Ana Menü

Beşiktaş Yeni Ana Sponsoru Vodafone !

Başlatan ilhan mansız_melis, Haziran 13, 2013, 11:11:50

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

15 Temmuzda imzalanacak ihsan..
Telekom gslatasaraya sanırım 150 milyon euro vermişyi 10 sene için

en az 200 bekliyorum ben ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

Alıntı yapılan: NoPasaran - Haziran 13, 2013, 20:53:00
15 Temmuzda imzalanacak ihsan..
Telekom gslatasaraya sanırım 150 milyon euro vermişyi 10 sene için

en az 200 bekliyorum ben ;D

ağzından bal damlıyor bal
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Abi 10 sene için forma ve stat için 200 milyon euro almamız lazım zaten..

Bunun 100 milyon eurosu stat için gider..

Geri kalan parada bizim kasaya kalır gibi geliyor..

450 milyon tl borç 3 senede nasıl 100 milyon tl standartlarına inecek yoksa
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Alıntı yapılan: NoPasaran - Haziran 13, 2013, 20:30:12
Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 13, 2013, 20:22:33
Hayirli olsun
insaallah isim hakkinin degerini vermislerdir veya vereceklerdir

Abi spor tarihinin en büyük anlaşması diyor ülkemiz için

bence iyi para aldık ;D
bu miktara 200 kere takla atarim valla
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Haziran 13, 2013, 14:45:01
Alıntı yapılan: ERHUN - Haziran 13, 2013, 11:40:13
Benim kartalcell avea ne olacak? Taahhüt vermiştim 1 yıl.
Aslında turkcell-vodafone-avea kullanmış biri olarak söyleyeceğim tek şey en memnun olduğum operatör avea. 1 defa bile faturaya bindirme yapmadılar. Turkcell o konuda birinci. Ne olursa olsun kartalcell vodefone olursa ona geçerim taahhüt sonu (fiyatlar aynı şekilde olursa tabii).

O başka bir olay.Sanal operatör anlaşmamız Avea ile ve onunla devam edecektir.

Ancak Vodafone muhtemelen indirim yapacaktır. Beşiktaş kart için olabilir..

Ben bu zor günlerde böylesine büyük bir anlaşima yaparak Kulübümüze destek olduğu için 10 lira 20 lira fiyat farkı gözetmeksizin destek olacağım bu operatöre

Ekim'e kadar taahhüt devam ediyor zaten ancak taahhüt sonrası içinde kararsızım.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Şaşırmadım.
Bu adama inananlar var bir de. Başkan olsa anlayacağım. Emirates, başkan adayı birini ciddiye alıp anlaşma yapar mı?

NoPasaran

Beşiktaş - Vodafone Türkiye İşbirliği

13.06.2013 16:05:15

Beşiktaş JK ve Vodafone Türkiye, Türk spor tarihinin en önemli sponsorluk anlaşması için ilk adımı attı.

Başkan Fikret Orman, Vodafone Türkiye ile  Türk spor tarihinin en önemli sponsorluk anlaşması için ön anlaşma imzaladı.

Türkiye'nin en köklü ve en büyük spor camiası Beşiktaş ile gelirler bakımından dünyanın en büyük mobil iletişim şirketlerinden Vodafone bir araya geldi.
Beşiktaş JK ile Vodafone Türkiye, stadyum isim hakkı ve forma sponsorluğu için ön anlaşma imzaladı.

Önümüzdeki dönemde detaylarının paylaşılacağı ön anlaşma ile Beşiktaş ve Vodafone Türkiye, gelecek sezonlar için önemli bir işbirliğinin ilk adımlarını attı. 13 Haziran 2013 Perşembe günü Vodafone Plaza'da gerçekleşen ön anlaşma için Başkan Fikret Orman ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt bir araya geldi.

Orman: "Beşiktaş Çağ Atlayacak"

Beşiktaş'ın en zorlu döneminde göreve soyunduğunun altını çizen Başkan Fikret Orman, kulübün borçlarını azaltmak için büyük gayret gösterdiklerini belirtti. Bu anlamda sponsorluk anlaşmalarına büyük önem verdiklerini kaydeden Orman, şunları söyledi:

"Beşiktaş'ın geleceğini teminat altına almak adına en değerli projemiz stad inşaatıdır. Biz aslında sadece İnönü Stadı'nı yıkmıyor, Beşiktaş'ın geleceğini inşa ediyoruz. Stadı yaparken, kulübe en az yük olacak şekilde yapmak üzere ilk günden beri çalışıyoruz. Bu çerçevede yanımıza dünyanın en büyük mobil iletişim şirketlerinden ve en değerli markalarından biri olan Vodafone'u aldık. Sadece futbol karşılaşmalarının oynanacağı değil, uluslararası birçok organizasyona ev sahipliği yapacak, kapasitesi artırılmış ve dünyanın en modern stadyumlarından birini Beşiktaş'a armağan edeceğiz. Bu stadyum sağladığı gelirlerle Beşiktaş'ın geleceğini teminat altına alacak ve Beşiktaşımız çağ atlayacak. Yeniden inşa edeceğimiz İnönü Stadyumu'nun isim sponsorluğu da dahil kapsamlı bir sponsorluk anlaşması için Vodafone Türkiye ile uzun zamandır görüşüyorduk. Şu an Vodafone Türkiye ile ön mutabakat sürecindeyiz. Bir ay içinde nihai sözleşmeye imzalarımızı atmayı hedefliyoruz. Vodafone gibi global ve değerli bir markanın isminin stadyumumuza çok yakışacağına ve bu anlaşmanın Beşiktaş JK olduğu kadar, Türk futboluna değer katacağına inanıyoruz."

Gökhan Öğüt: "Uzun zamandır görüşmelerimizin sürdüğü bir sponsorluk"

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt de konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

"Vodafone Türkiye olarak, ülkemizin bilgi toplumuna dönüşmesine katkı sağlayacak  teknolojik yatırımlarımızı sürdürürken, sosyal ve kültürel gelişime destek sunacak yatırımlarımıza da devam ediyoruz. Bu anlayışla, dünyadaki en önemli ortak ilgi alanlarından biri olan sporun birçok dalına global ve yerel çapta önemli yatırımlar yapıyor; gerek markamız, gerekse ülke sporuna değer katacağına inandığımız sponsorluk fırsatlarını yakından izliyor, değerlendiriyoruz. Bu kapsamda, uzun zamandır yakından takip ettiğimiz ve görüşmelerimizin sürdüğü bir sponsorluk anlaşmasında önemli bir noktaya gelmiş bulunuyoruz. Ülkemizin en önemli futbol arenalarından biri olan İnönü Stadyumu'na, Türkiye'nin en büyük spor anlaşmalarından birini gerçekleştirerek, isim ve forma sponsorlukları ile reklam alanları çerçevesinde Beşiktaş JK ile ön anlaşma imzaladığımızı duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Böylece, 30 Temmuz 2013 tarihine kadar bitmesi hedeflenen nihai sözleşme görüşmelerinde Beşiktaş JK ile münhasır firma olarak süreci tamamlamayı hedefliyoruz. Vodafone Türkiye olarak, global gücümüz ve teknolojimizi kullanarak, İnönü Stadyumu'na, İstanbul'a ve Türk sporuna değer katacağımıza inanıyoruz."

Haber Kaynağı: Bjk.com.tr
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Yalanlandi bu haber resmi site tarafindan

NoPasaran

Açık Mert Korkusuz isimli gazetenin 'Kartal'da Sponsor Krizi' başlıklı asılsız haberini kınıyoruz.
Sponsorluk çalışmaları çerçevesinde dünyanın en önemli firmaları arasında yer alan Vodafone ile görüşmelerini sonuçlandırma aşamasına gelen kulübümüz, böyle önemli bir anlaşmanın öncesinde Açık Mert Korkusuz isimli gazetede çıkan uydurma haberi maksatlı bulmaktadır.

Kulübümüz için büyük önemi bulunan bu anlaşmayı baltalamak amacıyla yapıldığı düşünülen bu uydurma haber ile ilgili, kanuni haklarımızı kullanacağımızı belirtiriz.

Taraftarlarımızın ve camiamızın bu gibi maksatlı haberleri dikkate almamalarını özellikle rica ederiz.

Saygılarımızla,
Beşiktaş JK
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

bır sorun oldugu kesın.bugune kadar acıklanması lazımdı.eger bu sorun yuzunden anlasma yatarsa o zaman yonetım en buyuk rezıllıgını yapmıs olur.ve benım gozumde de degerınde azalma olur
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Vodafone Temmuz sonu itibari ile imzanaalcak demişti aslında..

Ben aznnetmiyorum sorun olduğunu nedense
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

AMK gazetesi acik mert korkusuz mu oluyor?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.