Ana Menü

'Şampiyonluğumuz kutlu olsun'

Başlatan CHEm !, Mart 23, 2007, 16:48:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, Turkcell Süper Lig'de Fenerbahçe ile yaşadıkları şampiyonluk mücadelesi konusunda iddialı açıklamalarda bulunarak, ''Biraz erken olacak ama tüm Beşiktaşlıların şampiyonluğunu şimdiden kutlarım'' dedi. Levent Erdoğan'ın, D Spor'da bu akşam yayınlanacak ''Bülent Yüksel ile Yüz Yüze'' programındaki açıklamaları, Radyospor'un internet sitesinde de yer aldı. Erdoğan, röportajında, siyah-beyazlı takımın Kayseri Erciyesspor ile yaptığı maç sonrası kulüp başkanı Yıldırım Demirören'in şampiyonlukla ilgili sözlerine atıfta bulunarak, şunları söyledi: ''Başkanımızın tahminleri boş çıkmaz. Geçen sene 'Kupa bizim, lig Galatasaray'ın' demişti. Bu iddiaların altında neden bir şey aranıyor? Bence takdir edilmeli. Başarıya inanmayanlar hedefe varamazlar. Bu yılki iddiası da uzak bir ihtimal değil. 'Not alın' demesi fazla olmuş olabilir. Ben de söylüyorum, bu yıl şampiyonluk da kupa da bizim. Bir şeyi 40 kere söylerseniz olurmuş. Adnan Polat'ın puan farkıyla şampiyonluk iddiasıyla ilgili tahminlerinin tutmamasına bakmayın, onun renkleri farklı.'' Şampiyonluğun kendilerine yakın olduğunu savunan Erdoğan, ''Bu şampiyonluğu elbirliğiyle karşılayalım. Biraz erken olacak ama tüm Beşiktaşlıların şampiyonluğunu şimdiden kutlarım. Beşiktaş camiası havaya girmedi. Ortada gerçekler var. Fikstür avantajı bizde. Fenerbahçe 3 derbi maçı yapacak'' diye konuştu. Beşiktaş'ın başarısız olduğu yönünde yorumlar yapıldığını hatırlatan Levent Erdoğan, ''Yıl sonunda çok ciddi transferler yapmayacağız. Genç ve oturmuş bir kadromuz var. Eksik bir iki yere yapacağımız takviye yeterli olacak'' dedi.

Allah kitap Beşiktaş

ugur24

yöneticilerimiz böyle konuşunca daha çok umutlanıyoruz..bu röportajın tamamını okudum az önce..iki hafta içinde yeni stat projesi basına tanıtılacakmış..yepyeni bir stat bizleri bekliyo..ama gerek varmı tartışılır..

Dewi1TenGri

roportaj için bende boyle seylerın konusulmasın dan mutluyuz ve umutluyuz ama stad için gerek war mıı söz konusu
RAMPALARIN USTASIYIM GÖZLERİNİN HASTASIYIM.61

[KralKartal]

Eskiden fener yapardi bunu, lig bitmeden sampiyonluk kutlamalari felan
sonra HUSRANLA karsilasirlardi rezil olurlardi...

Nedir bu, bizde bi fener ozentisi mi avr
yoneticiler arasinda???

sampiyon daha belli degil... hele lig bitsin, sampiyon kim gorecez
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Dem@

güzel bi açıkmama yapmış yönetici ama biz yeni  doğan bebeğe hadi kalk yürü demiyoruz.ligin bitmesine daha haftalar var maç bu belli olmaz yenmekte var yenilmekte inşallah oynanan maçlarda galibiyeti alırsak o zaman ilan ederiz şampiyonluğumuzu

mdc

Çok gereksiz bir açıklama
Yılllar öncede fenerli yöneticiler böyle açıklama yapıp ,
Sene sonunda bize uefa yeter diyorlardı :D

Başka bir yazım da bu kadar kesin konuşmalarının altında bir şey var demiştir.
Büyük ihtimalle şampiyonuz.
Ama .....
HAYATTA BEŞİKTAŞ

mdc

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, Turkcell Süper Lig'de Fenerbahçe ile yaşadıkları şampiyonluk mücadelesi konusunda iddialı açıklamalarda bulunarak, ''Biraz erken olacak ama tüm Beşiktaşlıların şampiyonluğunu şimdiden kutlarım'' dedi.
Levent Erdoğan'ın, D Spor'da bu akşam yayınlanacak ''Bülent Yüksel ile Yüz Yüze'' programındaki açıklamaları, Radyospor'un internet sitesinde de yer aldı.
Erdoğan, röportajında, siyah-beyazlı takımın Kayseri Erciyesspor ile yaptığı maç sonrası kulüp başkanı Yıldırım Demirören'in şampiyonlukla ilgili sözlerine atıfta bulunarak, şunları söyledi:
''Başkanımızın tahminleri boş çıkmaz. Geçen sene 'Kupa bizim, lig Galatasaray'ın' demişti. Bu iddiaların altında neden bir şey aranıyor? Bence takdir edilmeli. Başarıya inanmayanlar hedefe varamazlar. Bu yılki iddiası da uzak bir ihtimal değil. 'Not alın' demesi fazla olmuş olabilir. Ben de söylüyorum, bu yıl şampiyonluk da kupa da bizim. Bir şeyi 40 kere söylerseniz olurmuş. Adnan Polat'ın puan farkıyla şampiyonluk iddiasıyla ilgili tahminlerinin tutmamasına bakmayın, onun renkleri farklı.'' Şampiyonluğun kendilerine yakın olduğunu savunan Erdoğan, ''Bu şampiyonluğu elbirliğiyle karşılayalım. Biraz erken olacak ama tüm Beşiktaşlıların şampiyonluğunu şimdiden kutlarım. Beşiktaş camiası havaya girmedi. Ortada gerçekler var. Fikstür avantajı bizde. Fenerbahçe 3 derbi maçı yapacak'' diye konuştu.
Beşiktaş'ın başarısız olduğu yönünde yorumlar yapıldığını hatırlatan Levent Erdoğan, ''Yıl sonunda çok ciddi transferler yapmayacağız. Genç ve oturmuş bir kadromuz var. Eksik bir iki yere yapacağımız takviye yeterli olacak'' dedi.

YENİ STAT PROJESİ
Levent Erdoğan, yapılması planlanan yeni stat konusunda açıklamalarda bulunarak, ''Finans çalışmaları tamamlandı. Anıtlar Kurumu'nun onayını da rahatlıkla alırız, sorun yaşayacağımızı düşünmüyoruz. Projede her ayrıntı iyice düşünüldü'' diye konuştu.
Almanya'da görev yapan bir Türk mimarı görevlendirdiklerini kaydeden asbaşkan Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Bu mimar Schalke ve Köln'ün statlarının projelerini yaptı. 36 bin kişilik yeni bir stat yapacağız. Konum itibarıyla zaten benzeri olmayan stadımız, aynı zamanda Avrupa'nın en modern, çok amaçlı, 7 gün 24 saat ışıkları sönmeyen bir stat olacak. Projemizi iki hafta içerisinde basına tanıtacağız. Tribünleri parça parça yaparsak 4 yılda bitecek. Stadımızı tamamen yıkıp yenisini yaparsak, yaz döneminde inşaata başlamak üzere, 3 yarım sezonluk kaybımız olacak. Bu sürede hava şartlarına göre maçlarımızın bir kısmını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda, bir kısmını Ali Sami Yen Stadı'nda oynamayı düşünüyoruz.''

''ÜMRANİYE'NİN PATRONU BEŞİKTAŞLILARDIR''
Levent Erdoğan, Ümraniye'ye, bahsedildiği gibi herkesin istediği gibi elini kolunu sallayarak giremeyeceğini belirtirken, futbol şube sorumlusu Celalettin Kolot'un ''Ümraniye'nin patronu benim'' sözlerinin hatırlatılması üzerine, ''Ümraniye'nin patronu diye bir şey yok. Ümraniye'nin patronu Beşiktaşlılardır'' dedi.
Kolot'un biraz da Karadenizli olmasının verdiği heyecanla erken parladığını vurgulayan Erdoğan, ''Celal Kolot ufak tefek görünür ama yaşı o kadar ufak değil, saygısından bize 'ağabey' der. Biraz, Karadenizli olmasının verdiği heyecanla erken parlar ama sonunda hadiseyi toparlamasını da bilir. Haftalık toplantılarımızın bazılarını Ümraniye'de yaparız. Bazen motivasyon amaçlı, takıma başarı dileklerimizi iletiriz, o kadar. Yani, teknik heyetin, futbolcuların çalışmalarını sıkıntılı hale getirecek davranışlar içerisinde olmamız mümkün değil'' diye konuştu.

''İSYANA TEŞVİK EDİLİYORUZ''
Erdoğan, kulübe verilen seyircisiz maç oynama cezası konusunda ise şunları söyledi:
''Ne kadar ölçünüzü muhafaza etmeye çalışırsanız çalışın, başınıza gelen haksızlıklar karşısında ister istemez reaksiyon gösteriyorsunuz. Evet, 'Önümüz kesiliyor' dedim, 52 saniyelik kötü tezahürat nedeniyle seyircisiz oynama cezası verdiler. Sorun sadece bu değil. İkinci devre başladığından itibaren, tüm maçlarımız sonrası ceza verdiler. İster istemez isyana teşvik ediliyoruz. 'Federasyon bize karşı organize bir tavır içinde' demiyoruz. Federasyondan bağımsız kurullar, disiplin kurulu, tahkim kurulu, bize karşı daha sert.'' Siyah-beyazlı kulübün basın sözcüsü A. Gülnaz Kudunoğlu Arsel'e de destek veren Levent Erdoğan, ''Gülnaz Hanım, iletişim konusunda başarılı, iyi niyetli bir yöneticidir. Gün geçtikçe olayların seyrine ayak uyduracak ve daha faydalı olacaktır. Ufak tefek bir iki hadiseyle böyle insanları yıpratmamak gerekir. Şartlar ne olursa olsun Trabzonspor maçından sonraki demecinde bir yanlışlık görmüyorum. Zaman zaman hepimizin dili sürçebilir. Gülnaz Hanım arka plana itilecek, 'Bir de bayan bulunsun' diye yönetime alınmadı'' diye konuştu.
Asbaşkan Erdoğan, Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç'un, ''Son 4 haftaya 9 puan önde girmezsek, kolay kolay bize şampiyonluğu bırakmayacaklarını düşünüyorum'' sözleriyle ilgili olarak da ''Sayın Ali Koç böyle bir sözü neye dayanarak söyledi, bilemiyorum. Yanlış düşünüyor. Başkanımızın, bizlerin bir hedefi var, şampiyonluk... Takımımız sağlam adımlarla yolunda ilerliyor'' dedi.

''TÜRK ANTRENÖRLERE KAPIMIZ AÇIK''
Levent Erdoğan, kulüp olarak yerli antrenörlere kapılarının açık olduğunu söyledi.
Yabancı hocaların şanssızlığının, iskeleti belli olan kadronun başına gelememeleri olduğunu öne süren Erdoğan, sözlerini şöyle tamamladı:
''Örneğin Fenerbahçe, sürekli değerli oyuncular alıyor ama bu transferlerde oyun yapısı da gözetilmediği için bu kıymetli oyuncular kaybolup gidiyor. Tigana'nın takımı oturdu, sözleşmemiz devam ediyor. Başkanımızın Rıza Çalımbay döneminde 'Başarılı olamazsa 10 yıl daha yerli teknik adam gelmez' ifadesi duygusaldır. Yerli antrenörler sitem etmesin, zamanı geldiğinde olur. Her zaman, her takımda Türk antrenörlerin yeri vardır.''
HAYATTA BEŞİKTAŞ

eRe

ya aslında bu acıklamalar durduk yere yapılmaz.bırseyler hıssedılıyor kı yapılıyor.ancak bu hıssedılen seyler umarım bıze yakısmayan seyler degıldır.ancak bende ınanıyorum bu sezon adıl bır mucade sonunda sampıyon olacagımızı.hatta 4 hafta sonra puan farkı en fazla 1 olur dusuncesı ıcındeyım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ist.hatirasi/3-4

inş. şampiyon olucaz...herkes inanıyor...

stad olayı sacma geldi en fazla 45 bin olabilirdi...50 binede vurabilirdi...alan darlıgından sanıorum...36 binyapıolar daha geni ols super olurdu!
YÖNETİM İSTİFA !!!

noumAyberk

Ben şampiyonluğa inanıyorum fakat stad gereksiz 100. yılda şampiyon olduk ardından bi stad yaptılar taraftar la yönetim bölündü bi anda Beşiktaş dağlıdııı veeeee ...... şampiyonluk gitti :(

carsi52

Bence hiç güzel açıklama yapmamış.Ya şampiyon olamassak fenerin yaptığı şeyi yapmış oluyoruz şampiyon olamassak fener gibi rezil olacaz.
Bölünür senin için uykular!

gözzde_bjk

sampıyonluga hepımız ınanıoruz ama acıklamayı gereksız buluyorum lıg bıtsın sampıyon olalım ozamn yapılsın acıklamalar biz aylar oncesınden sampyon olcagımızı zaten bılıyoduk denılsın ama bukadar erken ve basına yapılan bı acıklama cok yersız olmus umarım kımse bu lafların altında ezılmez ve sezon sonu BEŞİKTAŞIMIZ ŞAMPIYON OLUR!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

freedom forever

bizim stadımız kaç kişilik yhavv bunlar 36binden söz ediyorlar ,zaten bizim stadımız 36 bin kişilik bir stad dan daha güzel yapacaksan yap 60 bin kişilkte o zmn seni tebrik ediyiimm
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

yigit_izmitli

neye dayanarak böyle bir açıklama yapıyolar anlamıyorum

nasıl bizim şampiyonluk ihtimalimiz varsa aynı şekilde fb ve gs ninde şampiyonluk ihtimalleri bizimki kadar yüksek

erkenden futbolcuları havaya sokmak gereksiz ve yersiz

onlar sadece önlerindeki maçları oynayıp kazansınlar çnkü oynanan futbol hiçte şampiyonluk için yarışan bi takımın futbolu değil .

freedom forever

bence bu tarzz bir açıklama 9hafta öncesinden futbolcuyu rahatlığa kavuşturmaz daha çok sıkıntı ve sitres yapmasına neden olur
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.