicek? bizde ötekiler gibi başkalarınımı suçlu göstericez? Bence zamansız bi' açıkalama. Stad olayında 4bin kişilik fazlalık için bukadar para ve zaman harcamaya değermi? stadın içini dışını yenilesinler o bize yeter. yeni stad yapılınca bu ruh orada devam edicekmi? yeni stad projesi için anket hazırlanmalı.
BeşiktAŞK...

kurtcobani

dayı herseye ragmen BE-ŞİK-TAŞ