Ana Menü

Gökhan Töre Beşiktaş'ta

Başlatan ilhan mansız_melis, Haziran 11, 2013, 11:28:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş Futbol A.Ş.'den KAP'a gönderilen açıklamada Gökhan Töre'nin transferi için görüşmelere başlandığı bildirildi.
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklama şöyledir:

"Futbolcu Gökhan Töre'nin transferi için Kulubü Rubin Kazan ve futbolcu ile görüşmelere başlanmıştır."
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

İyi bir transfer bence. Umarım gerçekleşir.

CR7

Şirketimiz ile Rubin Kazan arasında profesyonel  futbolcu Gökhan Töre'nin 11.06.2013 ile 31.05.2014 tarihleri arasında kiralanması için aşağıdaki koşullarda anlaşmaya varılmıştır.

1) 11.06.2013 ile 31.05.2014 tarihleri arasında net avro350,000.00 (üçyüzellibin euro) aşağıdaki şekilde ödenecektir.
   avro150,000.00 - 30 Haziran 2013 
   avro100,000.00 - 31 Ocak 2014 
   avro100,000.00 - 31 Mayıs 2014     

2) Ayrıca,Şirketimiz  30 Mayıs 2014 tarihine kadar  Gökhan Töre'yi   avro 7,500,000 (yedi milyon beşyüzbin euro) ödenmesi koşuluyla  satınalma opsiyonuna sahiptir.
Futbolcu Gökhan Töre ile anlaşma şartları aşağıdaki şekildedir.

- 2013-2014 sezonu  için futbolcuya net 900,000.00 euro(dokuzyüz bin euro) garanti bedeli ödenecektir.

- 2013-2014 sezonu için futbolcuya 10,000 euro( on bin euro) maç başı ödeme yapılacaktır.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Önemli bir transfer..

Sevindim..

Beşiktaşın bir iki tane böyle bir oyuncu alması lazım

yerli kalitesi çok önemli..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Maestro

İnşallah yararlı olur çünkü yetenekli bir isim olduğu belli ..

Nedense ben bu adamın oyun tarzını Serdar Özkan'a benzetiyorum biraz  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Nouma21

kapalı kutu... kanat altrntifi arttı  o acıdan iyi olcayla holoskya değişmeli oynar
İKÜ_BJk

ilhan mansız_melis

Çok da kapalı kutu değil Gökhan.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Nouma21

gecen sene doğru düzgün oynamamış milli takımdada olcayın yarısı kadar perfrmans gösteremedi.kapalı kutu inş form tutarda yaralı olur
İKÜ_BJk

RCA

İyi bir transfer. hızlı, seri, atik bir adam. form tutarsa çok iyi servis yapar forvetlere.

bir de allah aşkına holoskoyla falan karşılaştırmayın. ben oldum olası holoskoya güvenemiyorum o da ayrı bi konu
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.