Ana Menü

Taksim Gezi Parkı YIKIMA DİRENİYOR

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2013, 01:14:07

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

benim mesajımı silen diktatör kim?
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

fenerbahçeliler bazen "bütün takımlar bize karşı, 17 takımı da yendik, hepinize kapak olsun" tarzı şeyler söylüyorlar ya,

işte akp de karşısına ülkenin bütün siyasi tavırlarını aldı. üstelik hala en büyük biziz diyorlar. ordan anlayın hallerini.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

beckyZWICKY

özgürlükten, ifade özgürlüğünden, diktatörlükten bahsederken samimiyetine inanmayacağım abi.

ne farkı kaldı Erdoğanın halkı susturmaya çalışmasından elindeki yetkiyle..

sende elinde ki yetkiyle bunu yapıyorsun şuan..

unutmam gereken..

El Colgado

NoPasaran

Sercan burası yeri değil ama yazayım..

"Mesaj yazıyorsun Küfürlü"..

Kimse görmeden seni sevdiğimden Siliyorum küfürlü yerleri..

Sonra birdaha geliyorsun aynı yerleri bu sefer büyük harflerle yazıyorsun..

Bu kez yine silsem yine aynı şeyi yapacağın için Mesajı kimse okumadan sileyim diyorum..

Çünkü kızıyorum, belki çok önemli değil ama cezalık bir durum yapıyorsun. Ne gereği var şurada yazsak..

Sana ceza vermek yada vermemek sorun değil..

1 sene sonra başka üye gelecek Sen Sercana vermediğin cezayı bize veriyorsun dieycek..

Mesala yine diyecekler sadece bu mesajdan dolayı..

Ama durum bu..

Bilesin yani..

**Mesaj editlerek yeniden koyuldu madem öyle..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

evet yazdım.. sonra baktım küfür kısmım yazmıyor.. otomatik silindi diye düşündüm.. harf boşlklarıyla yazdım 2'nci sefere otomatik silmesin diye..

ve inan ceza sorun değil.. mesajım durup küfür kısmı biplenseydi olurdu.. bipten anlardı herkez zaten demek istediğimi mesajımla birlikte..

tek birşey soracağım.. kaç arkadaşınla tanıdığınla kavga ettin, ettik, ettiniz? bu konudan..

tekrar demekten kaçınmayacağım; ŞU KONUYU KAPATIN... Dinimi kullanıp oy almaya çalışan akp'ninde, atamı kullanıp oy almaya çalışan chp'nin de canı cehenneme..

bu diktatör ve samimiyetsizler yüzünden şurda kırılmasın kimse birbirine. çok arkadaşımı gördüm birbiriyle kavga eden bunlar yüzünden sıkıldım artık.

unutmam gereken..

keskinli

Alıntı yapılan: erdibatmaz - Haziran 22, 2013, 00:23:40
fenerbahçeliler bazen "bütün takımlar bize karşı, 17 takımı da yendik, hepinize kapak olsun" tarzı şeyler söylüyorlar ya,

işte akp de karşısına ülkenin bütün siyasi tavırlarını aldı. üstelik hala en büyük biziz diyorlar. ordan anlayın hallerini.
haksizda degiller erdi?
herkes onlara karsi ama yinede türkiyenin en saglikli kulübü :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdibatmaz

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 22, 2013, 00:37:57
Alıntı yapılan: erdibatmaz - Haziran 22, 2013, 00:23:40

haksizda degiller erdi?
herkes onlara karsi ama yinede türkiyenin en saglikli kulübü :)

ahmet abi bu yorumunu büyük talihsizlik olarak algılıyorum.

fbnin hakemlerle aldığı maçları, akpnin yalan haberciliklerle ve maddi yardım karşılığı topladığı sempatizanlarıyla kıyaslarsak belki daha sağlıklı bi benzetme olur.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

keskinli

Türkiyenin en saglikli kulübü febedir
böyle olmasaydi yasadiklari talihsizligin altindan kalkamazlardi
bunun neresi talihsiz anlamadim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

beckyZWICKY

unutmam gereken..

El Colgado

Sen volkan mısın?
Komik geldi söylediğin ima falan yok. Güzel espriydi. Okuyunca neşelendim. Sağ ol.

K.D

şu sayfaları baştan sonra tekrar gözden geçirdim de ben de sercan abiye katılıyorum konu daha fazla dağılmadan ve herkes konuyu kişiselleştirmeden kapatalım volkan abi tabi diğer üyelerinde rızası oluyorsa.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ilhan mansız_melis

Niye ? Her tartışılan konuyu kapatalım o zaman.

Taksim'de müdahaleye başladı yine cemaatin polisi.

Herhalde bugünkü suçları da kaldırım üzerinde fazla durarak parke taşlarını aşındırmak.

Karanfile karşı toma heyt be demokrasiye bak :) Elleri armut toplamayan polisimize bak. :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

K.D

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Haziran 22, 2013, 20:36:16
Niye ? Her tartışılan konuyu kapatalım o zaman.

Taksim'de müdahaleye başladı yine cemaatin polisi.

Herhalde bugünkü suçları da kaldırım üzerinde fazla durarak parke taşlarını aşındırmak.

Karanfile karşı toma heyt be demokrasiye bak :) Elleri armut toplamayan polisimize bak. :)
hayır meliscim tabiki tartışmalar olacak burası bir forum ama burası bir beşiktaş forumu ve bence tartışmalar fazla siyasileşmeye ve fazla kişiselleşmeye başladı :) ama bu tamamen şahsi fikrim tabiki çoğunluk devam etsin isterse konu devam eder burası demokratik bir forum :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)