Ana Menü

Taksim Gezi Parkı YIKIMA DİRENİYOR

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2013, 01:14:07

0 Üyeler ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Helikopterlere:

İzmir'den:

Meydana çıkarken:

Meydana girilmeden önce:

Öğle saatlerinde İzmir'den:

---

Bir çok ilde gösteriler sürüyor. Bir çoğunda da polisle çatışmalar sürüyor ama televizyonda yine ne haber var ne bir şey.

---
Kayseri, Adana, Ankara ve Beşiktaş'ta polis çok sert müdahaleye devam ediyormuş.

An itibariyle Bakırköy'de yine protestolar başladı. Konvoy, tencere-tavalar... Dün gece 3'ün benzeri yaşanıyor burada.

---

Sloganlarda başladı, kalabalık artıyor sesten anlaşılıyor.
Yanılmıyorsam bu defa sahilyolunda konvoy.
Bir çok ev ışıkları açıp kapamaya başladı.

---

DIABLO, Kayseri'de işler çok büyüdü diye haberler var. Doğruluk payı nedir? Bilgin varsa yazar mısın?
Beşiktaş'ta polisin şiddeti üzerine millet iyice çıldırmış. Başbakanlık ofisine saldıranlar varmış.

---

Bakırköy'de "Tayyip istifa", "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganları var şuanda.

ERHUN

Kayseri, Adana, Ankara ve Beşiktaş'ta polis çok sert müdahaleye devam ediyormuş.

An itibariyle Bakırköy'de yine protestolar başladı. Konvoy, tencere-tavalar... Dün gece 3'ün benzeri yaşanıyor burada.

---

Sloganlarda başladı, kalabalık artıyor sesten anlaşılıyor.

Yanılmıyorsam bu defa sahilyolunda konvoy.

Bir çok ev ışıkları açıp kapamaya başladı.

---

DIABLO, Kayseri'de işler çok büyüdü diye haberler var. Doğruluk payı nedir? Bilgin varsa yazar mısın?

Beşiktaş'ta polisin şiddeti üzerine millet iyice çıldırmış. Başbakanlık ofisine saldıranlar varmış.

---

Bakırköy'de "Tayyip istifa", "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganları var şuanda.

ERHUN

DIABLO

Kayseride suan eylem yok bayagi bir goz alti oldu gaz su hepsi bir barada suan eylem yoktu 1 saat once meydanda
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ERHUN

Güler: Ülke çapında 48 ilde 90'dan fazla gösteri yapıldı 939 kişi göz altına alındı. Taksimde 26 polis, 53 vatandaş yaralandı.

---

sağol bilgi için.

NoPasaran

Suriye yönetimi

Hakkına zulmetmekten Başbakan ı istifaya davet etti

Samsung Galaxy Note cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Alıntı yapılan: DIABLO - Haziran 01, 2013, 19:57:36
sabaha kadar halk tv izlemiş ondandır :D

en garibide halkin icinden gelip , zorluklar gecirmis, hakki icin cezalar almis bir insanin 10 sene sonra halktan bu kadar uzak olmasi. cok trajik. yazik.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Suriye Enformasyon Bakanı Umran El Zubi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı kendi halkını terörize etmekle suçladı ve "Kardeş Türk halkı böyle bir barbarlığı hak etmiyor" dedi.

Zubi devlet televizyonuna verdiği açıklamada, "Türk halkının istekleri, uygulanan şiddetin gerekçesi olamaz ve eğer Erdoğan şiddet içermeyen metotlar kullanmakta acizse görevini bırakmalı" dedi.

Bakan sözlerine "Erdoğan ülkesini şiddetle yönetiyor, Türk halkının sahip olduğu medeniyeti ve başarılarını yok ediyor" şeklinde devam etti.

kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/planet/23416679.asp

Batuhan

İzmir çok komik bir halde,anlatamam.
Herkes siyasal rant peşinde.

Ben anlamıyorum arkadaşlar birisi anlatsın lütfen,devletlerde iktidar değişimi sandıkta olur,bu yapılan hareket ihtilal hareketi arap baharının devamı değil mi ?
Galeyana geliyor herkes,şiddet tırmanıyor sadece.
Adamlar insanları sokağa döktü,polise talimatı verdi,dalga geçer gibi açıklamalar yapıp izliyor.
Bütün illerde orantısız güç kullanımı yoksa tesadüf olamaz diye tahmin ediyorum.Organize bir talimat olmalı.
Koca hestiy aya bedenem ?

ERHUN

Beşiktaş'ta olayları gazlayan polisin başlattığı söyleniyor.
Köyiçi giremesinler diye barikatlar kurmuşlar.

Dolmabahçe'den gelen polisler çekillmez zorunda kalmış.
DHA'dan izliyorum polisler toplu şekilde Yıldız'dan indi şimdi.

KeePSaKe

Since 1903

ERHUN

DIABLO

Alıntı yapılan: IL Capitano - Haziran 01, 2013, 21:58:25
Alıntı yapılan: DIABLO - Haziran 01, 2013, 19:57:36
sabaha kadar halk tv izlemiş ondandır :D

en garibide halkin icinden gelip , zorluklar gecirmis, hakki icin cezalar almis bir insanin 10 sene sonra halktan bu kadar uzak olmasi. cok trajik. yazik.

koltuk tatlı gelmiş belkide yoktan var olunca sapıtıyor. :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

KeePSaKe

Since 1903

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi