Ana Menü

Taksim Gezi Parkı YIKIMA DİRENİYOR

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2013, 01:14:07

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Ben başnoter'i seviyordum yalan söylemeyeyim.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

17 aralık ile ilgili sorular soruluyordu dedim bu parti kim bu adam ne alaka çözememiştim, baya bayada giydiriyordu Ak parti ve Tayyip'e dedim nerden buluyor bu cesareti varmış demekki bişeyler altında anlatta bizde bilelim abi.  :D

Bu arada resminide koyayım buldum 1 tane tam desteklenmiş olsun iddian.  :D

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Vay arkadaş bu resim iyi oldu  ;D

Uluslararası gündemden takip ediyorum artık Türkiyeyi  ;D

Anlatamam sonra bir bakmışsınız adminsiz kalmışsınız  :ahaha :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Yalnız meraktan genel başkanlarını araştırdım ufak çaplı hemen biraz..

Çok ilginç bilgiler okuyorum, boş adam değil anlaşılan. Başbakanın eski Baş Müfettişi ve Aziz Yıldırım'ın en önemli adamlarından olduğu yazılıyor nikah şaidiymiş hatta A.Y.  :D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

carsi52

Yeni bir parti gelecek zaten cemaatin destek vereceği bir parti.

Gezi olaylarında çoğu insan akpnin oy kaybettiğini düşünüyor fakat yanılıyorsunuz gezi olayları akpye güç kazandırdı emin olun.

Gezi olaylarında ki insanlar zaten Akp karşıtı olan insanlardı çoğu hatta hepsi diyeyim sol kesimdi.

Hatta aşırı sol olan kesimlerde bulundu hatta bdp bile bulundu orada.

Bu olaylardan sonra sağ kesimli olup akpye oy vermeyen adamında akpye kaydığını düşünüyorum.

Ben inanmıyorum Erdoğan'ın yıkılacağına.

Ha belediye seçimleri farklı bir olay.Fatsada Mhp'ye Orduda Chp'ye vericek çoğu insan adaya veriliyor çünkü partiye verilmicek bu seçimlerde pek.

Fatsa da Mhp-Akp kapışacak kıl payı Akp kazanıcak gibi.Ordu büyükşehirde Mhpnin hiç şansı yok Akpninde şansı az %99 Chp kazanıcak.
Bölünür senin için uykular!

DIABLO

çevremde mhp ye oy verenler akp ye verecekler nedenini sorduğumda ise çok uğraşıyorlar belliki adam çalıştı meyve veren ağacı taşlıyorlar diyorlar. herkezin kafası karışık

% 60 oy alsa dahi onu bu mevkii ye getirenler indirmesini iyi bilirler.
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Mhp liler Akp ye oy vermez
Eğer verecekler ise zaten onlar hep akp ye veriyorlardı utancından MHP diyorlardi emin olun

Ülkücü hareketin Akp ye oy verme ihtimali chp den bile azdır..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Benim söylemek istediğim farklı bir şey abi.

Ne chp olarak Kılıçdaroğlu nede Mhp olarak Devlet bahçeli bu ülkede Erdoğan'ı yıkıp iktidara gelemez.

İkisinden birisi Erdoğan'ı yıkıp başa geçtikleri gün beni bulun bu mesajımı gösterin.
Bölünür senin için uykular!

Simurg

Bende kaana katılıyorum akp recep tahtan inerse ancak akp donemi kapanir.
Ama oyda düşüş olursa Cumhurbaşkanlığı seçimi için kendinelerine ceki duzen verirler sonra da zaten recep tayip cumhurbaskanligina oynayacak sonrada bence sarigul secimde kaybetrogi icin aynen kilincdaroglu gibi chpnin başına gelicek

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

bu ülkede 2020 geldiğinde başbakan sarıgül cumhurbaşkanı kılıçdaroğlu olursa şaşırmam.

bunu daha önce uzun uzun yazmıştım.yine notumu düşüyorum.

sarıgül tamamen cemaat ile köprüleri kurup misyonu biten akp nin misyonunu almaya geliyor gibi.ha doğru yapıyor mu bir nebze.ama solculuk kavramı derseniz o kavram her geçen gün bitiyor zaten.ki türkiye de bir solcu parti en fazla %40 oy almıştır.demek ki türkiye de solcuların sayısı belli ki bu şekilde de iktidar olunmaz.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 06, 2014, 02:51:55
Benim söylemek istediğim farklı bir şey abi.

Ne chp olarak Kılıçdaroğlu nede Mhp olarak Devlet bahçeli bu ülkede Erdoğan'ı yıkıp iktidara gelemez.

İkisinden birisi Erdoğan'ı yıkıp başa geçtikleri gün beni bulun bu mesajımı gösterin.

Erdoğan dönemi artık Türkiye'de bitmiştir..

Bunu yakında anlayacağız..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

şu konunun ilk sayfalarındaki mesajları falan okuyunca yine o anlar geliyor gözümün önüne. orada bulunabilmek ayrı bir gurur. valla gözlerim doluyor.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

eRe

80 li yıllarda halkın polisinin bizi halkla karşı karşıya getirmeyin dediği haber var.insan onu arıyor bu sayfada da.
dün ukranya da olanları görünce dizlerinin üstüne çöküp özür dileyen polisleri görüyoruz.emir kuluyuz o yüzden özür dileriz yaptıklarımız için diye.

ve akp gittikten sonra bu polislerin ne yapacağını merak ediyorum.veya geceleri rahat uyuyabiliyorlar mı.doğuda teroristlere bile bu kadar sert çıkamayanların batıda gezi eylemlerinde sadece toplanıp yürürken bize neler yaptıklarını düşündükçe aklıma geldikçe çıldırıyorum..

bu arada 30bin kişi denizlide eylem yaparken 1 polis bile gözükmeyecek binaları yıksalar bile sakın müdahale etmiyorsunuz halkı daha da kışkırtmıyorsunuz diyen Denizli emniyet müdürü geçen gün görevden alınmış.akp li bir emniyet müdürüydü ama insanlığı vardı o yüzden çok üzüldüm
www.erdemeksi.com

CR7

ilçelerde de mhp önde vay anasını.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

berkinin konusundan devam etmek istemedim.

öldürmez bir etkisi yok ! denen biber gazı bugün tuncelide kendi arkadaşlarının sıktığı gaz sonucu bir polisi öldürdü ne yazık ki.

bi bitmedi şu gaz! yeter artık !
www.erdemeksi.com