Ana Menü

Taksim Gezi Parkı YIKIMA DİRENİYOR

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2013, 01:14:07

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Evlere baskınlar yapılıp gözaltına alınanlar olmuş.

Hitler Almanyası'nda yaşıyoruz ya.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

diger yuzde elliyi yavas yavas acik cezaevine koyacaklar bu gidisle. yalniz sunu belirtmek isterim, ne oldugu belirsiz bir durum icindeler, paniklediler.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

dishi_eagle

RTE alsın %50sini gitsinler Türkiyemden . Biz marjinaller , çapulcular , faiz lobijileri yaşayalım TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYEMDE . Diktataörlükle yönetilmek istemiyoruz ...

NoPasaran

2014 ten sonra Erdoğan devri kapanır bu ülkede

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Bencede.  Sadece sana oy vermediler diye insanlara bu kadar zulum edilir mi? Daha olaylarin ilk ciktiginda cikardin ilimli, yapici bir durus gösterirdin herkesin takdirini kazanirdin. Asarim keserimle Volkanin dedigi gibi forum yönetilmez. Sen butun ulkenin basbakanisin, bu nedir yahu ? 35 milyon insana terorist, capulcu denir mi? Anliyamiyorum, hersey senin elindeyken kime guc gösterisi yapiyorsun? Yazik gercekten. Keske diger uluslara gösterdigin inceligi kendi halkinada gösterebilseydin.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

El Colgado

Yeni neslin akp ile alakasi yok onlarda farkinda

ERHUN

Grup konuşmalarını az önce dinledim.
Geçmiş başbakanları geçtim, bu kadar yalan konuşan bir siyasetçi daha görmedim.

https://www.facebook.com/photo.php?v=164960363683987

El Maestro

Yalan ağzına yuva yapmış tayyipin .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

Alıntı yapılan: NoPasaran - Haziran 18, 2013, 16:44:10

Hic sanmiyorum,ayni cogunlukla yine secilir.belkide oylari artmisdir bile son yasananlarla birlikte
basbakanmi olur yoksa cumhurbaskanimi yada fikir bakanimi olur geri plandan bilemem
Hep ayni cevrelere takilip hep ayni haberleri izlediginiz icin cogunluk saniyorsunuz fikirlerinizi
bunun örneklerini bu forumda cok gördük,haksiz ciktigindan dolayi forumu ve siyaseti birakanlar bile oldu
bld secimlerinin kendi kanunlari var,tahminler zor yapilir ama genel secimlerde ne kadar farkla kazanacagini görecegiz hep beraber
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

yuzde 20 oy kullanmadı
yuzde 80 ıcınde yuzde 40 aldı
yuzde 10u en az hıle ıledır dıye dusunuyorum
malum coplerden cıkan oylar olu secmenler kesılen elektrıkler sandıkta saymanlardan bırı babamdı ıyı bılırız
yuzde 30u gecemezler normalde
sımdı bız mı azınlık oluyoruz
burada farklı partılerden var ancak eyleme katılan cogunluk var
gercek bır secımde photoshopsuz kalabalıgı dusunursek veya mıtıng ıcın dagıtılan paraya karsılık bedavaya eylemlere katılanları dusunursek cogunlugun tarafı bellı de
ıste su duzen!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

Istediginiz kadar sayilari güzellestirsenizde akp nin büyük bi cogunlugu oldugunu degistiremezsiniz
neredeyse her ilde milletvekili varken kimileri bölgesel parti olarak kaliyor
akp reklami yapmiyorum.bunlar kesin tespitler
Bölgesellikten cikan baska bi parti meydana cikana kadar akp 1.parti olarak kalir
halkiyla barisik olmayan akp bir tarafta halkiyla sözde barisik partiler bi tarafta
gel görkü diger partiler memleketin bir kismiyla barisikki baska bölgelerde milletvekili cikaramiyorlar
Hal böyle oluncada akp nin basarisi kacinilmaz sonuc
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

DIABLO

tahminim bu seçimde akp dahada yükseltir bence

akp başarısından değil abi başka parti göremiyorlar bence akp kötünün iyisi olarak görüyorlar ki zaten çoğununda kafası doldurulmuştur bilinçsiz halk 
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ERHUN

Akşamüzeri 6'da Taksim:

Bir arkadaş esprili yaklaşmış:

Bu adam gibi adamda Ankara'dan:

En güzel protesto şekli buymuş gerçekten. Tartışıp sonuca ulaşmak en iyisi. Ancak karşındaki ya anlayabilecek kapasitede değil yada anlamamak için diretiyor. O zaman susalım, onların kapasitesi yetmezse de aralarında anlayanlar illaki olacaktır. Bu arada, polis çok iyi çalışıyor. Dün akşam bir çok kişi "durduğu" için gözaltına alındı. Ülkeye bak, durmakta suç.

CR7

Egemen Bağış bugün çok iyi demiş.

CHP'nin muhalefeti iyi yapamadığını görmesi gerekiyor. Bunu yapamadığını anlayan halk muhalefeti kendisi yaptı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 18, 2013, 20:13:05
Alıntı yapılan: NoPasaran - Haziran 18, 2013, 16:44:10

Hic sanmiyorum,ayni cogunlukla yine secilir.belkide oylari artmisdir bile son yasananlarla birlikte
basbakanmi olur yoksa cumhurbaskanimi yada fikir bakanimi olur geri plandan bilemem
Hep ayni cevrelere takilip hep ayni haberleri izlediginiz icin cogunluk saniyorsunuz fikirlerinizi
bunun örneklerini bu forumda cok gördük,haksiz ciktigindan dolayi forumu ve siyaseti birakanlar bile oldu
bld secimlerinin kendi kanunlari var,tahminler zor yapilir ama genel secimlerde ne kadar farkla kazanacagini görecegiz hep beraber

Abi akşam yazacagim..

Genel secimlerde olursa evet olur yine oy alir ama su an cok kritik bir dönem var

Aksam kendi kafamdaki yorumlari musait olursam yazarim

Ama halka rağmen gidecek..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net